22.10.2018 понеделник

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
helic

Re: 22.10.2018 понеделник

Post by helic » 22 Oct 2018 22:57

и май публиката няма да е през предаване, ами веднъж месечно.
То верно, че понякога въпросите от дечицата изглеждат като нагласени, ама все пак мамка му, проблем ли са им тия деца, плащат ли им, що ли?
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

проф. Джорофф

Post by проф. Джорофф » 22 Oct 2018 22:59

helic wrote:
22 Oct 2018 22:56
проф. Джорофф wrote:
22 Oct 2018 22:53
VIKING wrote:
22 Oct 2018 22:51

Не..концепцията на история.бг не се връзва на кошлука и оня пияница Каменаров...та са с орязан бюджет и само един водещ и публика през предаване

Аз точно тия двама пияндурници имах предвид. Ебати измекярите - точно такива предавания оправдават съществуването на обществена телевизия, щото ясно, че никой няма да тръгне да прави нещо подобно с комерсиална цел и да продава рекламно време на дамски превръзки, маргарин и препарати за диария.
в тая телевизия тъкмо взеха да се случват хубави неща и тия пияндета ще ебат мамата на всичко.
Ей прост народ, мамка му
Аз не мога да разбера защо всеки идиот, когото назначат за директор там тръгва с някакви безумни амбиции да прави забавно-развлекателни предавания и да следва завета Хачо Бояджиев и Батето - легендите на комунделското телевизионерство, като целта на обществената медия е съвсем друга, а не да се бори за рейтинг с частните ТВ кенефи като НОВА и босфорТВ. :roll:

проф. Джорофф

Post by проф. Джорофф » 22 Oct 2018 23:02

helic wrote:
22 Oct 2018 22:57
То верно, че понякога въпросите от дечицата изглеждат като нагласени, ама все пак мамка му, проблем ли са им тия деца, плащат ли им, що ли?
Мен пък точно това, че има толкова хлапетии там ме кефи - вярно, че са им наивни въпросите доста пъти, ама това са ученици все пак.

А да не говорим, че Горан е и доктор на историческите науки - да го махнат е просто безумно. Ама точно в стил Кошлуков де.

helic

Post by helic » 22 Oct 2018 23:03

проф. Джорофф wrote:
22 Oct 2018 22:59
helic wrote:
22 Oct 2018 22:56
проф. Джорофф wrote:
22 Oct 2018 22:53

Аз точно тия двама пияндурници имах предвид. Ебати измекярите - точно такива предавания оправдават съществуването на обществена телевизия, щото ясно, че никой няма да тръгне да прави нещо подобно с комерсиална цел и да продава рекламно време на дамски превръзки, маргарин и препарати за диария.
в тая телевизия тъкмо взеха да се случват хубави неща и тия пияндета ще ебат мамата на всичко.
Ей прост народ, мамка му
Аз не мога да разбера защо всеки идиот, когото назначат за директор там тръгва с някакви безумни амбиции да прави забавно-развлекателни предавания и да следва завета Хачо Бояджиев и Батето - легендите на комунделското телевизионерство, като целта на обществената медия е съвсем друга, а не да се бори за рейтинг с частните ТВ кенефи като НОВА и босфорТВ. :roll:
ами а де, и аз това се чудя. Ама ти сега ще питаш и защо не правят разследващи предавания срещу властта :)

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

helic

Post by helic » 22 Oct 2018 23:04

проф. Джорофф wrote:
22 Oct 2018 23:02
helic wrote:
22 Oct 2018 22:57
Мен пък точно това, че има толкова хлапетии там ме кефи - вярно, че са им наивни въпросите доста пъти, ама това са ученици все пак.

А да не говорим, че Горан е и доктор на историческите науки - да го махнат е просто безумно. Ама точно в стил Кошлуков де.
имаше и един младок с брада, не се сещам за името му. И той беше доста добър като водещ.
Пък Горан Благоев е съвсем съвем нормално примерно да е водещ на предаванията за средновековна история, където са наместени и религиозните неща доста.

Post Reply