02.01.2019 - хайде на работа

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Лупи

Re: 02.01.2019 - хайде на работа

Post by Лупи » 02 Jan 2019 23:01

helic wrote:
02 Jan 2019 22:49
Dinko wrote:
02 Jan 2019 22:47
helic wrote:
02 Jan 2019 22:43
Когато си във война, но не си обявил война :gacho: агресия ли му викат ми е интересно.
Или отечествена война :levitation:
викат му "присъединяване на Западна Украйна и Западна Белорусия към СССР"
А във Финландия сигурно са му викали отмяна на финландското освобождение :geek:
Чугуненко чакам да каже ;)
И там е агресия, Хелик.
Само не знам това на кое мое изказване противоречи. ;) Или противоречи на измислената от теб "моя теза", която громи с жар и зехтин! :lol:

helic

Post by helic » 02 Jan 2019 23:02

Дедо Ильо wrote:
02 Jan 2019 22:54
helic wrote:
02 Jan 2019 22:46
Дедо Ильо wrote:
02 Jan 2019 22:44
Нали бащите ви бяха обучавани да се бият срещу НАТО и да пазят социализЪма? Как прозряхте истината след като се ползвахте от облагите на тая вярност към Партия и СССР?
А в Астрахан сигурно против социализЪма сте се учили да се биете.
ТИ Как прозря истината :gacho:
Партията не ми е давала ведомствен апартамент който после да си купя за беспари. Всичко ми е взела, всичко съм си купил с моя труд. Само земите на дядо ми и месарския цех не можах заради комунделските отрочета дето ги взеха за беспАри.
Комундели скашкани, умирачка има, от вас отърване нема. :nargile:
Щото пък на мене ми е давала :rockon: :rockon:
За това живеехме на квартира до 9ти клас на гимназията.
Пък контрабандистите си барахте мадурите и въртяхте черна борса и деляхте с милиционерчетата :gacho:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо » 02 Jan 2019 23:02

проф. Джорофф wrote:
02 Jan 2019 22:58
Лупи wrote:
02 Jan 2019 22:57
Дедо Ильо wrote:
02 Jan 2019 22:41
Я кажете за двете хуманни и демократични ядрени бомби. След като хвърлили първата и видели колко жълтурчета са избили, защо са хвърлили втората световните демократи? Заради кефа и садизма? Видяли са ефекта на първата. Защо? :nargile:
Що, щото няколко години се "бият" с по 2-3 хиляди жълтури по островите и Сталин като ебава мамата на германците в Европа обръща войските си срещу Япония и за няколко дни ебава мамата и на милионните им армии. Та за да изпреварят и да не останат с празни ръце, демократите бързат да спечелят войната не с военни средства, а с терористични. Иначе официално - да спасели няколкостотин хиляди американски живота. Хуманисти бе! Макар че после самият император казва, че не ядрените бомби са го накарали да се предаде, а влизането на СССР във войната срещу Япония. Но това не се разпространява много, много...
Къде си обърнал армиите Сталин, я пак? :lol:
Ти кажи за ядрените бомби и не купувай менте зехтин от Хелика дето го взима от димитровгратския битак.
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!

Dinko

Post by Dinko » 02 Jan 2019 23:03

Лупи wrote:
02 Jan 2019 22:50
Dinko wrote:
02 Jan 2019 22:36
helic wrote:
02 Jan 2019 22:24

Е как са бомбардирали български градове без да ни обявят война
идея си нямам, сигурно по погрешка :oops:

аз не можах да разбера дали стана ясно Италия в Европейския континент ли е и стъпвали ли са сухоземни съюзнически сили на европейския континент преди десанта в Нормандия :oops:
Доколкото знам, приятелю, в съветската военна стратегия бомбардировки над цивилни градове не е влизала. Ако са ни бомбардирали да вземем да им спретнем и на тях едно паметниче, а? ;)
А за Южна Италия за остров Сицилия ли говориш или за континентална Италия? Интересно какво са правили съюзнически войски в континентална Италия от средата на 1943 до средата на 1944 г - таман година време. Водили са боеве на втори фронт, настъпвали са срещу Германия ли или са си барали макарите, щом една година си седят в континентална Италия? Светни ме, бе приятелю ;)
в съвеЦката военна стратегия не знам какво знаеш че е влизало, ама съдейки по разсъжденията ти до момента си мисля, че ако ще се изхождаш по темата, бива да прочетеш малко по-обективни източници. споко - има такива и на руски.

относно паметниците - у сериозна заблуда си, както и по доста други теми. но да - знам, че ще намериш огромна маса привърженици на блестящата ти идея да се вдигне още един съветски паметник у нас.

в Южна Италия, континентална Италия. какво са правили там? извадили са Италия от войната.

п.п. виж само за два поста колко нови за теб неща научи. кажи сега разбра ли Италия в Европейския континент ли е?
Image

Лупи

Post by Лупи » 02 Jan 2019 23:04

проф. Джорофф wrote:
Лупи wrote:
Дедо Ильо wrote:
02 Jan 2019 22:41
Я кажете за двете хуманни и демократични ядрени бомби. След като хвърлили първата и видели колко жълтурчета са избили, защо са хвърлили втората световните демократи? Заради кефа и садизма? Видяли са ефекта на първата. Защо? :nargile:
Що, щото няколко години се "бият" с по 2-3 хиляди жълтури по островите и Сталин като ебава мамата на германците в Европа обръща войските си срещу Япония и за няколко дни ебава мамата и на милионните им армии. Та за да изпреварят и да не останат с празни ръце, демократите бързат да спечелят войната не с военни средства, а с терористични. Иначе официално - да спасели няколкостотин хиляди американски живота. Хуманисти бе! Макар че после самият император казва, че не ядрените бомби са го накарали да се предаде, а влизането на СССР във войната срещу Япония. Но това не се разпространява много, много...
Радвам се, че си мирясал за другите теми :lol:
Сега и за тая:
На 8 август 1945 г. Съветският Съюз обявява война на Япония, съветските войски навлизат в Манджурия, разгромяват остатъците от японската Квантунска армия и завземат Североизточен Китай, Северна Корея, Южен Сахалин и Курилските острови.
Трябва да се ориентирам към лягане. Лека нощ!

helic

Post by helic » 02 Jan 2019 23:06

Лупи wrote:
helic wrote:
Когато си във война, но не си обявил война :gacho: агресия ли му викат ми е интересно.
Агресия, Хелик, агресия!
Сега успокои ли се? :lol:
Да такъв голям агресор са, че си нападат собствената държава. 
Познай от пръв път чии думи са тези :gacho:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо » 02 Jan 2019 23:07

helic wrote:
02 Jan 2019 23:02
Дедо Ильо wrote:
02 Jan 2019 22:54
helic wrote:
02 Jan 2019 22:46

А в Астрахан сигурно против социализЪма сте се учили да се биете.
ТИ Как прозря истината :gacho:
Партията не ми е давала ведомствен апартамент който после да си купя за беспари. Всичко ми е взела, всичко съм си купил с моя труд. Само земите на дядо ми и месарския цех не можах заради комунделските отрочета дето ги взеха за беспАри.
Комундели скашкани, умирачка има, от вас отърване нема. :nargile:
Щото пък на мене ми е давала :rockon: :rockon:
За това живеехме на квартира до 9ти клас на гимназията.
Пък контрабандистите си барахте мадурите и въртяхте черна борса и деляхте с милиционерчетата :gacho:
Всички в града на Гошо Торбата са комунисти. А аз осигурявах радости и капиталистически стоки на хората. Вашите комундели не им ги доставяха. Бях Робин Худ. Дънки, Джони за 4 бакса, Хитачи Моно, Панасоник стерео за кола. Радости за хората от вътрешноста и досег до Запада. :nargile:
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!

Лупи

Post by Лупи » 02 Jan 2019 23:07

Dinko wrote:
02 Jan 2019 23:03
Лупи wrote:
02 Jan 2019 22:50
Dinko wrote:
02 Jan 2019 22:36

идея си нямам, сигурно по погрешка :oops:

аз не можах да разбера дали стана ясно Италия в Европейския континент ли е и стъпвали ли са сухоземни съюзнически сили на европейския континент преди десанта в Нормандия :oops:
Доколкото знам, приятелю, в съветската военна стратегия бомбардировки над цивилни градове не е влизала. Ако са ни бомбардирали да вземем да им спретнем и на тях едно паметниче, а? ;)
А за Южна Италия за остров Сицилия ли говориш или за континентална Италия? Интересно какво са правили съюзнически войски в континентална Италия от средата на 1943 до средата на 1944 г - таман година време. Водили са боеве на втори фронт, настъпвали са срещу Германия ли или са си барали макарите, щом една година си седят в континентална Италия? Светни ме, бе приятелю ;)
в съвеЦката военна стратегия не знам какво знаеш че е влизало, ама съдейки по разсъжденията ти до момента си мисля, че ако ще се изхождаш по темата, бива да прочетеш малко по-обективни източници. споко - има такива и на руски.

относно паметниците - у сериозна заблуда си, както и по доста други теми. но да - знам, че ще намериш огромна маса привърженици на блестящата ти идея да се вдигне още един съветски паметник у нас.

в Южна Италия, континентална Италия. какво са правили там? извадили са Италия от войната.

п.п. виж само за два поста колко нови за теб неща научи. кажи сега разбра ли Италия в Европейския континент ли е?
Ще ми посочиш ли български градове, бомбардирани от руснаците?
Утре сутрин ще погледна какво НЕ СИ ми посочил :mrgreen:
Айде, лека и на теб!

проф. Джорофф

Post by проф. Джорофф » 02 Jan 2019 23:07

Дедо Ильо wrote:
02 Jan 2019 23:02
проф. Джорофф wrote:
Лупи wrote:

Ти кажи за ядрените бомби и не купувай менте зехтин от Хелика дето го взима от димитровгратския битак.
Какво да ти кажа за тях? Дават десетки хиляди жертви и решават, че по-добре да избият сто-двеста хиляди японци и да ги принудят да капитулират вместо да дадат те толкова жертви превземайки остров по остров.

Това какво общо има с демокрацията само ти можеш да обясниш. :oops:

Лупи

Post by Лупи » 02 Jan 2019 23:08

helic wrote:
02 Jan 2019 23:06
Лупи wrote:
helic wrote:
Агресия, Хелик, агресия!
Сега успокои ли се? :lol:
Да такъв голям агресор са, че си нападат собствената държава. 
Познай от пръв път чии думи са тези :gacho:
Що, да не би да си нападат държавата? :lol:
Лека и на теб!

Post Reply