14.09.2020 - Наполеон с Великата армия влиза в изоставена Москва (1812 г.)

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
scorpion

Re: 14.09.2020 - Наполеон с Великата армия влиза в изоставена Москва (1812 г.)

Post by scorpion »

Suomi wrote: 14 Sep 2020 19:10 Иначе ебати форума сме - всеки трети съученик в парламента или министър! :rockon: :P Само моите май магазинери и продавачи. :mrgreen:
Ха ха ... моят е чукундур и не бих го потърсил за каквото и да е...
Ти си с по-добрите съученици, вервай ми !
Suomi

Post by Suomi »

scorpion wrote: 14 Sep 2020 19:14 Взехме братя Цоневи, Петков джуниър, днес Ст.Петков...утре Божинов (е него за надъхване и сплотяване на колектива :lol: ) . То май ще се окаже, че като входящи трансфери май отдавна не сме правили нещо по-добро от години и има лъч надежда.

Ако разкараме Паулиньо, Спирингс и маймунката ще е супер....
Към българи ли се обръщате най-накрая? :roll:
Ако искаш качествен футбол след малко почва Славия-Берое :P
Suomi

Post by Suomi »

scorpion wrote: 14 Sep 2020 19:15
Suomi wrote: 14 Sep 2020 19:10 Иначе ебати форума сме - всеки трети съученик в парламента или министър! :rockon: :P Само моите май магазинери и продавачи. :mrgreen:
Ха ха ... моят е чукундур и не бих го потърсил за каквото и да е...
Ти си с по-добрите съученици, вервай ми !
Имам човек във ... и ми дреме на гъзаа! :mrgreen: :headbang:
Аз държа връзка с 3-4-ма, другите не ги знам къде са. Викаш да взема да видя снимки от парламента и аз, че току виж... :twisted:
Suomi

Post by Suomi »

А Гришо за пореден път неотразен. :shock:
Аза протокола - Осака с титла при жените и първа за Тийм и нов побдител от 6 години в шлема!
zilot

Post by zilot »

VIKING wrote: 14 Sep 2020 16:07
Паниковски wrote: 14 Sep 2020 15:54
VIKING wrote: 14 Sep 2020 15:38

тва нищожество ми беше съученик по-горен курс в гимназията, баща му беше личаз на бкп в окръжният комитет в Плевен,майка му същата в тъпият долни дъбник ...лайнара стана студент в Свищов в 10/11 клас и ни се разправяха легенди колко бил умен и как го взели изрично в свищов забележете ...та така завърши вишо докъто беше ученик още ..после стандартна кариера ...минетчия член на дпс , герб и така по партиина бкп линия до мин.фин...после знаете ...майка му лежа с моята майка в една стая миналата година и заплашвала сетрите с знаеш ли коя саъм аз и синъ ми и ги тормозела постоянно ..преместих майка ми в друга стая заради нея ....после съдила болницата за обещение че не и обръщали внаимание , та май и платиха за удоволствието да я лекувът ...нагли подчовеци ..идва им края обаче ..скоро подобни отрепки тълпата ще ги линчува кой където го сварят и ще имвзимат имуществата :popa: :popa: :popa:
попе как ще следваш вишо ако немаш тапия за средно образование :roll: :roll:
не че защитавам крадльото... :gacho:
Владислав Горанов е роден на 30 април 1977 г. в Плевен. До осми клас живее и учи в Долни Дъбник. Завършва Математическа гимназия „Гео Милев“ в Плевен. В периода 1994 – 1999 г. завършва икономика в Стопанската академия „Димитър Апостолов Ценов“ в Свищов с магистърска степен по счетоводство и контрол, след което започва кариерата си в държавната администрация. "

Така ...аз съм 78 набор ...завършил съм по същата схема и учебен план до 12 клас същата гимназия 1997.....а кажи ми ти :idea: :idea: :idea: аз ти казвъм щото съм бил свидетел на ироничното отношение на учителите и директорката на гимназията към случаят ...ти си решаваш дали да ми вервъш...а помисли на колко години е бил 1994 вундеркинда на партията...в Софийският университет където съм завършил не можеше така или е правено за изключителни деца от НПГ и то веднъж на 100 години...в Свищов е друга баницата :ugly004: :ugly004: :ugly004:
ау Настрадинке да не сте били съпартийци. Тия години де ги пишеш в училище премиер е Филип Димитров, финансов министър Ваню Костов. А при завършването му в Свищов и скока в държавната администрация премиер е Ваню Костов :roll:
Image
VIKING

Post by VIKING »

Пухчо лъжлива курвичко крадлива ..първо да ти еба майката ...второ на тебе и на другата подчовешка пачавричка от варня да ви обеснъ че цитата е от Уикипедия - потърсете биографията на изрода крадлив дето сте лапали под негова закрила ..така че тъпаци крадливи жалки ебете се в гъзъ...попълнете си класьора с лични данни за бъдещи лъжи и тъпи събрания и продължавайте да сте все така прости и жалки...яжте ми кура ..в твоят случай и крадливият ти от залози брат ...майката ви дейба скотове подчовешки...скоро ще ядете лайна само негодни изродчета нещастни
боклуци ...лапачи ...на шишо ортаци
helic

Post by helic »

zilot wrote: 14 Sep 2020 20:32
VIKING wrote: 14 Sep 2020 16:07
Паниковски wrote: 14 Sep 2020 15:54
попе как ще следваш вишо ако немаш тапия за средно образование :roll: :roll:
не че защитавам крадльото... :gacho:
Владислав Горанов е роден на 30 април 1977 г. в Плевен. До осми клас живее и учи в Долни Дъбник. Завършва Математическа гимназия „Гео Милев“ в Плевен. В периода 1994 – 1999 г. завършва икономика в Стопанската академия „Димитър Апостолов Ценов“ в Свищов с магистърска степен по счетоводство и контрол, след което започва кариерата си в държавната администрация. "

Така ...аз съм 78 набор ...завършил съм по същата схема и учебен план до 12 клас същата гимназия 1997.....а кажи ми ти :idea: :idea: :idea: аз ти казвъм щото съм бил свидетел на ироничното отношение на учителите и директорката на гимназията към случаят ...ти си решаваш дали да ми вервъш...а помисли на колко години е бил 1994 вундеркинда на партията...в Софийският университет където съм завършил не можеше така или е правено за изключителни деца от НПГ и то веднъж на 100 години...в Свищов е друга баницата :ugly004: :ugly004: :ugly004:
ау Настрадинке да не сте били съпартийци. Тия години де ги пишеш в училище премиер е Филип Димитров, финансов министър Ваню Костов. А при завършването му в Свищов и скока в държавната администрация премиер е Ваню Костов :roll:
то по това време и ректор в Свищов беше един отявлен костовист, ама да не продължавам, че попа ще прехлопа :ugly004: :ugly004: :ugly004: :ugly004: :ugly004:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

И моите. Програмисти, бивши контрабандисти, ченчаджии и борци. Но с повечето се гордея защото са добри хора. :)
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!
zilot

Post by zilot »

VIKING wrote: 14 Sep 2020 20:42 Пухчо лъжлива курвичко крадлива ..първо да ти еба майката ...второ на тебе и на другата подчовешка пачавричка от варня да ви обеснъ че цитата е от Уикипедия - потърсете биографията на изрода крадлив дето сте лапали под негова закрила ..така че тъпаци крадливи жалки ебете се в гъзъ...попълнете си класьора с лични данни за бъдещи лъжи и тъпи събрания и продължавайте да сте все така прости и жалки...яжте ми кура ..в твоят случай и крадливият ти от залози брат ...майката ви дейба скотове подчовешки...скоро ще ядете лайна само негодни изродчета нещастни
кво уйки нали ти беше съученик бе, че си удебелявал и уголемявал :lol: :lol: :lol: Колкото до крадливост от клавиатурата на изявен заменкаджия звучи като комплимент
Image
Post Reply