19.05.20 мощен к*р за лигавата посрана говежда паплач

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Дедо Ильо

Re: 19.05.20 мощен к*р за лигавата посрана говежда паплач

Post by Дедо Ильо » 19 May 2020 21:28

злобомир wrote:
19 May 2020 21:24
Почтеност. Чест. Морал. :ducheto:
Келта е кратък и точен. :yes:
Морално пушат курац на ДПС. :245:
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!

Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо » 19 May 2020 21:31

Базилио се беше развихрил и изведнъж след новената пак мина на тихия фронт.
Е тая да му направи поясно хвърляне, после чирек, и накрая самолет и вълчи капан. :mrgreen:
Image

Лупи

Post by Лупи » 19 May 2020 21:31

helic wrote:
19 May 2020 21:12
Лупи wrote:
19 May 2020 20:36
[
И не дължим на държавата 15 млн. Държавата на търг продаде НА НАС собствената ни емблема и с поисканата ОТ НЕЯ СУМА, ОТГОВАРЯЩА НА ДЪЛГОВЕТЕ НИ КЪМ ДЪРЖАВАТА си покри задълженията ни към нея. Това, че сума ти и милионерчета - футболисти, мениджърски агенции и т.н. изгоряха с вземанията си смятам, че не те касае кой знае колко.
трепач, ебахти малоумния пост.
Държавата им била продала на тях :mrgreen: , кои сте тия вие дето ви е продала държавата.
и хем на търг ви я продала, хем си е покрила задълженията с поискана от нея сума :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
а сигурен ли си че си покрихте всички дългове към към тая държава или останаха още. За един прЕятел питам.

П.С. - само пълен малоумник може да твърди, че държавата ви е продала емблемата ви :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

да не говорим за щедрия гусин Ганчев дето го притиснаха да даде на търга толкова с разни циркове, щото иначе се беше подготвил с нова схема.
Казах ти, че ставаш смешен с всеки свой нов напън.
При обявяването на един икономически субект във фалит, в този субект влиза оторизиран от държавата служител, а не от Батков или Гришата.
Този държавен служител прави оценка на активите на този субект, с които да се покрият каквато част може от дълговете. Като винаги се почва от задълженията към държавата. След оценката и събирането на всички искове към фалиралия се насрочва търг, на който търг се разпродават активите, като първоначалната цена на тези активи трябва да удовлетворява кредиторите или поне тези, които са начело. Държавата в лицето на НАП винаги е първа. Така че поне нейните вземания ще формират първоначалната тръжна цена на продаваните активи. За другите - банки, персонал, доставчици и т.н. каквото остане. Ако оферта на тази цена или по-висока цена на проведения търг не бъде предложена има процедури - не съм запознат дали има втори при същата цена или се намалява първоначалната тръжна цена. Аз не си спомням да е намалявана цена в случая. Търга беше отложен по други причини. И цената на емблемата май беше доста по-висока от тръжната. Виж си секретните документи. Виж кой купи емблемата и кой я ползва сега. Дори и друг да я беше купил, пак от АКТИВИТЕ на ЦСКА чрез този търг се погасяват задълженията на ЦСКА към НАП. Така че не е завлечена държавата - платено е всичко, съгласно законите в държавата.
Ако държавата не е покрила от търга всички задължения на ЦСКА към НАП забележката ти може да я насочиш, към този който оценява и който обявява тръжната цена. Гришата ли е, ти ли си, арменския поп ли е или този който държавата е оторизирала, не знам, ти умнико ще кажеш. Можеш и да го съдиш!
Нещо малоумно, умнико?

helic

Post by helic » 19 May 2020 21:32

Дедо Ильо wrote:
19 May 2020 21:27
helic wrote:
19 May 2020 21:22
Дедо Ильо wrote:
19 May 2020 21:15
Турци сте, предадохте Васил Левски.
бачи, убеден съм че ти за Левски знаеш по-малко, отколкото за Блага :lol:
Знам, не знам продадохте и предадохте Апостола. Само и само да платите петцифрините заплати на някакви тарамбуки за които той нищо не значи. После ми говорите за морал. И срам нямате. Е ние фалирахме, никой не ни даде стадион, не ни плати сметки. Пирин за 200 К изхвърча. Но какво от това. А вие за да се спасите продадохте Васил Кунчев Левски на турците. :nargile:
Никой не ни даде стадион
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , ма не бе, не , не ви дадоха. Колко време отне да оформят документите с гусин Ганчев, спомняш ли си - колко време му отне на оня дебелунгел Кралев :mrgreen:
за десети път ти пиша, че Пирин изхвърча за подправен документ. Типична македонска нагла фалшификация :mrgreen: , ако не е на история и език, ще е на документи :P
пък..... Левски - Левски не е делял хората на турци, арменци, българи и т.н., но това ти няма как да го знаеш щото си по-заинтересован от Блага :P :P :P :P
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо » 19 May 2020 21:33

Бат'Васко какъв майтап ли е измислил? Тръпнат горките. :mrgreen:
Сигурно ще прехвърли акциите на Дучето. Той ще ги приеме. :lol:

RONALDINHO GAUCHO

Post by RONALDINHO GAUCHO » 19 May 2020 21:35

злобомир wrote:
19 May 2020 21:24
Почтеност. Чест. Морал. :ducheto:
:rockon: :rockon: :rockon: Добре дошъл отново

helic

Post by helic » 19 May 2020 21:35

Лупи wrote:
19 May 2020 21:31
Така че поне нейните вземания ще формират първоначалната тръжна цена на продаваните активи.
сигурен ли си в тия глупости, които пишеш. В тази и във всички останали по-долу.
Знаеш ли колко бяха дълговете ви към НАП и колко беше първоначалната тръжна цена в търга?
Знаеш ли колко бяха дълговете ви към НАП и дали те бяха на 100% погасени с полученото от емблемата?
Знаеш ли? Или дрънкаш както обикновено глупости?

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Лупи

Post by Лупи » 19 May 2020 21:38

helic wrote:
19 May 2020 21:32
Дедо Ильо wrote:
19 May 2020 21:27
helic wrote:
19 May 2020 21:22

бачи, убеден съм че ти за Левски знаеш по-малко, отколкото за Блага :lol:
Знам, не знам продадохте и предадохте Апостола. Само и само да платите петцифрините заплати на някакви тарамбуки за които той нищо не значи. После ми говорите за морал. И срам нямате. Е ние фалирахме, никой не ни даде стадион, не ни плати сметки. Пирин за 200 К изхвърча. Но какво от това. А вие за да се спасите продадохте Васил Кунчев Левски на турците. :nargile:
Никой не ни даде стадион
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , ма не бе, не , не ви дадоха. Колко време отне да оформят документите с гусин Ганчев, спомняш ли си - колко време му отне на оня дебелунгел Кралев :mrgreen:
за десети път ти пиша, че Пирин изхвърча за подправен документ. Типична македонска нагла фалшификация :mrgreen: , ако не е на история и език, ще е на документи :P
пък..... Левски - Левски не е делял хората на турци, арменци, българи и т.н., но това ти няма как да го знаеш щото си по-заинтересован от Блага :P :P :P :P
Та кога ЦСКА получи стадиона, кога Баждека го взе забеспари? Колко време ЦСКА повече от Лески трябваше да предвижда разходи за наеми. Как си плати наемите стана ясно вече . Въпрос по математика за първи клас!
Ама май ти е висок класа...

helic

Post by helic » 19 May 2020 21:41

helic wrote:
19 May 2020 21:35
Лупи wrote:
Така че поне нейните вземания ще формират първоначалната тръжна цена на продаваните активи.
сигурен ли си в тия глупости, които пишеш. В тази и във всички останали по-долу.
Знаеш ли колко бяха дълговете ви към НАП и колко беше първоначалната тръжна цена в търга?
Знаеш ли колко бяха дълговете ви към НАП и дали те бяха на 100% погасени с полученото от емблемата?
оня с изкуствените топки :gacho: , С огромно любопитство чакам отговорите ти, ако може придружени с числа? :lol: :lol: :lol: :lol:

Лупи

Post by Лупи » 19 May 2020 21:42

helic wrote:
19 May 2020 21:35
Лупи wrote:
Ами айде светни ме. Аз ти казвам как е по-закон и как протече процедурата, ако ти имаш други данни - осветли ни! Ако някой е нарушил закона или процедурата, казвай!
Ама да чакам конкретен отговор от човек БЕЗ ТОПКИ, е кауза пердута.
Все пак ще ти дам час-два време - отивам да вечерям

Post Reply