17.09.2019 - Вторник, старт на ШЛ

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Лупи

Re: 17.09.2019 - Вторник, старт на ШЛ

Post by Лупи » 17 Sep 2019 19:38

helic wrote:
17 Sep 2019 18:22
Лупи wrote:
17 Sep 2019 18:13
helic wrote:
17 Sep 2019 16:37
Фьодор Галилеев къде избега :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
аз като ви разправям, че всичките му факти са такива не си правя вятър само :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Оооо, Хелика пак се постави като Лески начело на опозицията. Сигурно пак говори по телефона, че друг трябваше да ти подскаже. :245:
Хвана сламката :245:
Айде сега остави телефона и виж кои са ми грешните факти по-отношение на Лески. Пък и още чакам отговор на въпроса си. Ще го дочакам ли или много телефонни разговори ти се струпват? ;)
Всичко ти е грешно по отношение на Левски. Нито едно верно нещо нямаш :mrgreen:
Сбъркани факти и теза от самото начало до края.
Това е в кратце. Непознаване на фактите, грешни факти, грешни примери, грешни заключения. Ясен ли съм :gacho: :gacho: :gacho:
Дай верните де! Или както винаги общи приказки?
Все по-жалък ставаш, Хелик!

Лупи

Post by Лупи » 17 Sep 2019 19:42

Айде, лека от мен!

helic

Post by helic » 17 Sep 2019 20:02

Лупи wrote:
17 Sep 2019 19:17
helic wrote:
17 Sep 2019 17:06
Лупи wrote:
17 Sep 2019 16:54

Че кой го е отричал? Абе младежо имаш ли си понятие от порядките в социалистическа България или само си наблягал на памука. ВСИЧКО в тази държава се решаваше от комунистите. Като се почне от първите дни на септември, решението да се пропусне без бой съветската армия през страната, мине се през 20.10.1944 г, през май 1948 и въобще през всяка една секунда от тези 45 години. Хал хабер си нямате от соца, приказвате митовете на Жорко и сие.
Да, бяхте витрина на соца. Сигурно през 40 от тези 45 години сте играли в ЕКТ като представител на СОЦИАЛИСТИЧЕСКА БЪЛГАРИЯ. Да не би някой да се представя с кенефите си бе умнико? Или комунягите ще се представят с дисидентите си? Като сте били такива дисиденти защо поне не избягахте на запад при гостуванията си? Баси простотията с извинение.
продължаваш, ама продължаваш с "фактите" - решението за неоказване на съпротива на нахлуването на Съветската армия е взето от правителството на Константин Муравиев. Можеш да прочетеш и колко комично ни е връчено "обявяването на войната", ама съзнавам, че много искам от теб :)
Това първо.
Второ, похвални са опитите да набуташ другите във вашата кал, ама айде нема нужда. :gacho:
За супурнайсти път ще ти повторя - всички други отбори си имат история преди Девети - къде хубава, къде лоша, къде богата, къде бедна, ама я имат.
Вашио отбор - КУРЕЦ :ugly004: :ugly004: :ugly004: :ugly004:
Хелик, вече ти писах за Караибрахим - смятам че е достатъчно да вденеш, че не е важно кой те е родил, важното е какъв си станал. Ако си вдянал, вдянал.
За Съветската армия. На 5 септември ни обявяват война. Правителството е правило разни врътки преди това със САЩ и Великобритания, но след обявяването на войната се оказва с вързани ръце, тъй като те не могат да вземат едностранно решение без съгласието на СССР. Дотогава не сме били във война с него. Настъпва пълен хаос в държавата. Муравиев предлага примирие на СССР, но той отказва. Военния министър се мъчи да убеди и регентите да сменят правителството, но те отказват. Единствения мирен начин за решаване на нещата е комунистите да вземат властта - естествено с преврат, за друго няма време. И ОФ решава за преврата и води преговори с военния министър и информира чрез Димитров Сталин за предстоящия преврат. Това е на 7 септември. На 8 септември съветските войски влизат и ОКУПИРАТ няколко български града. Военният министър, понеже е информиран за преврата нарежда на армията да не оказва съпротива. Преврата става на 9-ти. ОФ ( с преобладаващото участие на комунистите) взема властта и още вечерта на 9-ти Сталин нарежда спиране на военните действия срещу България.
Твоят премиер Муравиев минава в нелегалност.
Така че драги, военни действия срещу СССР не са водени и армията им преминава през страната ни без съпротива заради решенията, взети от ОФ - предимно комунисти. Муравиев прави някакви нещастни опити, но накрая е принуден да се скрие. Знаеш как се развиват нещата по нататък, та чаааак до 20.10.1944 г.
Давай сега със запетайките!
леееле майко. Тва ли са последните опорки дето ви ги спуснаха. Ибахти глупостите дето си написал :)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

helic

Post by helic » 17 Sep 2019 20:10

Лупи wrote:
17 Sep 2019 19:30
helic wrote:
17 Sep 2019 17:12
Лупи wrote:
17 Sep 2019 17:09

Хелик, съвсем си слънчасал по памуковите полета.
Новият Първи знаеш ли на кой отбор е фен?
Ти можеш ли да ми посочиш жив или на свобода опонент на соца?
Ти чуваш ли се какво говориш - след пленума да се каже, че в социалистическа България има фашистки елемент на свобода години след 9-ти?
И този посочен от Първия фашистки елемент да се остави на жив и на свобода?
МАЙКО МИЛА! :shock: :shock: :shock:
ебати изопачаването на думите ми, ебати наглостта. :ugly004: :ugly004: :ugly004: :ugly004:
Какво изопачаване бе Хелик?
Казваш ли, че обвиненията добиват популярност след Априлския пленум, т.е. дотогава не ви водят за фашистки отбор? Нещо изопачено?
Казваш ли, че кликата на Първия (сигурно имаш предвид Цола, Велчев и сие ;) ) пробутват на Тато своя фаворит и се чудят как да търсят кусури на Лески? Нещо изопачено?
Твърдиш, че години след 9-ти някой твърди, че в България има фашистки елементи? Нещо изопачено?
Твърдиш, че Тато е осъзнал, че има фашистки елементи, но не ги е унищожил или сложил на топло? Нещо изопачено?
Или просто сам не знаеш какви ги плещиш...
1. Написал съм "добиват популярност". Никъде не съм казал, че до тогава няма твърдения, че сме били фашистки отбор. Обаче ти ми изопачи думите.
2. Казвам "кликата на новия Първи", ти почваш с интерпретациите и волните си словоблудства от типа "знаеш ли на кой отбор е фен Първия; "посочен от Първия фашистки елемент" и т.н. - и почваш да въртиш плочата. Къде съм написал на кой отбор е фен първия, къде съм написвал, че Първия е посочвал фашистки елемент", развихри се и почна с волната програма както обикновено :)
След два три дни ще почнеш да ми приписваш на мен мислите, които сам ми приписа, измисли, интерпретира и т.н.
Виж внимателно какво съм написал, ако има нещо неясно питай, но недей да се вихриш като Бойко Борисов с джипа :)
Знам, искам почти невъзможното от теб, ама постарай се де :)

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

scorpion

Post by scorpion » 17 Sep 2019 20:14

По ТВ Евроком предаване "Заедно Българи" с водещ ....
Лупи
:headbang: :headbang:
...искайте, и ще ви се даде; търсете и ще намерите...

helic

Post by helic » 17 Sep 2019 20:15

Лупи wrote:
17 Sep 2019 19:35
helic wrote:
17 Sep 2019 17:53
Лупи wrote:
17 Sep 2019 17:46

Я виж колко пъти доброволно ни сменят името и на нас. Или са репресирали и единственото си комунистическо чадо.
Доне, пак си ударил няколко стограмки рано-рано
ами като сте създадени по образ и подобие московско, като сменят името на майката, и вашето сменят покрай нея :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Та как се е казвала последователно майката в СССР от 48 година насетне? Или пак бля-бля?
А Динамо откъде е взето? От Щатите?
Динамо е взето от Румъния :P , Динамо Букурещ :gacho: :gacho: :gacho: :gacho:
а имената на свинята майка от Масква можеш сам да си ги намериш и да си ги наложиш върху вашите имена :mrgreen: , ще се справиш, нали :)

helic

Post by helic » 17 Sep 2019 20:16

Лупи wrote:
17 Sep 2019 19:37
helic wrote:
17 Sep 2019 18:12
Лупи wrote:
17 Sep 2019 18:08

Едно време това съм учил по история. Ако си спомням правилно (беше преи 40 г) умира на кладата с думите "И все пак тя се върти". Не препрочитам всеки ден световната история. Тъй като чета сега даже тези думи му оспорват. Те изкараха Лески дисидент, колко му е един Галилей.
Но това няма значение. Дадох Галилей като пример, че когато хората държат на идеите си са готови да умрат за тях.
Нерде Галилей, нерде Джордано Бруно. Дейба туй соц образование, дейба :), дейба тия точни лупиевски факти деба :mrgreen:
Пък времето в Търговище е хубаво ;)
най-накрая да кажеш нещо вярно днес :gacho:
след вярно поднесената ни биография на Галилей, разбира се :mrgreen:

Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо » 17 Sep 2019 20:39

helic wrote:
17 Sep 2019 20:15
Динамо е взето от Румъния :P , Динамо Букурещ :gacho: :gacho: :gacho: :gacho:
E не, от Букурещ, а не съвецкото. Изплиска легено.
ImageImageImage
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!

Dinko

Post by Dinko » 17 Sep 2019 20:51

ОФ-то решило за преврата и чрез Димитров информирали … Сталин :headbang:
само дето всичко е с краката нагоре - демек почваме от Сталин, накрая стигаме до ОФ-то, което пък последно е научило, че ще прави … преврат. ;)

ама щом са казали отгоре - ще правят преврат, няма как!
Image Image

VIKING

Post by VIKING » 17 Sep 2019 20:52

Търговищкият и благоевградски глупаци да обяснят Отбора на Динамо Хюстън

The Dynamo was established on December 15, 2005 when the then owner of the San Jose Earthquakes, Anschutz Entertainment Group, announced that the team was relocating to Houston after failed attempts in securing a soccer-specific stadium in San Jose, California :ugly004: :ugly004:

Баси тъпаците ..лесна плячка на говеждата измет и простотия
Image

Post Reply