16092019 Пон - Back to School, back to work!

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Лупи

Re: 16092019 Пон - Back to School, back to work!

Post by Лупи » 16 Sep 2019 15:07

helic wrote:
16 Sep 2019 14:21
сигурно сте защитавали и териториалната цялост на Чехословакия с танковете :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Те танковете са карани от футболисти на ЦСКА, а екипажът им е бил само от цесекари. През това време футболистите на Лески и лескарите репресирано са носили бюста на Сталин към Мусала.
Айде сега отвори там книгата и засечи кое коя година става, че ти трябва сламка и повод за смяна на темата.

scorpion

Post by scorpion » 16 Sep 2019 15:14

Опитваме се простичко да ви кажем, че трябва да си отворите очите и да не се правите на :

Image
...искайте, и ще ви се даде; търсете и ще намерите...

helic

Post by helic » 16 Sep 2019 15:15

Лупи wrote:
16 Sep 2019 15:07
helic wrote:
16 Sep 2019 14:21
сигурно сте защитавали и териториалната цялост на Чехословакия с танковете :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Те танковете са карани от футболисти на ЦСКА, а екипажът им е бил само от цесекари. През това време футболистите на Лески и лескарите репресирано са носили бюста на Сталин към Мусала.
Айде сега отвори там книгата и засечи кое коя година става, че ти трябва сламка и повод за смяна на темата.
не бе, просто ме кефи как армията цялата в бяло я изкарваш :rockon: :rockon: :rockon: , ама там не е имало в тая точно армия политическо ръководство, не са се меткали напред назад ЗКПЧ-та в нея, не са били оръдието на режима. Целите в бяло :mrgreen: , пардон - в червено :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Dinko

Post by Dinko » 16 Sep 2019 15:20

нерде ЗКПЧ-то, нерде разведките на кгб-то :nargile:
Image Image

Лупи

Post by Лупи » 16 Sep 2019 15:36

scorpion wrote:
16 Sep 2019 14:30
Наборе, и томове да изпишеш няма да ме убедиш, че си извън каноните на георгиатанасовщината. С цялото ми уважаение, но копи пейст на защитаваните от него тези. Всъщност това си е една цяла идеология, която се зароди с цел да отклони вниманието от случващото се на армията, а то беше меко казано безочливо и нагло...

Аз казвам неща, които съм видял. Не съм бил в Търговище ма мач, но на ЦСКА съм бил в посочените градове, които съм написал, че са били и гарнизони.
Ходех за компания на брат ми през викенда, който работеше в БНТ.... та добре знам физиономиите на момчетата в униформи под строй домъкнати да люпят семки, вместо да пият биричка и закачат момичетата...
(Това лирично отклонение)...

За комплексарщината. Лично комплекси нямам на тема футбол, а и като цяло. Считам се за сравнително средноинтелигентен човек за да имам комплекси. Ако комплексите са, че казвам истината - общоизвестна или каквато я чувствам. ОК. Имам комплекси 8-)
Наборе, бъркаш ме с Арчо :lol:
Наборе, по същата логика мога да те "обвиня" в галилейщина щото не вярвам да мислиш, че земята не се върти. Когато нещо е факт, то е факт и за мен и за ГА и за теб. И щото някой, който не се ползва с добро име го е казал (Хелик, запетайко, не визирам Галилей ;) ), не означава, че аз трябва да го отхвърля и да пренебрегна факта. Оспори факта или докажи че не поддържа тезата ми и тогава ме обвинявай в плагиатство.
И аз казвам неща, които съм видял. Не е задължително да сме гледали едни и същи неща и това което ти си видял, а аз не съм не означава че не е истина, нали? Водили са ме "под строй" (така се движеха войниците) на мачове на Светкавица. Казармата беше 2 години, соца беше "загрижен' за развитието на личността, затова дори и в казармите имаше посещение на спортни мероприятия - отчиташе се дейност пред началствата. А по наше време мачове на Левски и ЦСКА се посещаваха масово. Никой не е длъжен заради това, че ти си левскар да не организира посещение на мачове, които са интересни за цесекари. Или сте не само отбор на народа, но и отбор на войниците. Всяко излизане извън вратите на казармата си беше праник, така че айде без приказки за физиономии, а? ;)
За твоята интелигентност - не, наборе, не си средноинтелигентен, високоинтелигентен си (поне това е индиректното ми впечатление за теб). И затова се учудвам, че се водиш по акъла на Дантелиериевци и сие, които докараха до клетките по стадионите. А Дантелиерщината е породена от комплексарщина. Това е истината. И затова се учудвам, че вярваш на тези идиотщини.

Лупи

Post by Лупи » 16 Sep 2019 15:40

DonBasilio wrote:
16 Sep 2019 14:40
Лупи, очаквах скорпиона да ми отговори, не ти!

Преди да съм попитал, знам какво ще ми отговориш.
За разлика от теб аз нямам самочувствието, че знам какви са ти очакванията. Знам, че вие сте наясно с мислите на всеки един човек на стадиона през соца - кой е дисидент, кой комунист и т.н. Далеч съм от мисълта да се съревновавам с теб по телепатични възможности! :lol:

helic

Post by helic » 16 Sep 2019 15:41

Dinko wrote:
16 Sep 2019 15:20
нерде ЗКПЧ-то, нерде разведките на кгб-то :nargile:
ах, вече и в множествено число :rockon: :rockon: :rockon:
ей така си растат митовете на ГА и Суровянски :cancan: :cancan: :cancan:

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

VIKING

Post by VIKING » 16 Sep 2019 15:43

Dinko wrote:
16 Sep 2019 14:32
"На последното си заседание ... Управителният съвет на БНР прие през следващата година, средствата за заплати на всички работещи в радиото да бъдат увеличени с 25%"
Главанака в действие :popa: :popa: :popa: така се действа и със шибаният ведомствен на мвр и пожарната отбор на "народа" от лапачи и негодни нищожества дето един пирон не са забили :evil: :evil: тва са преко сили 1-1,5 милиона негодници паразити и им се раздават блага от шибаняка все едно са негови ...измет :x :x :x

като прибавиш че от тех са големата част от 2 та милиона отрепки докарали на власт коприненета решетачната курва проста със зелените чорапи и малката фуражка и да хване човек и да емигрира час по-скоро ...май натам ще се случът нещата :cry: :cry: :cry:
Image

VIKING

Post by VIKING » 16 Sep 2019 15:44

дребен - да ти е*а майката държавна лапаческа ..кур за варна :ugly004: :ugly004: :ugly004: :ugly004:
Image

helic

Post by helic » 16 Sep 2019 15:56

ха, появил се е заменкаджията раздавач на заплати :rockon: :rockon: :rockon: , капиталист голем с чужди мангизи заплати раздава :nargile: :nargile: :nargile: :nargile:

Post Reply