17-18 октомври уикенд

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
DonBasilio

Re: 17-18 октомври уикенд

Post by DonBasilio »

VIKING wrote: 18 Oct 2020 21:03 бАЗИЛИО , Венци дали ви шиба за пари а :dancegirl: както стойне ви еба :dancegirl:
с Чичо Гошо начело е така
ImageImage
Лупи

Post by Лупи »

helic wrote: 18 Oct 2020 20:43
Лупи wrote: 18 Oct 2020 20:40
helic wrote: 18 Oct 2020 20:16

ей ся ще ти постне мнения от ТРЗ, ааа от самальотни интернет експерти :)
Е, някои и това ви затруднява - карате го на изгладено доверие :245:
Тъс са ти казали, нали? Ама не си виждал даже и на клипче.
Някоя ИЧПМ поне нямаш ли на анимация или краварите не могат да правят такава анимация ;) Или си имал предвид не ИЧПМ, а ПКП - за нея Баце потвърди, и даже още е читава - не е скочила от някоя родопска канара :oops:
Или нещо за изобретението на проф. Ганев ли беше кой. :roll: Кво стана, де се загуби тоя човек? ;)
изобретението си е супер, благодаря че попита - ако ти се отдаде скоро да летиш със самолет, разбира се не Су, МИГ или любимите ти ЕФки ще можеш да се възползваш от него.
Ако ти се наложи да лежиш в инфекциозно отделение в германска болница - също
Значи ако ме хване короната, да скачам в немска болница така ли? ;) Ми що не кажеш на Баце, че вече има лек за короната "ала проф.Ганев" че да си искаме там каквото ни се полага по подписаното споразумение с ЕС за разпределяне на ваксини и лекарства. :oops:
Image
Лупи

Post by Лупи »

helic wrote: 18 Oct 2020 20:45 пък ИЧМП, ПКП и т.н. не ми говорят нищо, не съм чорбар и не си падам по съкращенията :mrgreen:
Е как няма да си спомняш кво си лял със зехтина бе:
ИЧПМ - инфрачервена путка майна - твое наименование на средство за унищожаване на ковида. От 90 антивирусни не можа да споменеш една, но тази си я каза директно.
ПКП - Проста кърджалийска путка
Ааааа, изловил си ме и си ме оборил яко - писал съм ИЧМП, вместо ИЧПМ - направо ме заби с аргументи! :245:
Image
Лупи

Post by Лупи »

DonBasilio wrote: 18 Oct 2020 21:07
Лупи wrote: 18 Oct 2020 20:54
DonBasilio wrote: 18 Oct 2020 20:24
Лупи хвърля стръвта за мръсните и необработени писти, с каквито е пълно в Русия. самолетът като излита се завихря въздуха зад и около него. Ако е необработена пистата, песъчинки може да попаднат в двигателите. Русанците са решили този проблем с некакви подобрения по крилата или някъде там, а ние ще го решим като кацаме на по-чисти летища. :gacho:
Да руснаците го решили с някакви джаджи по крилата, както навярно достоверно инфо ти е снесъл твоя приятел пилот. И пак су57 бая по- евтинко (ако не е даже и в пъти) от ефката модел втората половина на 20 век, дето иска писта от 22 век. Питам те кво ще стане ако по някаква причина (на война всичко става - нали тези тежковъоръжени машини ги вземаме за война, да громим руснаците, не за еърполисинг) някой скашка единствената ни суперскъпа писта? Ако не с бомбардировка, с някоя типична за руснажите диверсия - колко му е на Путин, дето зомбира американските избиратели да избират изгоден нему президент, да хване 2-3 циглета да хвърлят една подарена граната от ПСВ на пистата или поне да разхвърлят две кофи чакъл? :lol: :lol: :lol: Кво казва твоя пилот по въпроса? ;) ;) ;)
Лупи, и ладата е по-евтинка, ама предпочиташ западна кола, нали?
Да, предпочитам западна, защото мога да си я позволя, без да се притесня, че семейството ми ще изнемогва. Ако ми трябват обаче пари за лекарства и на трабант ще съм доволен.
Image
helic

Post by helic »

Лупи wrote: 18 Oct 2020 21:12
helic wrote: 18 Oct 2020 20:45 пък ИЧМП, ПКП и т.н. не ми говорят нищо, не съм чорбар и не си падам по съкращенията :mrgreen:
Е как няма да си спомняш кво си лял със зехтина бе:
ИЧПМ - инфрачервена путка майна - твое наименование на средство за унищожаване на ковида. От 90 антивирусни не можа да споменеш една, но тази си я каза директно.
ПКП - Проста кърджалийска путка
Ааааа, изловил си ме и си ме оборил яко - писал съм ИЧМП, вместо ИЧПМ - направо ме заби с аргументи! :245:
Аз какво съм писал знам, но съкращенията са си твой патент - СССР, ЦСКА, абе чорбарска му работа :gacho:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
helic

Post by helic »

VIKING wrote: 18 Oct 2020 21:03 бАЗИЛИО , Венци дали ви шиба за пари а :dancegirl: както стойне ви еба :dancegirl:
Ннема пари за тренер, чичо Гошо ще не трови нервите дълго време.
То и пари за играчи нема де. Ама и наличните като не можеш да използваш.......

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
Лупи

Post by Лупи »

Ма то цирк ли давали бе? Що не казвате, ами се занимавам тука с глупости. Отивам да гледам Диемаекстрата
Image
helic

Post by helic »

Лупи wrote: 18 Oct 2020 21:05
helic wrote: 18 Oct 2020 20:35
Лупи wrote: 18 Oct 2020 20:33
Смятам, че дори и на теб ти се изясни положението за "всички ще умрем", щото даже и зехтин не ливна след отговора ми и затова се зачетох в други неща. Ако още не ти се е изяснило по първата тема си кажи - когато ми остане време и желание ще ти отговоря. Нещо притеснява ли те?
мен отдавна ми е ясно, че всички ще умрем :mrgreen:
но ми омръзна да ти обяснявам, че няма да е от коронавирус. :mrgreen: Поне не милЯрди от нас :hitler:
Това проф. Ганев ли ти го каза? :lol: Или от УНИАН те светнаха? :lol: Та като казах УНИАН - кво стана бе с малайзийския самальот бе - холандците изкараха едно заключение, руснаците им изкараха документи, че бука от края на миналия век е в украинска войскова част и от ниската земя нещо млъкнаха. В УНИАН не дават ли за някакво развитие? ;)
А на теб кой ти каза, че ще умират милярди
Баба Ванга след като се е произнесла за Сирия, нали :gacho:

VIKING

Post by VIKING »

Image
боклуци ...лапачи ...на шишо ортаци
RONALDINHO GAUCHO

Post by RONALDINHO GAUCHO »

Отборът на Жозе Моуриньо водеше с 3:0 до 82-ата :shock: в лондонското дерби с Уест Хам, но “чуковете” вкараха три късни гола и двубоят завърши 3:3.
Post Reply