12-13.01.2019 уЙкенд

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
проф. Джорофф

Re: 12-13.01.2019 уЙкенд

Post by проф. Джорофф » 12 Jan 2019 20:44

scorpion wrote:
12 Jan 2019 20:38
проф. Джорофф wrote:
12 Jan 2019 20:29
scorpion wrote:
12 Jan 2019 20:27

За това дали и двата отбира ще вкарат под два гола или само за единия, за който заложиш ?
Общо за мача.
Ясно.. и браво на Викинга, аз не бих заложил за по-малко от 2-3 гола срещу този отбор...
Аз също, никога не бих сложил за ъндър за мач на Пулето ; еваларка на попа! :levitation:
Last edited by проф. Джорофф on 12 Jan 2019 20:46, edited 1 time in total.

проф. Джорофф

Post by проф. Джорофф » 12 Jan 2019 20:45

Дедо Ильо wrote:
12 Jan 2019 20:34
проф. Джорофф wrote:
12 Jan 2019 20:22
Снимката, която пускаш е направена от Васо Гюров. Кой е Васо Гюров, чичи и каква е връзката му с Тома Белев?

И точно ти да ми говориш за обиди... :arrow:
Първи не обиждам и квалифицирам никого. Принцип и ФАКТ. Ти го правиш редовно в споровете. Всеки си има мнение и трябва да се уважава.
Направят ли ми добро правя три. А за лошото за око две, за зъб чене.

Дай ми пример за твърдението си.
Колкото за снимката. По БНТ даваха репортаж за това. Къде са природозащитниците? Къде е онова гюбре? Или е море, а не планина?

Иначе бъзици, ебавки. Не съм злопаметен. По-добре направи на човек добро, лошо може всеки. :idea:

Ти ли, дето даже регистрираше никове да ни псуваш? :oops:

Божа кравичка, милия той.

Halford

Post by Halford » 12 Jan 2019 20:50

Агенция “Пътна инфраструктура” обявява конкурс за назначаване на държавен служител

Длъжност: началник отдел „Управление на информационна система и инфраструктура“ в Национално ТОЛ управление
Минимални и специфични изисквания за заемане на длъжността:
Mинимална степен на завършено образование: Висше
Образователно квалификационна степен: магистър
Професионална област: компютърни технологии и системи; информатика и компютърни науки; комуникационна и компютърна техника
Професионален опит: не по-малко от 4 години, съгласно КДА
и/или
Минимален ранг: III младши;

Допълнителни умения и изисквания:
Да познава и правилно да прилага:
• нормативни актове - КТ, ЗДСл, ЗОП, ЗФУКПС, ЗА, Правилник за структурата, дейността и органицазията на работа на АПИ, ЗП, Вътрешни правила за работа в агенцията, Вътрешните правила за реда и организацията на документооборота в АПИ, Кодекс за поведение на служителите в АПИ, Системна архитектура и хардуерна инфраструктура на решението, ITIL V3 и по-висока,стратегия за поддръжка на системата на КАПШ, стратегии за събиране на такси и правоприлагане, стратегия за обслужване на клиенти.

• Компютърна компетентност – Linux, Windows Server, SQL, MC Office и др.
Кратко описание на длъжността по длъжностна характеристика:
Управлява и координира дейностите по техническа експлоатация и дейностите по поддръжката, свързани с целия софтуер и хардуер на Електронната система за събиране на таксите за ползване на РПМ, което означава – КпС, WAN, ЦД, мобилно приложение, ТСО, МПО, МПЕ, ПЦС, КЦ, ОМС, БД, както и подсистемите като Управление на ИТ услуги /ITSM/, инструменти за внедряване и наблюдение.
Границите (от-до) на заплатата, определена за длъжността:
от 510 лв, съгласно Наредба за заплатите на служителите в държавната администрация.

Брой работни места, за които е обявен конкурс за тази длъжност – 1 бр.

Начин за провеждане на конкурса: Тест и Интервю
Документи за кандидатстване:
Заявление за участие в конкурса - по образец;
Декларация по чл.17 от НПКДСл;
Копия от документи за придобита образователно-квалификационна степен;
Копия от документи за допълнителна квалификация;
Копия от документи, доказващи професионален опит;
Автобиография.
Копие от документ за придобит ранг /ако е работил като държавен служител/

Място за подаване на документи:
адрес: гр.София, бул. Македония № 3; телефон: 02/9173-454;
външно деловодство
Краен срок за подаване на документи:документите се подават лично или чрез упълномощено лице /чл. 17, ал. 3 от НПКДС/ до 10 дни от деня на публикуване на обявата.
Общодостъпно място, на което ще се публикуват списъци или други съобщения:
Информация за конкурса ще се обявява в административната сграда на Централната администрация на Агенция „Пътна инфраструктура“- гр.София, бул. ”Македония” № 3 и на електронната страница на Агенцията.
В случай на закъснение на кандидата над 10 /десет/ минути, същия автоматично не се допуска до съответния етап на конкурсната процедура /тест, интервю/.
Работа мечта за всеки :yes:
Тук най-вероятно ще преназначат някой от вътрешните некадърници, защото кой, ако не е работил в системата ще знае всички тези нормативни процедури и документи в АПИ.
А, ако не е вътрешен, то сигурно ще дойде някой, който и с касов апарат не може да се оправи, че един касиер в магазин получава повече...

Това си е реална обява
Image Image Image

проф. Джорофф

Post by проф. Джорофф » 12 Jan 2019 20:57

Аз ако съм на теб ще си пусна документите. :nargile:

Halford

Post by Halford » 12 Jan 2019 21:01

Притеснявам се, че конКУРса е нагласен :(
На тези подчертани съкращения ще ме скъсат....
Иначе цял живот съм си мечтал за подобна работа на Началник....
Image Image Image

scorpion

Post by scorpion » 12 Jan 2019 21:34

Halford wrote:
12 Jan 2019 21:01
Притеснявам се, че конКУРса е нагласен :(
На тези подчертани съкращения ще ме скъсат....
Иначе цял живот съм си мечтал за подобна работа на Началник....
Имаш предвид Началник с държавната администрация, или изобщо.
Преди две години се пробвах за КФН, беше отворена позицията за Гл.секретар (да кажем нещо като СОО)... минах всички, кръгове и загубих на финала от човек, който не е работил дори икономист.... с 25 стотни.... дори човек от форума ми каза, че това е безмислено... в ДА всичко е шуробаджанащина...
А иначе, вервай ми Халфи, да си начаник, директор с десетки или стотици хора под твоя субординация е понякога кофти работа... интриги, лъжи, извъртания, доверие, недоверие, страх, наглост... некомпетенстност или прекалена увереност, липса на отговорност, или шрекалено самочувствие.... не е лесно, вярвай ми.
...искайте, и ще ви се даде; търсете и ще намерите...

Halford

Post by Halford » 12 Jan 2019 21:47

Е па ти сериозно ли си помисли, че дори съм имал намерение да кандидатствам :)
Признавам си, че 510 лева е много изкушаваща оферта, но......
Според теб за тези пари, на подобна позиция дали би се навил дори и средно грамотен специалист
.....
Image Image Image

poncho

Post by poncho » 12 Jan 2019 21:48

Дедо Ильо wrote:
12 Jan 2019 20:14
И къде е тоя убавец сега когато се съсипва черноморието? WWF се интересува от планините. Корояда ще съсипе Витоша заради него.
Тома Белев и той е споделил поста на Васо Гюров за Иракли. Той самия не може да спре багерите, защото няма такива правомощия. Може само да алармира обществото. Васо Гюров за твое сведение е басистът на Кале и Ревю, от омразните ти български групи. Всяко лято го арестуват и обискират на Корал хората на Ангелкова. А ти си пар екселанс полезен идиот

проф. Джорофф

Post by проф. Джорофф » 12 Jan 2019 21:52

Halford wrote:
12 Jan 2019 21:47
Е па ти сериозно ли си помисли, че дори съм имал намерение да кандидатствам :)
Признавам си, че 510 лева е много изкушаваща оферта, но......
Според теб за тези пари, на подобна позиция дали би се навил дори и средно грамотен специалист
.....
510, другото ще си го направиш от вендори :P

проф. Джорофф

Post by проф. Джорофф » 12 Jan 2019 21:54

poncho wrote:
12 Jan 2019 21:48
Дедо Ильо wrote:
12 Jan 2019 20:14
И къде е тоя убавец сега когато се съсипва черноморието? WWF се интересува от планините. Корояда ще съсипе Витоша заради него.
Тома Белев и той е споделил поста на Васо Гюров за Иракли. Той самия не може да спре багерите, защото няма такива правомощия. Може само да алармира обществото. Васо Гюров за твое сведение е басистът на Кале и Ревю, от омразните ти български групи. Всяко лято го арестуват и обискират на Корал хората на Ангелкова. А ти си пар екселанс полезен идиот
Извода в света на джибрите е, че Васо Гюров и Тома Белев са джендъри като нас. Тва е.

Post Reply