01.02.2019 - Knicks Agree To Trade Kristaps Porzingis To Mavs

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Лупи

Re: 01.02.2019 - Knicks Agree To Trade Kristaps Porzingis To Mavs

Post by Лупи » 01 Feb 2019 22:49

helic wrote:
01 Feb 2019 22:29
Лупи wrote:
01 Feb 2019 22:24
scorpion wrote:
01 Feb 2019 21:54

Е, да. За вас всички, което не ви изнася са глупости.
Какво да сторя ...
Глупости са, наборе. По онова време всяко ведомство си попълваше отбора както може. Ние чрез армията, вие чрез МВР, Славия чрез СВ и т.н. Истината е в това, когато вече никакво ведомство не може да те задържи, а ти останеш, значи си лоялен на този отбор. Това искам да ти кажа. Глупости са, че някой задържа насила някого някъде. Виждаш - дори всесилния Солаков и шефа на БФС не могат да принудят Цанев да "се върне" в Лески. Което му е струвало неучастия в националния. За това говоря, не кой къде е привлечен чрез съответното ведомство.
и другия ти мит - всесилния Солаков :gacho: , при уволнението на Цанев същия всесилен Солаков не е станал даже просто заместник-министър на МВР. Същия всесилен по това време (на Цанев уволнението времето де) даже още не е станал и член на ЦК на БКП. Ебах аз тия всесилия :mrgreen:
Много ги обичам тия мантри дето ги въртите и които се разминават с фактите както обикновено :)
Хелик, кога е уволнен Цанев? Мож' ли ми каза? ;)
А ето за дисидента Солаков: Нищо общо с БКП :245:
Ангел Солаков е роден на 20 юли 1922 година в София. Член е на Работническия младежки съюз от 1938 година и на БКП от 1941 година. През 1941 – 1942 година ръководи бойна група на БКП в София, за което през 1942 година е осъден на 15 години затвор.

След 9 септември 1944 година е освободен и работи в номенклатурата на комсомола, като от 1951 до 1958 година е секретар на Централния комитет на Димитровския комунистически младежки съюз. След това е прехвърлен в апарата на БКП, като до 1962 година работи в нейния Градски комитет в София[2].

В началото на 1960-те години, когато Тодор Живков окончателно утвърждава своето лидерство в партията и държавата, Солаков е сред новите кадри, които бързо се издигат в централното ръководство на БКП[3]. През 1962 година става член на Централния комитет на БКП и първи заместник-министър на вътрешните работи. През 1965 година участва активно в ликвидирането на Заговора на Горуня, след което диктаторът Живков го прави председател на отделения от вътрешното министерство Комитет за държавна сигурност, като от следващата година получава ранг на министър.[4] През 1968 година КДС и МВР са обединени в Министерство на вътрешните работи и държавната сигурност, което е оглавено от Ангел Солаков. През 1969 година то отново е разделено и той става вътрешен министър[2].
Хелик, не се ли усещаш? ;)

helic

Post by helic » 01 Feb 2019 22:49

VIKING wrote:
01 Feb 2019 22:47
ФЮРЕРА Е ЖИВ В сърцата ни вечно , говедо ибрикчийско чифутско :headbang: :headbang:
а ти когато не си пиеш хапчетата се превръщаш я в Химлер, я в Ромел, нали :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , кафява чумо :)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Dinko

Post by Dinko » 01 Feb 2019 22:49

helic wrote:
01 Feb 2019 20:25
Dinko wrote:
01 Feb 2019 20:05
helic wrote:
01 Feb 2019 19:59

Динко ти да не си друсал случайно?
Бонев кара първата си година от казармата в Пловдив. След това изкарва втората си година в ЦСКА, да ползвам на Пончо лафа - ДОБРОЗОРНО. За това има една изкарана година в ЦСКА и няколко мача само. След като казармата му свършва се завръща в Локомотив Пловдив. Искали да го задържат, но той не иска и с намесата на Димитър Димитров, тогавашния първи секретар на окръжнио комитет на партията ви създателка го връщат. Въпросния Димитър Димитров е приятел и приближен на бай Тошо, един от хората, с които бай Тошо е изкарал престоя си в Самоков докато е държал полите на жена си. Ходатайството е лично и го пускат да си върви обратно в Локомотив.
Друго интересува ли те като подробности? Кой му е сложил белезниците, колко е лежал в карцера, колко време е въртял обиколки за здраве докато се съгласи да поиграе все пак няколко мача за Цецекато :)
нещо ти куца основната линия.
вдяна ли сега, че може да си войник и ДА НЕ СИ В ЦСКА?
ВДЯНА ли, че ако не искаш да си в ЦСКА, може да си тръгнеш от ЦСКА?

вади флумастрите и рисувай, а дано схванеш 8-)

кой му е слагал белезници може да обясниш на Пончо, той разправя вицове за арестуване на Бонев.

другарите от Пловдив ходатайствали пред бай Тошо и им минал номера, а вие нали сте деседенти - няма кой да ходатайства за клетите юноши на Лецке.
Боже, Боже … :|
Да си войник и да не си в ЦСКА може само ако не те искат. В момента, в който те поискат се случва това като с Бонев или риташ топка само в спалното. Да ти го нарисувам ли :) или да ти го повторя пак - КАТО ПОИСКАТ да те вземат, взимат те :)
точно Цанев е бил пред същата дилема и е първия футболист, за който левскари са настоявали и са пробвали с връзки да го пратят не в спортната рота на Цецека, а в Пловдив в Ботев, за да се върне след това в Левски. Но не позволяват.
Соколов пък като войник не го искат в ЦСКА точно заради произхода и за вече славата му на пияница и побойник, но за да не остане в Левски го пращат в Сливен, където той отказва да играе и един мач и след около година ритане за здраве по поляните в Сливен след ходатайство на Езра го връщат втората година в София и не тренира с отбора, но му дават да играе мачове за Левски
Така че драги ми Динко запиши си го някъде - като ПОИСКАТ от ЦСКА някой в казармата няма не искам, няма недей - или риташ за здраве или риташ за партийния отбор ;)
тия доброзорните вицове, дето с Пончо ги трескате … писах ти още в началото:

Службата в казармата е 2 години, служат всички, влизаш на 18 години.
на 20-та си година се уволняваш и чао на казармата.

кажи ми моля ти се, как с вземането на момчета на 18 години се обира КАЙМАКА на футбола, теза така очевидна за Скорпи, а ти така пламенно се съгласи с него.
та? очевидно било, много ви било ясно, ама не виждам нито един от вас да се обоснове.
само изсулвания и гърчения - не било каймака, ами били талантливи млади момчета, не било на футбола, ами на каймака на набора …

пак казвам :nargile: , Коминтерна ряпа да яде с македонската истоияпред вашите измислици. :|
Image

проф. Джорофф

Post by проф. Джорофф » 01 Feb 2019 22:49

Дедо Ильо wrote:
01 Feb 2019 22:43
helic wrote:
01 Feb 2019 22:38
Дедо Ильо wrote:
01 Feb 2019 22:35
И ся шо? Тате комунист щото от там даваха лапачката, сега аз антикомунист защото от там дават лапачката. Е сещайте се кои сте. Моите когато комундетата даваха лапачката не бяха с комунделите, а когато сега дават лапачката смятам да съм МЪЖ. Рано или късно всичко свършва. Човек нищо не може да вземе със себе си и даже никой няма да го помни как е живял. За това трябва да е човечен и достоен БЪЛГАРИН.
достойнството включва ли контрабанда на стоки и реализирането им на черно :lol: :lol: :lol: :lol:
за един македонски мой ПРЕАТЕЛ питам ;)
Да доставям желани стоки на народа лишен от тях е геройство. Но не са били слуги моите близки на комунистите. За заплата, апартаменти и облаги.
Вие си отговорете на тоя въпрос. С Жорката. :)
:geek: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Кви облаги бе, шизо - първите две години на баща ми като офицер в Хаскьой с двумесечно бебе на квартира и шест часово дрънкане по влаковете, после под наем в Търново до 91-а като първата кола беше една жигулка втора ръка, която баща ми взе като бях в първи клас и се роди брат ми, а после я продаде като изселваха турците и поттнахме е разкоша на ловешки АЗЛК "от новите" - я си еби майката шизофреник дърт лъжлив. :rockon:

VIKING

Post by VIKING » 01 Feb 2019 22:50

Снабдителя герои бай ракия :headbang: такива спасители Чичу ги е разстрелвал за контрабанда , черна борса , лихварство и мързел ....
Image

проф. Джорофф

Post by проф. Джорофф » 01 Feb 2019 22:51

helic wrote:
01 Feb 2019 22:49
VIKING wrote:
ФЮРЕРА Е ЖИВ В сърцата ни вечно , говедо ибрикчийско чифутско :headbang: :headbang:
а ти когато не си пиеш хапчетата се превръщаш я в Химлер, я в Ромел, нали :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , кафява чумо :)
Ромел е пич! :nargile:

helic

Post by helic » 01 Feb 2019 22:51

Лупи wrote:
helic wrote:
01 Feb 2019 22:29
Лупи wrote:
01 Feb 2019 22:24

Глупости са, наборе. По онова време всяко ведомство си попълваше отбора както може. Ние чрез армията, вие чрез МВР, Славия чрез СВ и т.н. Истината е в това, когато вече никакво ведомство не може да те задържи, а ти останеш, значи си лоялен на този отбор. Това искам да ти кажа. Глупости са, че някой задържа насила някого някъде. Виждаш - дори всесилния Солаков и шефа на БФС не могат да принудят Цанев да "се върне" в Лески. Което му е струвало неучастия в националния. За това говоря, не кой къде е привлечен чрез съответното ведомство.
и другия ти мит - всесилния Солаков :gacho: , при уволнението на Цанев същия всесилен Солаков не е станал даже просто заместник-министър на МВР. Същия всесилен по това време (на Цанев уволнението времето де) даже още не е станал и член на ЦК на БКП. Ебах аз тия всесилия :mrgreen:
Много ги обичам тия мантри дето ги въртите и които се разминават с фактите както обикновено :)
Хелик, кога е уволнен Цанев? Мож' ли ми каза? ;)
А ето за дисидента Солаков: Нищо общо с БКП :245:
Ангел Солаков е роден на 20 юли 1922 година в София. Член е на Работническия младежки съюз от 1938 година и на БКП от 1941 година. През 1941 – 1942 година ръководи бойна група на БКП в София, за което през 1942 година е осъден на 15 години затвор.

След 9 септември 1944 година е освободен и работи в номенклатурата на комсомола, като от 1951 до 1958 година е секретар на Централния комитет на Димитровския комунистически младежки съюз. След това е прехвърлен в апарата на БКП, като до 1962 година работи в нейния Градски комитет в София[2].

В началото на 1960-те години, когато Тодор Живков окончателно утвърждава своето лидерство в партията и държавата, Солаков е сред новите кадри, които бързо се издигат в централното ръководство на БКП[3]. През 1962 година става член на Централния комитет на БКП и първи заместник-министър на вътрешните работи. През 1965 година участва активно в ликвидирането на Заговора на Горуня, след което диктаторът Живков го прави председател на отделения от вътрешното министерство Комитет за държавна сигурност, като от следващата година получава ранг на министър.[4] През 1968 година КДС и МВР са обединени в Министерство на вътрешните работи и държавната сигурност, което е оглавено от Ангел Солаков. През 1969 година то отново е разделено и той става вътрешен министър[2].
Хелик, не се ли усещаш? ;)
ти си по сметките драги, кажи ми някой дето е "получил повиквателна 1958" кога следва да се е уволнил. По формулата А+В=С го сметни :)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

VIKING

Post by VIKING » 01 Feb 2019 22:51

helic wrote:
VIKING wrote:
Но винаги против вонящата чифутско лъжлива мазна смрад говежда ,забелязваш ли ;) :levitation:
Image

Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо » 01 Feb 2019 22:52

helic wrote:
01 Feb 2019 22:48
македонскио Робин Худ.
Аз мисля, че неблагонадеждните и нелоялните на народната власт не ги оставяха да си вихрят контрабандата без така да минат я през ареста, я през затвора. Нали? :mrgreen: :mrgreen:
Абе шапшал, знаеш ло колко кютек съм ял. За това сега не ми пука когато някой не заплашва с бой. Глявата ми е правина на паралепитед едно време да си призная за това което не съм правил. :nargile:
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!

Dinko

Post by Dinko » 01 Feb 2019 22:54

DonBasilio wrote:
01 Feb 2019 20:58
Дедо Ильо wrote:
01 Feb 2019 20:55
VIKING wrote:
01 Feb 2019 20:44

Побратиме :cheers: пусни леб и сол и аддре рую Фани ме за куру :rockon:
Що да пускам, веселбата правят рогачите. Не се усещат колко са комплексирани. Даже едно време изкараха Аспарухов по-голям от Стоичков. Жалка история.
а ти ще изкараш още малко, че цефека 1948-2016 са били дисиденти по време на комунизма! :gacho: :gacho: :gacho:
няма как - подслушвали сте съблекалнята! :nargile:
Last edited by Dinko on 01 Feb 2019 22:54, edited 1 time in total.
Image

Post Reply