17072018 Вторник - САМО ЛЕВСКИ!

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
KK7

Re: 17072018 Вторник - САМО ЛЕВСКИ!

Post by KK7 » 17 Jul 2018 22:26

проф. Джорофф wrote:
17 Jul 2018 22:07
scorpion wrote:
17 Jul 2018 21:58
К¥® за убийците на ФК Левски !
Ега го фалират и се насладят на стореното, а после да пукнат...

Дреме ми на уия...животът не е само това. Ще го преодолея. Срамувам се. Мъчно ми е за този клуб. Жал ми е за всички, които се чувстват омерзени (като мен вероятно). Но така е писано и така трябва. След нощта идва ден....толкоз.
Хубу де, за малко да ви съчувствам на феновете, за мъничко, ама... що се сещате за тези неща когато ви отупат като брашнян чувал? Щото "докато биете, пък дори и с "има се дуги начини" всичко ви е наред, веят се знамена, крещят се истерично дитирамби? Като ви водят спонсорите, като ви финансират с мръсни пари, като ви строят трибуни и отбора ви се превръща в нарицателно за статуквото и задкулисието, тогава "за Levaki трябва да има"? Ами има - с това имане са ви довели бивши играчи на Юнайтед и Барца, треньор от Серия А, спасиха ви от фалит, но като излезете на терена Бйка § Шиши ги няма да ви спасят от погрома на поредните сервитьори и водопроводчици.

Та така, драги ми говеда, сърбайте си попарата и си носете кръста - заслужили сте си го цялото унижение. :nargile:
господ забавя, но не забравя!
What does Liverpool FC mean to you? Dalglish: "Everything."

Halford

Post by Halford » 17 Jul 2018 22:32

Догодина пак:
Шпалирче->баражче-> юлски географски открития.
Image Image Image

злобомир

Post by злобомир » 17 Jul 2018 22:41

Halford wrote:
17 Jul 2018 22:32
Догодина пак:
Що бе, всяка година ли ше печелят баража в а група за ект
А и тази ше атакуват баража от втората осмица
Image

VIKING

Post by VIKING » 17 Jul 2018 22:47

helic wrote:
17 Jul 2018 22:05
scorpion wrote:
17 Jul 2018 21:58
К¥® за убийците на ФК Левски !
Ега го фалират и се насладят на стореното, а после да пукнат...

Дреме ми на уия...животът не е само това. Ще го преодолея. Срамувам се. Мъчно ми е за този клуб. Жал ми е за всички, които се чувстват омерзени (като мен вероятно). Но така е писано и така трябва. След нощта идва ден....толкоз.

Левски не може да бъде убит. И при нас ще съмне.
Все пак да не сме като ония от градинката да заровят трупа на онуй и да прегърнат първия срещнат :levitation:
зомби , еби си майката боклук :ugly004: :ugly004:
литекс не е ЦСКА

zilot

Post by zilot » 17 Jul 2018 23:21

Halford wrote:
17 Jul 2018 22:32
Догодина пак:
не губете кУраж за следващия тираж :idea:
Ма и муууучачос са ебати дебилите, има няма 2 дена от как свърши Световното и те свършиха с ЕКТ, повечето отбори още не са си почнали подготовката, па за тях сезона приключи :mrgreen: Де се вика у Франция и Хърватия още пият за финала, а утре по пладне може еветуално да изтрезняват, за Вида е ясно, че няма да е в тая категория :mrgreen:
Инъче говеждите жалейки са чак смешни, нямало селекция чшшш ей е на Ривалдо чаведо ви доведоха бе, ама го забиха на пейката и момчето изпусна Световнто бе ей, ако беше играл одман го вземаха в отбори и сам Белгия щеше да отстрани :mrgreen: поне така ни го представяха говедата преди да стъпи на ГейАрена :idea: Имаха и играч на Световното, оня исландски селяк, аааа селекция нямало :roll: Ми оноя франсе от МанЧу Обретан, бе тоя нали беше по-добър от Меси, Роналдо и КараИбрахим взети заедно, ма е на оня залюпеняк Дешан не го взе на Световното, но пък се раздаде срещу изВадуц изора терена кът истинско говедо, даже и още едно франсе ви донесъл иСпраско, ма ка шЪ гу тирите на фланга, ка тоя е типичен разбивач у центъра :shock: Селекция нямало видите ли, ми кво да напрай ДС-то кът Курвентина мууууу отмъкнаха Криска, кво да подстрекава фиатаджиите за стачка ли :mrgreen:

Post Reply