01.02.2019 - Knicks Agree To Trade Kristaps Porzingis To Mavs

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
VIKING

Re: 01.02.2019 - Knicks Agree To Trade Kristaps Porzingis To Mavs

Post by VIKING » 01 Feb 2019 22:54

проф. Джорофф wrote:
01 Feb 2019 22:51
helic wrote:
01 Feb 2019 22:49
VIKING wrote:
01 Feb 2019 22:47
ФЮРЕРА Е ЖИВ В сърцата ни вечно , говедо ибрикчийско чифутско :headbang: :headbang:
а ти когато не си пиеш хапчетата се превръщаш я в Химлер, я в Ромел, нали :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , кафява чумо :)
Ромел е пич! :nargile:
Както и повечето генерали от вермахта следвали Чичу Ади докато мачкаше комунизма и ционизма .....после като полудя нормалното се случва -изоставят го и жалко че не са го утрепали преди да съсипе идеята и да остави на бял кон мръсната еврейска смрад комунделска :ugly004: тъпак
Image

helic

Post by helic » 01 Feb 2019 22:56

Дедо Ильо wrote:
01 Feb 2019 22:52
helic wrote:
01 Feb 2019 22:48
македонскио Робин Худ.
Аз мисля, че неблагонадеждните и нелоялните на народната власт не ги оставяха да си вихрят контрабандата без така да минат я през ареста, я през затвора. Нали? :mrgreen: :mrgreen:
Абе шапшал, знаеш ло колко кютек съм ял. За това сега не ми пука когато някой не заплашва с бой. Глявата ми е правина на паралепитед едно време да си призная за това което не съм правил. :nargile:
кютек сигурно си ял от баща си, че си се хванал да служиш на комунягите :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Лупи

Post by Лупи » 01 Feb 2019 23:01

helic wrote:
01 Feb 2019 22:46
Лупи wrote:
01 Feb 2019 22:41
helic wrote:
01 Feb 2019 22:22
ето ти и да разбереш за военната служба, та съвсем да се насереш :mrgreen: от сметки :mrgreen:

Айде гърчи се :)
Какво да се гърча? Цанев влиза 58-ма - може да е заварено положение. Може да е в род войска с 3-годишна служба и т.н. Може човекът да е имал предвид думите на Солаков. Това ли е важното - колко години е служил Цанев?
Аз му цитирам мнения на хора, които са свидетели на тези събития, включително и думи на левскари, той тръгнал анализ да прави на годините. Значи ако не е бил тогава Донски шеф на БФС, Цанев няма само 8 участия в национала, не се е гаврил с говеждата защита, Солаков и Донски не са го спирали от националния, не са го изнудвали за Лески и т.н. :245:
Кажи нещо по същността на въпроса - голям футболист ли е Цанев и защо има само 8 участия в национала? Хората ти отговарят на въпроса. Гаври ли се с лескарската защита? Хората ти отговарят на въпроса. А ти ми твърдиш, че Цанев не го пуснали да "се върне" в Левски (откъдето даже не е), пък той много искал. :245: Със зехтина ти откъде тръгнахме докъде стигнахме. ;)
Наистина ли не се усещаш колко си жалък с несъстоятелните си опити да изсмучеш нещо отнякъде? :lol:
може може, като нищо ще да е бил моряк в ЦСКА :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ти ми цитираш драги разни дето дрънкат врели некипели и си съчиняват удобни на тях и тебе истории, които няма как да имат нищо общо с истината.
Всесилния Солаков, другаря левскар Донски (дето като идва от Ямбол през петдесет и някоя е явно болен левскар :mrgreen: :mrgreen: и за това става шеф на Академик София), дрън, дрън.
А не разправят ли тия със спомените като си пийнат на маса и че Хитлер е жив :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Факти драги, факти - давам ти факти, години и т.н., ти както обикновени ме замерваш с ЕЖК на Суровянски :)
Хелик, убеди ме! Цанев много е искал в Лески затова се е гаврил с говеждата защита. :245: Много е искал в Лески, затова има 8 участия в национала - капитанът на ЦСКА! :245: Солаков е дисидент от малък, а пък по онова време е бил въоръжена опозиция и нищо в тая държава не е зависело от него. :245: Донски е бил "академист" и се борел срещу Лески! :245: Тези, които цитирах лъжат, защото не са сметнали кога Цанев е ТРЯБВАЛО според теб да се уволни! :245: Цанев е бил капитан на ЦСКА, но е играл насила в него! :245:
ПРЕДАВАМ СЕ! :lol:
Моля те, имай пощада и стига ме громи с ФАКТИ! :245:
Ама нали може да си хихикам тихичко? ;)

helic

Post by helic » 01 Feb 2019 23:01

VIKING wrote:
01 Feb 2019 22:54
проф. Джорофф wrote:
helic wrote:

а ти когато не си пиеш хапчетата се превръщаш я в Химлер, я в Ромел, нали :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , кафява чумо :)
Ромел е пич! :nargile:
Както и повечето генерали от вермахта следвали Чичу Ади докато мачкаше комунизма и ционизма .....после като полудя нормалното се случва -изоставят го и жалко че не са го утрепали преди да съсипе идеята и да остави на бял кон мръсната еврейска смрад комунделска :ugly004: тъпак
А фюреро в коя си фаза е жив в сърцата ви. Преди или след като е полудял :rockon:

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо » 01 Feb 2019 23:02

Да ве светна. Сега са на мода дроновете. Со них, дронове за 3-4 иляди лева може да се прнрси товар преку граница без ПВО да ги разберат. Това е сигнал и до Владата. Да намерат решение. Да направат закон за дроновите и да ги сопрат преку граница.
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!

Dinko

Post by Dinko » 01 Feb 2019 23:05

проф. Джорофф wrote:
01 Feb 2019 22:39
Dinko wrote:
01 Feb 2019 22:31
scorpion wrote:
01 Feb 2019 20:22
Хванахте се за една сложена дума "каймак", с която просто исках да обхвана всички добри футболисти без значение на възраст. А, че поради задължителната военна служба, всички млади футболисти са били следени от армейския клуб и в последствие взимани най-добрите (по преценка на клубните ръководители) мисля не е нужно да влизяме в спор.
всички МЛАДИ футболисти били следени, а? после в последствие вземани най-добрите.
а за Каймака дето сме го обирали, дето нямаше нужда да го обясняваш, че било ясно на всички?
Аз все си мислех, че мандри сте обирали, а вие и каймак, брей. :roll: На някоя баба джанките не сте ли обрали също така, кво разправя буржоазията? :P
непредвидима е говеждата история - футболисти на Лецке разстрелваме, обираме каймака на футбола, стадион Юнак сме им взели, колко му е да ни натресат и обиране на джанките на някоя баба …

клетници :ivo-tonev:
Image

helic

Post by helic » 01 Feb 2019 23:05

Лупи wrote:
01 Feb 2019 23:01
helic wrote:
01 Feb 2019 22:46
Лупи wrote:
01 Feb 2019 22:41

Какво да се гърча? Цанев влиза 58-ма - може да е заварено положение. Може да е в род войска с 3-годишна служба и т.н. Може човекът да е имал предвид думите на Солаков. Това ли е важното - колко години е служил Цанев?
Аз му цитирам мнения на хора, които са свидетели на тези събития, включително и думи на левскари, той тръгнал анализ да прави на годините. Значи ако не е бил тогава Донски шеф на БФС, Цанев няма само 8 участия в национала, не се е гаврил с говеждата защита, Солаков и Донски не са го спирали от националния, не са го изнудвали за Лески и т.н. :245:
Кажи нещо по същността на въпроса - голям футболист ли е Цанев и защо има само 8 участия в национала? Хората ти отговарят на въпроса. Гаври ли се с лескарската защита? Хората ти отговарят на въпроса. А ти ми твърдиш, че Цанев не го пуснали да "се върне" в Левски (откъдето даже не е), пък той много искал. :245: Със зехтина ти откъде тръгнахме докъде стигнахме. ;)
Наистина ли не се усещаш колко си жалък с несъстоятелните си опити да изсмучеш нещо отнякъде? :lol:
може може, като нищо ще да е бил моряк в ЦСКА :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ти ми цитираш драги разни дето дрънкат врели некипели и си съчиняват удобни на тях и тебе истории, които няма как да имат нищо общо с истината.
Всесилния Солаков, другаря левскар Донски (дето като идва от Ямбол през петдесет и някоя е явно болен левскар :mrgreen: :mrgreen: и за това става шеф на Академик София), дрън, дрън.
А не разправят ли тия със спомените като си пийнат на маса и че Хитлер е жив :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Факти драги, факти - давам ти факти, години и т.н., ти както обикновени ме замерваш с ЕЖК на Суровянски :)
Хелик, убеди ме! Цанев много е искал в Лески затова се е гаврил с говеждата защита. :245: Много е искал в Лески, затова има 8 участия в национала - капитанът на ЦСКА! :245: Солаков е дисидент от малък, а пък по онова време е бил въоръжена опозиция и нищо в тая държава не е зависело от него. :245: Донски е бил "академист" и се борел срещу Лески! :245: Тези, които цитирах лъжат, защото не са сметнали кога Цанев е ТРЯБВАЛО според теб да се уволни! :245: Цанев е бил капитан на ЦСКА, но е играл насила в него! :245:
ПРЕДАВАМ СЕ! :lol:
Моля те, имай пощада и стига ме громи с ФАКТИ! :245:
Ама нали може да си хихикам тихичко? ;)
Драги, да повторя, преди да си изплискал легена окончателно. Цанев е втори братовчед на дядо ми и за него и неговата история знам от първо лице много повече, отколкото твоите източници, дето не могат да смятат и не си проверяват поне от към елементарни факти скалъпените истории.

Лупи

Post by Лупи » 01 Feb 2019 23:06

helic wrote:
Лупи wrote:
helic wrote:
01 Feb 2019 22:29

и другия ти мит - всесилния Солаков :gacho: , при уволнението на Цанев същия всесилен Солаков не е станал даже просто заместник-министър на МВР. Същия всесилен по това време (на Цанев уволнението времето де) даже още не е станал и член на ЦК на БКП. Ебах аз тия всесилия :mrgreen:
Много ги обичам тия мантри дето ги въртите и които се разминават с фактите както обикновено :)
Хелик, кога е уволнен Цанев? Мож' ли ми каза? ;)
А ето за дисидента Солаков: Нищо общо с БКП :245:
Ангел Солаков е роден на 20 юли 1922 година в София. Член е на Работническия младежки съюз от 1938 година и на БКП от 1941 година. През 1941 – 1942 година ръководи бойна група на БКП в София, за което през 1942 година е осъден на 15 години затвор.

След 9 септември 1944 година е освободен и работи в номенклатурата на комсомола, като от 1951 до 1958 година е секретар на Централния комитет на Димитровския комунистически младежки съюз. След това е прехвърлен в апарата на БКП, като до 1962 година работи в нейния Градски комитет в София[2].

В началото на 1960-те години, когато Тодор Живков окончателно утвърждава своето лидерство в партията и държавата, Солаков е сред новите кадри, които бързо се издигат в централното ръководство на БКП[3]. През 1962 година става член на Централния комитет на БКП и първи заместник-министър на вътрешните работи. През 1965 година участва активно в ликвидирането на Заговора на Горуня, след което диктаторът Живков го прави председател на отделения от вътрешното министерство Комитет за държавна сигурност, като от следващата година получава ранг на министър.[4] През 1968 година КДС и МВР са обединени в Министерство на вътрешните работи и държавната сигурност, което е оглавено от Ангел Солаков. През 1969 година то отново е разделено и той става вътрешен министър[2].
Хелик, не се ли усещаш? ;)
ти си по сметките драги, кажи ми някой дето е "получил повиквателна 1958" кога следва да се е уволнил. По формулата А+В=С го сметни :)
Аз сметки за неща, за които нямам инфо, не правя. Па ти ако не вярваш на собствените си легенди Солаков и Соколов си смятай. ;)
Та може ли да ме светнеш ти, който знаеш всичко, кога се е уволнил Цанев? ;) Ако можеш де... :oops:
Вече ти се предадох на ФАКТИТЕ, ама поне да науча нещо :oops:

Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо » 01 Feb 2019 23:09

Не цъкайте моля.
https://www.youtube.com/watch?v=1IxCkVg ... RhkjraoYqc
и Лека нощ на сите.
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!

Dinko

Post by Dinko » 01 Feb 2019 23:09

helic wrote:
01 Feb 2019 22:42
Dinko wrote:
01 Feb 2019 22:37
само че Скорпи,
оказа се, че не били следени ВСИЧКИ млади футболисти …

ей на, даде се пример с Христо Бонев - първата си войнишка година бил някъде другаде и играл футбол, АРЕСТУВАЛИ ГО :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , закарали го в ЦСКА, оня там риткал 4 - 5 мача и … си заминал моля ти се.

арестуван, закарали го с джипка, а той си заминал.

…….
като спомените на командира на албанските партизани за битката им с фашистите в горичката, след 5 дена тежки и кръвопролитни боеве дошъл горския и ги изгонил всичките от там. :cancan: :cancan: :cancan:
значи хем не е бил следен Христо Бонев, хем втората си година от казармата карал в ЦСКА, нъл тъй :mrgreen:
предполага се не е бил следен, а са го взели по погрешка, вероятно са го объркали я с брат близнак, я с друг локомотивец :lol: :lol: :lol: :lol:
Равни нямате като вземете да викате на бялото черно :mrgreen: :mrgreen:
карал си Бонев първата година от казармата в Цецека и изведнъж си рекАл, абе аз що не взема втората година да я изкарам в ЦСКА, че нещо в Пловдив ми омръзна :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
последно коя година от казармата си е бил Бонев в ЦСКА? :roll:
в лабиринта на говеждите митове и легенди почна да се оплиташ вече даже и ти! :nargile: :mrgreen:
Image

Post Reply