16092019 Пон - Back to School, back to work!

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Лупи

Re: 16092019 Пон - Back to School, back to work!

Post by Лупи » 16 Sep 2019 15:57

helic wrote:
16 Sep 2019 14:57
ей богу, повтаряш, потретваш, ама то да е кур да му го набиеш, ама не, та не. Едно си Лупи знае, едно си бае.
За десети път ще ти повторя - отборите са били мачкани, преименувани, сливани и прочие, ама са били съществували и преди Девети. И един Лудогорец създаването му е от преди това.
При вас - нъцки, рожба на комунистическите ЗКПЧта, проектирани и замислени, създадени и организирани от комунягите. Това са фактите.
И се опитвате да вкарате и другите в кюпа с добре познатото "а вие що биете негрите" :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Та какво общо има кога е създаден отбора? Само извратена логика може да легне на такива аргументи. Погледни колко отбори в бившия източен блок са създадени през соца. Някой отбор днес като вас да говори за това? Жалка работа.
Сам казваш отборите са били мачкани, сливани, преименовани, ЗАКРИВАНИ пропусна. Вие сте слети още 44 г с княз Кирил ли беше. Те и тогава доколкото знам са си били към пощите. Та не знам защо се водите наследници на Лески, а не на Княз Кирил - на практика сте прикрепени към тяхната ясла. Освен това сте били и ЗАКРИТИ. Как се вживявате като динамовци също е интересно. Така че е много размито понятие кой кога е създаден. И не е важно кой кога е създаден, а какво представлява. Кой мъкна бюстове,, скандира имена на партийни вождове, папка от държавата и т.н.? Петър Петров Кучето (левскар, не комунист-цесекар) сам казва, че Лески е закрит през социализма. И затова регистрира емблемата и възстановява автентичния Лески. Ама гепифъстъчкоманията ви си е ген. Тъй като той не може да организира издръжката на отбор, вие си припознавате лафчисовото творение, което е финансово осигурено, гепите си с комунистически плам емблемата от човека, гепите си и базата забеспари, съществувате с държавни пари и т.н. ама сте отворили усти като гьобелсово радио.
Жалка работа наистина

DonBasilio

Post by DonBasilio » 16 Sep 2019 16:01

Лупи, сина ти сталинист ли е? Живее в град, който с "гордодст" е носил името Сталинград.
Твоята логика това ми казва
ImageImage

Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо » 16 Sep 2019 16:04

Наборе, пориш ги като риби с аргументи. Те отговарят с клишета, митове и легенди.
Не могат да се усетят колко са кухи. :banana26:
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!

Dinko

Post by Dinko » 16 Sep 2019 16:06

helic wrote:
16 Sep 2019 15:41
Dinko wrote:
16 Sep 2019 15:20
нерде ЗКПЧ-то, нерде разведките на кгб-то :nargile:
ах, вече и в множествено число :rockon: :rockon: :rockon:
ей така си растат митовете на ГА и Суровянски :cancan: :cancan: :cancan:
я дай подробности, стига ги придъвква тия ГА и Суровянски, знаем че отлично си запознат с всичко което пишат.
я раздуй сега за Никола Йотов и компания :nargile:
Image Image

helic

Post by helic » 16 Sep 2019 16:07

Лупи wrote:
16 Sep 2019 15:57
helic wrote:
ей богу, повтаряш, потретваш, ама то да е кур да му го набиеш, ама не, та не. Едно си Лупи знае, едно си бае.
За десети път ще ти повторя - отборите са били мачкани, преименувани, сливани и прочие, ама са били съществували и преди Девети. И един Лудогорец създаването му е от преди това.
При вас - нъцки, рожба на комунистическите ЗКПЧта, проектирани и замислени, създадени и организирани от комунягите. Това са фактите.
И се опитвате да вкарате и другите в кюпа с добре познатото "а вие що биете негрите" :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Та какво общо има кога е създаден отбора? Само извратена логика може да легне на такива аргументи. Погледни колко отбори в бившия източен блок са създадени през соца. Някой отбор днес като вас да говори за това? Жалка работа.
Сам казваш отборите са били мачкани, сливани, преименовани, ЗАКРИВАНИ пропусна. Вие сте слети още 44 г с княз Кирил ли беше. Те и тогава доколкото знам са си били към пощите. Та не знам защо се водите наследници на Лески, а не на Княз Кирил - на практика сте прикрепени към тяхната ясла. Освен това сте били и ЗАКРИТИ. Как се вживявате като динамовци също е интересно. Така че е много размито понятие кой кога е създаден. И не е важно кой кога е създаден, а какво представлява. Кой мъкна бюстове,, скандира имена на партийни вождове, папка от държавата и т.н.? Петър Петров Кучето (левскар, не комунист-цесекар) сам казва, че Лески е закрит през социализма. И затова регистрира емблемата и възстановява автентичния Лески. Ама гепифъстъчкоманията ви си е ген. Тъй като той не може да организира издръжката на отбор, вие си припознавате лафчисовото творение, което е финансово осигурено, гепите си с комунистически плам емблемата от човека, гепите си и базата забеспари, съществувате с държавни пари и т.н. ама сте отворили усти като гьобелсово радио.
Жалка работа наистина
и колко отбори в бившия източен блок са създадени през соц-а?Дай да видим :)
Тавагиш, даже и ЦСКА Москва, вашио първообраз е създаден преди октомврийските събития :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Лупи

Post by Лупи » 16 Sep 2019 16:10

helic wrote:
16 Sep 2019 15:15
Лупи wrote:
16 Sep 2019 15:07
helic wrote:
16 Sep 2019 14:21
сигурно сте защитавали и териториалната цялост на Чехословакия с танковете :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Те танковете са карани от футболисти на ЦСКА, а екипажът им е бил само от цесекари. През това време футболистите на Лески и лескарите репресирано са носили бюста на Сталин към Мусала.
Айде сега отвори там книгата и засечи кое коя година става, че ти трябва сламка и повод за смяна на темата.
не бе, просто ме кефи как армията цялата в бяло я изкарваш :rockon: :rockon: :rockon: , ама там не е имало в тая точно армия политическо ръководство, не са се меткали напред назад ЗКПЧ-та в нея, не са били оръдието на режима. Целите в бяло :mrgreen: , пардон - в червено :mrgreen:
Никого не изкарвам в бяло или черно. Подчертавам ти че това са държавни структури, които са нужни на държавата, а не срамни, и няма как това че единият отбор е към армията, другия към полицията да ги поставя на противоположните страни на барикадата.
Всяка държава си има армия. Тя е за защита на държавния суверенитет. В нашата армия ЗКПЧ-та са били не само цесекари, а и левскари. Войниците също. Или сте били такива дисиденти, че не сте влизали в армията, а? Що не погледнеш какви ги пишеш. Аз ти говоря за функцията на армията, не за нейния състав. Това, че сме били ведомствен отбор на армията не ни прави комунисти.
Всяка държава си има и милиция или полиция, секретни ведомства и др. Тяхната задача е да опазват вътрешния ред. При тоталитарните режими задачата им е и да контрират всяка проява на несъгласие с водача. И там са работили и цесекари и левскари. И вие сте били техен ведомствен отбор.
Та би ли посочил защо ние сме били комунистически отбор, а вие не? Да не би да съм пропуснал и да не знам, че отборът ви е бил съставен от обитатели на Белене?
То бива бива залюпеност, ама чак пък толкова...

helic

Post by helic » 16 Sep 2019 16:11

Лупи wrote:
16 Sep 2019 15:57
helic wrote:
Жалка работа наистина
знанията ти за "Княз Кирил" са почти толкова пълни, колкото и за социнтерна и коминтерна, нещо от което аз изобщо, ама изобщо не се учудвам :mrgreen:

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

VIKING

Post by VIKING » 16 Sep 2019 16:13

helic wrote:
16 Sep 2019 15:56
ха, появил се е заменкаджията раздавач на заплати :rockon: :rockon: :rockon: , капиталист голем с чужди мангизи заплати раздава :nargile: :nargile: :nargile: :nargile:
Гледъм и се уча от вашите собственици и такива боклуци като тебе 8-) 8-) 8-) уча се за да успея 8-)

както вие успявъте с крадени от нас пари ...и ти крадеш като почитател на левскиня куролина банкянска и то едвам смогваш като всички говеда ...ще се издавите с толкова пари ...по-полека ,че и без тва нищо не постигъте ...само лапъте главанашкият свински кур

тъпаци
Image

helic

Post by helic » 16 Sep 2019 16:17

Лупи wrote:
16 Sep 2019 16:10
helic wrote:
16 Sep 2019 15:15
Лупи wrote:
16 Sep 2019 15:07

Те танковете са карани от футболисти на ЦСКА, а екипажът им е бил само от цесекари. През това време футболистите на Лески и лескарите репресирано са носили бюста на Сталин към Мусала.
Айде сега отвори там книгата и засечи кое коя година става, че ти трябва сламка и повод за смяна на темата.
не бе, просто ме кефи как армията цялата в бяло я изкарваш :rockon: :rockon: :rockon: , ама там не е имало в тая точно армия политическо ръководство, не са се меткали напред назад ЗКПЧ-та в нея, не са били оръдието на режима. Целите в бяло :mrgreen: , пардон - в червено :mrgreen:
Никого не изкарвам в бяло или черно. Подчертавам ти че това са държавни структури, които са нужни на държавата, а не срамни, и няма как това че единият отбор е към армията, другия към полицията да ги поставя на противоположните страни на барикадата.
Всяка държава си има армия. Тя е за защита на държавния суверенитет. В нашата армия ЗКПЧ-та са били не само цесекари, а и левскари. Войниците също. Или сте били такива дисиденти, че не сте влизали в армията, а? Що не погледнеш какви ги пишеш. Аз ти говоря за функцията на армията, не за нейния състав. Това, че сме били ведомствен отбор на армията не ни прави комунисти.
Всяка държава си има и милиция или полиция, секретни ведомства и др. Тяхната задача е да опазват вътрешния ред. При тоталитарните режими задачата им е и да контрират всяка проява на несъгласие с водача. И там са работили и цесекари и левскари. И вие сте били техен ведомствен отбор.
Та би ли посочил защо ние сме били комунистически отбор, а вие не? Да не би да съм пропуснал и да не знам, че отборът ви е бил съставен от обитатели на Белене?
То бива бива залюпеност, ама чак пък толкова...
тавагиш, Левски почва да има нещо общо с милицията (за теб удебелявам МИЛИЦИЯТА, а не полицията, както пишеш) едва след обединението си със Спартак София. Футболът в България не за почва за твое удобство през 1969. Така че никой никого не поставя на противоположните страни на барикадата при създаването на отбора ви от ЗКПЧ-тата през 48ма. А сте комунистическо отборче, щото сте създадени от комунисти. Поразрови се, ще им намериш имената. :ugly004: :ugly004: :ugly004: :ugly004:

Лупи

Post by Лупи » 16 Sep 2019 16:22

DonBasilio wrote:
16 Sep 2019 16:01
Лупи, сина ти сталинист ли е? Живее в град, който с "гордодст" е носил името Сталинград.
Твоята логика това ми казва
Бъркаш моята логика с твоята, Доне. Какво пиеш още от обяд бе?
Моят син е роден по време на костовото управление. Сега костовист ли да го наричам и да го обвинявам ли за жълтите стотинки, за които е разпродадена България на мутри и чужденци. Да искам ли да ми плаща скъпия ток?
Вие даже и тезите си не можете да осъзнаете, бе. И то до такава степен, че не може да се усетите, че защитавате моите тези.
Хал хабер си нямаш ни от тези, ни от логика.

Post Reply