20 май 2020 година - Сряда

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
helic

Re: 20 май 2020 година - Сряда

Post by helic » 20 May 2020 21:28

zilot wrote:
20 May 2020 21:17
helic wrote:
20 May 2020 20:01
zilot wrote:
20 May 2020 19:17

лапай на :shishi: и продължавай като вчера да ползваш русизмите, толкова характерни за чаветата на политофицерите
Интересно кои са тия русизми и ти от къде си толкова добре запознат с тях :gacho:
Да не би от партийните семинари, на които ходиш :gacho:
helic wrote:
19 May 2020 17:21

Топконосецо, верно е, че си привърженик на спортен отбор. Сегашния спортен отбор на който си привърженик предишното му име е Литекс. Понял? Като те кефи да си привърженик на преименувания Литекс, това е твое право и никой не може да ти го отнеме. Никой не може да ти отнеме правото да бъдеш припознавач. Понял?
Боркиша нищо не е създавал сам, Боркиша е един от създателите на отбора. На отбора, на който аз съм привърженик. Отборът, който знае имената на всичките си създатели. Така както ги знаят привържениците на много европейски отбори. За разлика от теб.
Всъщност не съм прав, ти много добре знаеш името на господин Ганчев :gacho:
И за Кучето не знаеш какво точно твърдиш, но си лалай, лалай си и си дрънчи с топките от коледната елха на гусин Ганчев, не ми пречиш, ти си толкова далече от истината, че си имаш своята истина в своята си паралелна вселена само ще ти кажа едно - Кучето отбор не е създавал.
И да, има привърженици на Левски, които не одобряват това дарение, не одобряват и хиляди други неща. И си го казват. Щото имат топки. :mrgreen:

Топки имаха и някои привърженици на ЦСКА, които не одобриха пирпознаването на Литекс. За разлика от теб с изкуствените топки и изкуствено създаденият отбор, на когото и магаре да му докарат, и магаре ще припознае :ugly004: :ugly004: :ugly004: :ugly004: :ugly004:
не мисля, че съм изчерпателен, ама ако искаш може да си ги прегледаш, или до такава степен си свикнал с тях, че не ги осъзнаваш като ги ползваш
Абе чукундур, мое ли да си толкоз прост и захлюпен. Имаме си закачка с бае ти Лупи и неговите руски наклонности. Толко ли не вдяваш и си гламав :gacho: и прост като гербераст. :gacho:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

VIKING

Post by VIKING » 20 May 2020 21:53

Педи, твойто мнение не струва и пукнат петак! И не е важно на никой и нищо...всички сте едно - на Пеевски лайно !!!! Не одобрявал ..я си еби майката лицемерен жалък ...биеш барабаня колко денги на твой език сте събрали ...свинчо ви се изсра отгоре
боклуци ...лапачи ...на шишо ортаци

злобомир

Post by злобомир » 20 May 2020 22:05

helic wrote:
20 May 2020 21:26
аз за това "дарение" съм си казал мнението още вчера. Доста от левскарите (включително и две фенски организации също)
Едната фенска организация май вече си го изтри мнението :mrgreen:
А твоето какво беше? Че ще връщате парите на 6и6и, КОГАТО можете :mrgreen:???
На пончо беше по-яко
Че не можел да спре свинята да дарява, и двамата били дали 10% от месечния си доход :gacho:

Почтеност, чест, морал :ducheto:
Image

Паниковски

Post by Паниковски » 20 May 2020 22:59

злобомир wrote:
20 May 2020 22:05
helic wrote:
20 May 2020 21:26
аз за това "дарение" съм си казал мнението още вчера. Доста от левскарите (включително и две фенски организации също)
Едната фенска организация май вече си го изтри мнението :mrgreen:
А твоето какво беше? Че ще връщате парите на 6и6и, КОГАТО можете :mrgreen:???
На пончо беше по-яко
Че не можел да спре свинята да дарява, и двамата били дали 10% от месечния си доход :gacho:

Почтеност, чест, морал :ducheto:
:ducheto: :ducheto: :ducheto:
Лецки - Шиши - Свобода

Post Reply