17-18 октомври уикенд

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Лупи

Re: 17-18 октомври уикенд

Post by Лупи »

VIKING wrote: 18 Oct 2020 15:44
Лупи wrote: 18 Oct 2020 15:32
VIKING wrote: 18 Oct 2020 09:07 Лупи, нека жена ти напише анонимен донос до инспекцията по труда :rockon: на кариран лист , или на бял с разчертани с тънък молив редове предварително :rockon: после, дадоха възможност синдикатите КНСБ май с некви приложения за телефон или таблет да се пускат анонимни сигнали срещу шефове и работодатели :rockon:
Ти напиши сигнала че да фане декиш :headbang:
Отче, отчитам сарказма ти. Никой не иска доноси, целта е да се запазат здравето и живота на учители, деца, както и на родителите им. Тулупите се правят на ударени, затова трябва да се принудят да спрат с убийството и на народ и на държава. Както сам отчиташ, че събирането на фенове по стадиони и площади е мапоумщина, би ли ми казал колко по-малко е малоумщина да събираш със закон децата заедно, като има възможност да го избегнеш
Не знам особено по темата ...лично аз бих отворил първо училищата , без да отварям дискотеки ,стадиони ,барове и летни /зимни курорти...бих смазал всеки дето е без маска , бих разстрелвал такива като ресторантьори и хотелиери...имаше начини да се осигури образование и социален живот на децата и учениците..но такива като тебе и твойте избранници народни и министерски с простите си тъпи глави заоблени като твоята глава от съветско руските отрови нечовешки докара до тук нещата ..няма никъде смисъл да спорим ..виж във Финландия как е ..фина да ти каже ...а защо некадърни учителки преподават на дебилни деца си отговори сам ..другият път като гласуваш за Слави или некой друг бойко или Марешки ..сега виеш щото герб преебаха жена ти ..личният келипир ...аре чал ....
Какво не знаеш по темата приятелю? Не знаеш че вирусът не се предава току-така като грипа, ако няко диша насреща ти ли? Че обикновено се предава след по-продължителен контакт - т.е. като при съжителство, месторабота и т.н. Не знаеш, че много рядко децата показват симптоми, когато са заразени ли? Не знаеш, че и без симптоми заразеното дете може да предаде заразата на родителите си, защото живеят заедно ли? Не знаеш, че голям процент от възрастните боледуват от короната ли? Не знаеш, че короната съсипва безвъзвратно всичко - дроб, кръвоносна система, мозък ли? Не знаеш, че единствено ваксината е сравнително сигурен гарант срещу разболяването ли и докато няма такава дрябва да се избягват контактите ли? Какво не знеш, Отче? Ами ако знаеш това би трябвало да си наясно, че събраните едно до другопо 7-8 часа дневно деца в училище си предават вируса ли, че те го мъкнат в къщи и никой не знае това, защото не проявяват симптоми и по тази причина не се тестват и та.н. по веригата. Значи отчиташ събирането за 2 часа на феновете, по баровете, курортите за противопоказно, а за събирането по 6-7 часа на децата (и то задължително) нямаш мнение, или даже както виждам го препоръчваш...
А, виждам и какво знаеш - бацевист, комунист, проводник на руското влияние, бля-бля-бля... ;) Отче, няколко пъти ти писах - никога не съм гласувал за герб. За разлика от теб, който е гласувал за министър на герб, с чиято над едногодишна работа като такъв е осигурил сегашното състояние на правосъдната ситема и наличието на каскета! Не съм гласувал и НИКОГА за бсп или бкп - водех си аполитичен живот и през соца и дълго време след него. Гласувах на последните парламентарни избори, защото и на аполитичните като мен им писна идиотското тиквено управление. Казах ти за кого и защо гласувах. Не съм подкрепил и никакво руско влияние. Това че в някои случай руски проекти съм сметнал за полезни за България, а не съм лежал на кълката "щом руското е вредно за САЩ, всичко руско под ножа", ако го приемаш за проводник на влияние, а не за гледане на български интерес, наистина работата при теб е зле .Така че смени си плочата ако обичаш. Ако не, жив и здрав да си!
Image
VIKING

Post by VIKING »

Лупи ,ти си добър човек ,но си много лековерен и прост ..никой включително и аз не обича да му се казва че е прост ...но понякога живота ни поставя в ситуации в които сме прости ...корона вируса е такава ..една част от хората се опитвът да смажът друга част чрез лъжи и използвайки вируса ...въздушнокапкова инфекция не е проблем за мен и хората дето бачкаме това ..ще измрът 10 000 българи ,и 10 000 000 хора по светъ ..твай е ...ще се случи със или без вашите цвиления ,стархове и простотия ..със или без подчовеци като борисов и магъров ,тръмп или путин дето експлоатират темата ...и РИМ е паднал и е допуснал християнската и чумната зараза ..сега се по-малко щетите откъм хора умрели ...но са по-големи за самодоволните егоцентрични самопровъзгласили се за важни богове дето са хората днес ...малко ще ги ошамари вируса ,но голем праз нема да стане ...е нема да си пият спокойно още година узлякито на закинтос или бирата във виена и твай ...и нема да има екскурзии до тайланд ...нема да умре никой от тях ..само ще се смажът психически поради липсата на безсмислено консуматорство :banana26:

така че кажина жена ти да си оди с маска на тъпото даскало ,ако я е страх , да си пусне отпуска ,акотолкова не става да напусне и да си чеше онаа работа ....
боклуци ...лапачи ...на шишо ортаци
Лупи

Post by Лупи »

helic wrote: 18 Oct 2020 15:45
Лупи wrote: 18 Oct 2020 15:37
helic wrote: 18 Oct 2020 15:03

Ами щом това ти е целта, дървен философи, да подават масово молби за напускане. Както лекари в някои болници направиха.
Ама не - ти тарикатски искаш да ебеш дявола във въздуха и да минеш метър с неплатена отпуска.
Аман от тарикатлъци в тая държава :gacho:
Значи трябва учителите да напуснат, щото мутрите трябва да си прокарват малоумщините, така ли? Всъщност що ли се учудвам на тъпите ти заключения - ти нали все още чакаш смесената? Колко години чакаш вече, а? ;)
А според теб излизането в неплатена е тарикатско - да се лишиш от приходи е тарикатско а? Ми че те ако напуснат ще имат поне възможна борса и т.н., с неплатен остават без приход. Ти верно не мислиш...
Значи само, че ти предлагам като искат да протестират, да си намерят ефективната форма на протест. А знам и защо не щат в повечето случаи да прибегнат до това.
И както винаги удобно и едностранчиво от удобната ти страна гледаш на нещата.
И как да я намерят! Абе ти направо си се превърнал в Баце, бе младежо! На него му е такава коцепцията: "Имат право да протестират, нека да протестират като се разхождат по улиците! Но да не ни нападат, да не ни пречат, да не ни излагат в европарламента, с една дума да протестират тииихичко и без да накърняват интересите бацеви. Ние не ги чуваме и не им обръщаме внимание, ама те да се съобразяват с нашите желания. Абе да си протестират там"
За да спреш даден процес, когато няма друг начин да се справиш с малоумщината на собствениците просто трябва да не работиш. Ти колко начина да не си изпълняваш трудовите задължения знаеш? Аз знам следните - да напуснеш (какъвто мъдър съвет даде по Бацевски), да си вземеш отпуск - платен или неплатен, като и в двата случая може да ти бъде отказан, да се явиш на работа, но да не работиш. Друго ще предложиш ли или нямаш мнение по въпроса? И кой начин ти предлагаш?
Image
Лупи

Post by Лупи »

VIKING wrote: 18 Oct 2020 16:58 Лупи ,ти си добър човек ,но си много лековерен и прост ..никой включително и аз не обича да му се казва че е прост ...но понякога живота ни поставя в ситуации в които сме прости ...корона вируса е такава ..една част от хората се опитвът да смажът друга част чрез лъжи и използвайки вируса ...въздушнокапкова инфекция не е проблем за мен и хората дето бачкаме това ..ще измрът 10 000 българи ,и 10 000 000 хора по светъ ..твай е ...ще се случи със или без вашите цвиления ,стархове и простотия ..със или без подчовеци като борисов и магъров ,тръмп или путин дето експлоатират темата ...и РИМ е паднал и е допуснал християнската и чумната зараза ..сега се по-малко щетите откъм хора умрели ...но са по-големи за самодоволните егоцентрични самопровъзгласили се за важни богове дето са хората днес ...малко ще ги ошамари вируса ,но голем праз нема да стане ...е нема да си пият спокойно още година узлякито на закинтос или бирата във виена и твай ...и нема да има екскурзии до тайланд ...нема да умре никой от тях ..само ще се смажът психически поради липсата на безсмислено консуматорство :banana26:

така че кажина жена ти да си оди с маска на тъпото даскало ,ако я е страх , да си пусне отпуска ,акотолкова не става да напусне и да си чеше онаа работа ....
Отче, благодаря ти за определенито за добрия човек - от човек като теб със специфичен начин на изразяване ;) и много подвластен на негативни определения, това си е направо суперкомплимент за мен. ;) Не ти връщам жеста, но и в теб има доброта, колкото и да се мъчеш да се изкараш гаден мъжкар. Не знам на другите форумци какво лошо си им правил, защото няколко подхвърлиха, че са си изпатили, но на мен не си правил нищо лошо, освен псувни и обиди. Но това си ти е стил. Когато кълнеше детето ми се отвратих от теб, но после за моя голяма изненада ми помогна с добро сърце на няколко пъти, и това ме накара да те приема като такъв, какъвто те описах във второто си изречение. Дано не греша. Но стига любовни обяснения. :lol:
Точно за това се пъна,Отче. Не смятам че съм прост, а скачам когато политически кариеристи се мъчат да ме правят прост. Затова непрекъснато ви говоря, че в момента всички нас ни правят на канарчета. А вие ме приемате като фил и фоб, комунист и т.н. Такъв начин на мислене и отношение ви се налага днес, приятелю - това ви се втълпява. И по-младите, за които това е нещо ново се хващат. Истината, драги, е тази - преди 10 ноември бяхме под абсолютната власт на СССР, сега ние, както и цяла Западна Европа сме под абсолютната власт на САЩ. И който не го вижда това или е пълен глупак или е безнадеждно обработен. Аз имам опит и със съветската власт и сега с американската. Разликата най-общо знаеш ли каква е? И двете ни ограничават едни или други свободи, но докато съветския "гражданин" беше на нашия хал, че и по-зле, американския смуче от нас, дебелеее, а ние се въргаляме в мизерията. Това показва едно нещо: съветската власт беше политическа и идеологическа, днешната е тези двете, плюс най-вече икономическа, още повече психическа и пълна подигравка и издевателство над нас, срещу ситни трохи, представени като велики придобивки. Мога да ти пиша страници по тези въпроси, но няма полза. Вие сте се примирили, тъй като гледам разсъжденията ти и за вируса. Аз, макар и на смърно легло, не мога да се примиря с гаврата от страна на управляващите, лижещи и краварски и блядски задници. В момента краварите си ни онодят официално, нагло, безпардонно, защото политиците ни официално са под тяхна власт, блядовете, понеже ни изпуснаха от лагера си ни работят тайно, чрез същите тези политици. А трябва да си използваме пълноценно както традиционните връзки с Русия, така и членството си в ЕС, като държим само на собствените си интереси. Никога, Отче, няма да забравя две унижения, нанесени ни от нашите политици дупедавци на международно ниво. Едното е искането на прошка от Путин, от страна на Баце с жалкото "По-големият брат трябва да прощава" (с което си призна дефакто, че сме свършили нещо дето не е много коректно спрямо големия брат) и второто е гаврата с независимостта ни като държава, когато Баце принуди парламента ни да плюе на суратя си и да изменя собствените си условия така, че да паснат на офертата на САЩ за самолетите. В момента текат новите две подигравки - уж съобразеният с изискванията на ЕС газопровод, май пак е доста съмнителен по отношение на руското участие и другото - правенето ни на канарчета за "благородната остстъпка" за новите 8 самолета в момент (елементарен биташки номер като запред туземци), в който се чудим как да се спасяваме финансово, икономически и физически от корона-кризата.
Спирам, че днес прекалих с писане.
Image
helic

Post by helic »

Лупи wrote: 18 Oct 2020 17:11
Лупи wrote: 18 Oct 2020 15:37
Значи трябва учителите да напуснат, щото мутрите трябва да си прокарват малоумщините, така ли? Всъщност що ли се учудвам на тъпите ти заключения - ти нали все още чакаш смесената? Колко години чакаш вече, а? ;)
А според теб излизането в неплатена е тарикатско - да се лишиш от приходи е тарикатско а? Ми че те ако напуснат ще имат поне възможна борса и т.н., с неплатен остават без приход. Ти верно не мислиш...
Значи само, че ти предлагам като искат да протестират, да си намерят ефективната форма на протест. А знам и защо не щат в повечето случаи да прибегнат до това.
И как да я намерят! Абе ти направо си се превърнал в Баце, бе младежо! На него му е такава коцепцията: "Имат право да протестират, нека да протестират като се разхождат по улиците! Но да не ни нападат, да не ни пречат, да не ни излагат в европарламента, с една дума да протестират тииихичко и без да накърняват интересите бацеви. Ние не ги чуваме и не им обръщаме внимание, ама те да се съобразяват с нашите желания. Абе да си протестират там"
За да спреш даден процес, когато няма друг начин да се справиш с малоумщината на собствениците просто трябва да не работиш. Ти колко начина да не си изпълняваш трудовите задължения знаеш? Аз знам следните - да напуснеш (какъвто мъдър съвет даде по Бацевски), да си вземеш отпуск - платен или неплатен, като и в двата случая може да ти бъде отказан, да се явиш на работа, но да не работиш. Друго ще предложиш ли или нямаш мнение по въпроса? И кой начин ти предлагаш?
не знам защо се правиш на идиот, ама нейсе. Аз знам само три начина да процедираш, когато условията на едно работно място не те устройват - да заявиш на висок глас, че не те устройват и да кажеш, че ако това не се промени, напускаш; да си траеш безропотно и да бачкаш, защото си наясно, че си некадърен и на друго място няма да те вземат и да симулираш, че бачкаш, да клинчиш чрез всевъзможни хватки и номера, докато най-накрая на работодателя не му писне и не ти бие шута.
Аз ти предлагам първия вариант, като най-достоен, ти се опитваш да ми вмениш, че това било по бацевски :cancan: :cancan: :cancan: :cancan:
Е утре жена ти и още 50 като нея си бият шута от това училище, как мислиш, какво ще направи властта, особено тая тиквунска власт, дето толко време такива като тебе и македонския ми приятел я крепите поради всякакви оправдания и малодушие (като се почне от - ще дойде Корнелия и комунягите и като се стигне до - браво, Веско, браво Марешки, браво Слави, браво Трифонов, браво борци срещу монополите :cancan: :cancan: :cancan: :cancan: :cancan: ), та какво ще направи властта. точно така - ще клекне, и не дистанционно обучение, ами направо и свирки ще ви врътне.
А безмислицата от затварянето на училищата и минаването на дистанционно обучение за дълго време няма да я коментирам изобщо
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
ЛОКО ПД

Post by ЛОКО ПД »

Добър ви ден
VIKING

Post by VIKING »

Лупи ,на никой тука не съм напраил абсолютно нищо...на някой може би малко добро,но то е в границите на например съседски добри отношения ...но лошо ..на никой ...освен един два коментара към Професора ,нопросто щото не знаех какво работи-отде да знам е че е хакер и ми загуби с тъпият му подчинен сума ти време заради тъпизмите им с хакерските атаки ..не съм длъжен а и неме интересува кой кво прави..останолото са отговори на нападки и злобни лъжи към мен ..дреме ми на кура ...лично бих пребил зила преско и хелика лайното заради системните лъжи към мен ..но едва ли ще го направя ,въпреки че ако ми паднът не гарантирам ..бих стъпкал и изпикал в устата на свилката глупи щото е тъпо безмозъчно лъжливо лайно играещо го манипулатор-тоя урод бих го и наебал защото е изрод ..всичко е бих ..не съм бил или навредил на абсолютно никой тука ..хората са тъшпапроста измет и лъжат и си измислят ///кур за тебе и за всички детоси гласувал за тях :dancegirl: :headbang:
боклуци ...лапачи ...на шишо ортаци
helic

Post by helic »

милия папаз още малко и жертва ще се изкара :cancan: :cancan: :cancan: :cancan: :cancan:
а тоновете лъжи, псувни и заплахи дето си избълвал против почти всички в тоя форум, метър ли ще минават :) :cancan: :cancan: :cancan: :cancan:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
Лупи

Post by Лупи »

helic wrote: 18 Oct 2020 17:58
Лупи wrote: 18 Oct 2020 17:11

не знам защо се правиш на идиот, ама нейсе. Аз знам само три начина да процедираш, когато условията на едно работно място не те устройват - да заявиш на висок глас, че не те устройват и да кажеш, че ако това не се промени, напускаш; да си траеш безропотно и да бачкаш, защото си наясно, че си некадърен и на друго място няма да те вземат и да симулираш, че бачкаш, да клинчиш чрез всевъзможни хватки и номера, докато най-накрая на работодателя не му писне и не ти бие шута.
Аз ти предлагам първия вариант, като най-достоен, ти се опитваш да ми вмениш, че това било по бацевски :cancan: :cancan: :cancan: :cancan:
Е утре жена ти и още 50 като нея си бият шута от това училище, как мислиш, какво ще направи властта, особено тая тиквунска власт, дето толко време такива като тебе и македонския ми приятел я крепите поради всякакви оправдания и малодушие (като се почне от - ще дойде Корнелия и комунягите и като се стигне до - браво, Веско, браво Марешки, браво Слави, браво Трифонов, браво борци срещу монополите :cancan: :cancan: :cancan: :cancan: :cancan: ), та какво ще направи властта. точно така - ще клекне, и не дистанционно обучение, ами направо и свирки ще ви врътне.
А безмислицата от затварянето на училищата и минаването на дистанционно обучение за дълго време няма да я коментирам изобщо
Ти май наистина си хахо. За 1914 път ти повтарям, че не става въпрос за условия на работа, а това е само предтекст за да се спре работа и да се накарат маломните убийци да спрат да убиват учителите, децата (включително и твоите), родителите им (включително теб и жена ти). Как по-ясно да ти го напиша? Никой не мечтае за дистанционно, просто не трябва да ходят учителите масово на работа, тогава умниците няма как да възстановят учебния процес, защото при учители в неплатени или платени отпуски няма как да назчначат нови на тяхно място, заместници пък още по-трудно и т.н. Разбра ли или да ти го начертая със стрелки и фугурки?
Дистанционното няма как да бъде избегнато - ще се въведе най-много до месец, защото заразените ще се умножават всеки ден и идиотите щат не щат ще вземат това решение, но явно чакат Меркел да даде одобрението на Баце, той на тях т.н. , но ще се загуби ценно време, защото до неминуемото преминаване ще мине време, което значи и незаразените още деца да се заразят и ти и жена ти също, ще дадем хиляди жертви, които могат да се предотвратят! Идиот такъв, знаеш ли че вече болниците в малките градове са напълнени, че лекари няма и тези които работят изнемогват? Че страшното предстои в следващите 2-3 месеца.
Всичките ти останали брътвежи се основават на идиотското ти хахонеразбиране, така че няма нужда да ти отговарям на тях!
Image
Паниковски

Post by Паниковски »

чудо :shock:
попъ и бай Лупи се сдобриха :gacho:
Отбори извън тройката не коментирам
Post Reply