01.02.2019 - Knicks Agree To Trade Kristaps Porzingis To Mavs

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи

Дедо Ильо

Re: 01.02.2019 - Knicks Agree To Trade Kristaps Porzingis To Mavs

Post by Дедо Ильо » 01 Feb 2019 23:18

https://www.youtube.com/watch?v=o5doVWMHQcI

Љубев јас едно лудо младо,
оно ми беше несвршено.
Девет години на срце лежи,
рана в срце ми остави.

Многу је тешко верно да љубиш,
верно да љубиш девет години.
тага в срцето ми остави.

Нашата љубов не је верна,
ниту пак беше права истина.
Јас да те љубам, друг да те има,
каде и што сум не се знајев јас.

тага в срцето ми оставаш.

Ако јас умрам, ти се молам,
ти да ми дојдиш на гробот мој.
Солзи да рониш и да ме жалиш,
стара љубов што си имавме.

тага в' срцето ми остана.

Original
Transliterated
EN English
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!

helic

Post by helic » 01 Feb 2019 23:19

Dinko wrote:
01 Feb 2019 23:16
м дааа

пълно разсейване по поставения въпрос

разправят, че било толкоз очевидно, как сме обирали каймака на футбола, питаш ги "как?" и се почва с разсейването и бягането по тъча.

набора, годините служба, юношески шампион, гръбнака на отбора бил тоя 18-годишен младеж...
А ти продължаваш да се правиш на улав, че целия ви отбор е от играчи, взети от Цецикато в казармата.
Не бе, не сте ги обирали ;) сами са се трупали при вас и с нетърпение са чакали да ги вземат войници :gacho:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

helic

Post by helic » 01 Feb 2019 23:21

проф. Джорофф wrote:
01 Feb 2019 23:11
helic wrote:
01 Feb 2019 23:01
VIKING wrote:
01 Feb 2019 22:54

Както и повечето генерали от вермахта следвали Чичу Ади докато мачкаше комунизма и ционизма .....после като полудя нормалното се случва -изоставят го и жалко че не са го утрепали преди да съсипе идеята и да остави на бял кон мръсната еврейска смрад комунделска :ugly004: тъпак
А фюреро в коя си фаза е жив в сърцата ви. Преди или след като е полудял :rockon:
Фюреро е кукундел и никога никъде не ми е живял, поне на мен. Плюс това е глупак, щото с "окончателното решение" обръща целия свят срещу Германия.

Но офицер като Ромел не можеш да го обвиняваш, че е служил на страната си.

ЛИЧНО МНЕНИЕ!
Е ние за фюрера си говорим с попа.
Това, че като не си пие хапчетата се превръща и в Ромел от време на време е друга бира :gacho:

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Лупи

Post by Лупи » 01 Feb 2019 23:22

проф. Джорофф wrote:
01 Feb 2019 23:15
Dinko wrote:
01 Feb 2019 23:12
helic wrote:
01 Feb 2019 23:11
А аргумента "За това се е гаврил с говеждата защита" е трепач.....
Че точно Цанев едни от големите му лични приятели бяха Вуцов и Бисер Михайлов.
и това какво пречи да им напълни задниците с трева на терена? :roll:
Абе някъде има ли видео от това изпълнение, че ми стана любопитно?
Има но само заключителната част - след връщането му до точката на дузпата и финалните 3-4 излъгани говеда. Някой се е погрижил да смекчи гаврата. Преди я имаше цялата гавра, но сега нещо е изчезнала... Аз лично съм я виждал по едно док. филмче по телевизията. Щото пак са дисиденти горките
Айде :arrow:

Dinko

Post by Dinko » 01 Feb 2019 23:22

helic wrote:
01 Feb 2019 23:19
Dinko wrote:
м дааа

разправят, че било толкоз очевидно, как сме обирали каймака на футбола, питаш ги "как?" и се почва с разсейването и бягането по тъча.

набора, годините служба, юношески шампион, гръбнака на отбора бил тоя 18-годишен младеж...
А ти продължаваш да се правиш на улав, че целия ви отбор е от играчи, взети от Цецикато в казармата.
Не бе, не сте ги обирали ;) сами са се трупали при вас и с нетърпение са чакали да ги вземат войници :gacho:
казах ти, че службата в казармата е 2 години, изкарваш я и си чао. тия твоите примерчета дето ги даваш се оказаха куци - Пената, Якимов и Гаганелов играят в ЦСКА 15 години.

обясни за КАЙМАКА на ФУТБОЛА дето сме обирали, нали беше всичкото толкоз ясно? 8-)
Image

Dinko

Post by Dinko » 01 Feb 2019 23:33

"Решението на Обединеното кралство за Брекзит отвори свободно място за нашата страна в икономическото и политическото обединение", каза още Заев.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image

helic

Post by helic » 01 Feb 2019 23:37

Dinko wrote:
01 Feb 2019 23:22
helic wrote:
01 Feb 2019 23:19
Dinko wrote:
м дааа

казах ти, че службата в казармата е 2 години, изкарваш я и си чао. тия твоите примерчета дето ги даваш се оказаха куци - Пената, Якимов и Гаганелов играят в ЦСКА 15 години.

обясни за КАЙМАКА на ФУТБОЛА дето сме обирали, нали беше всичкото толкоз ясно? 8-)
Тъй тъй, изкарваш си я и чао. :gacho:
Въпроса драги е как пристигат в ЦСКА не колко време изкарват
То и каймака като го обереш става на масло и се стои като такова, но ако не го обереш си остава при млякото, в което е :gacho:
Та как сте си събирали футболистите по онова време е ясно и на пеленачетата.
После след като и други отбори се сдобиват със спортни роти и други методи за запазване на футболистите си през казармата, влизат и другите ви методи, джипки, запас, обещания за офицерски чинове и т.н. :)
Но от 50 и някоя до 70 и някоя методите са били предимно казармени :)

проф. Джорофф

Post by проф. Джорофф » 01 Feb 2019 23:43

То и каймака като го обереш става на масло и се стои като такова, но ако не го обереш си остава при млякото, в което е

Дееееееееба, тук вече не изби рибата, Ами сигурно и македонските баракуди се хилят с глас. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dinko

Post by Dinko » 01 Feb 2019 23:44

"Ние имаме своя собствена, България също има своя собствена, но имаме и обща история. И приехме това! Например, на кой е бил цар Самуил? Като четем учебниците - той е син на Господ! Значи не е бил македонец, нито е бил българин, така че е общ. Направихме това и България се превърна в приятел за пример", заяви Заев и потвърди, че не е чел учебниците преди да нареди да им се направи ревизия, отбелязва медията.
:|
Самуил не бил македонец, не бил и българин
обаче като четем учебниците, той бил син на … Господ (!!!), ЗНАЧИ бил … общ (!!!)
обаче признава, че не бил чел учебниците … :roll:

като ги чета и Заев и говедорес какви ги плещят за историята си, то излиза, че и на едните и на другите историята им е писана от Коминтерна и още вЕрват в нея :nargile:
Image

Post Reply