17-18 октомври уикенд

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
RONALDINHO GAUCHO

Re: 17-18 октомври уикенд

Post by RONALDINHO GAUCHO »

helic wrote: 17 Oct 2020 23:58 Хетафе - Дузпалоня 1:0

- дузпа за хетафе, няма дузпа за Дузпалоня. Това ме впечатли повече от резултата :mrgreen: :P
Аз още чакам да кажеш какво те впечатли на мача Манчо - Тотнъм :mrgreen:
Лупи

Post by Лупи »

helic wrote: 17 Oct 2020 19:15
Лупи wrote: 17 Oct 2020 19:07 От това не зависи нито развитието на държавата, нито на икономиката
това нали не съм го аз писал, дорогой.
а и няма да си ти, ако ни в клин, ни в ръкав метнеш нещо за самальотите :cancan: :cancan: :cancan: :cancan:
А сега виж ти какво си писал:
И защо си решил, че въвеждането на дистанционно обучение няма да има неблагоприятни икономически последици.
Най-ми е готино като почнеш да се правиш на хахо :)
Обяснил съм ти какво съм имал предвид с целия си пост, това че ти се правиш на интересен и вадиш изречения, без да ги свързваш логически с останалата част на поста, ми е любимия твой трясък в гредата. Но просто номерата ти не вървят драги. Това изречение е свързано със сравнението в случаите със или без дистанционно обучение. Ама все пак си е друго да се пишеш на интересен и да се правиш на хахо. Ходи ти! :lol:
Също и с опасността за живота. Тук даже си надминал себе си - пропуснал си даже продължението на изречението, а там пише "и здравето". Ама това не ти отърва и небрежно си го заебал. ;) За да легне на зехтиня ти, щото по смисъла на целия ми отговор не можеш да кажеш и копче.
Но иначе пък си минал на другия полюс и си свързал за кои самолети става въпрос. Там изведнъж си влязал в контекса на целия пост. ;) Нали все пак трябва да напишеш нещо, и като нямаш аргумент по логиката на целия отговор, почваш да си конструираш сламки. ;) Елементарни номера, Гелик! ;) Издишаш приятелю!
Блъскането в гредата май ти стана хоби
Image
helic

Post by helic »

RONALDINHO GAUCHO wrote: 18 Oct 2020 00:01

- дузпа за хетафе, няма дузпа за Дузпалоня. Това ме впечатли повече от резултата :mrgreen: :P
а на 12 март 1998 няма ли да ме питаш какво ме е впечатлило :mrgreen: :P
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
helic

Post by helic »

а на бай Лупи лупиевизмите не ме впечатляват вече :mrgreen:

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
zilot

Post by zilot »

бе ти верно си много кух :idea:
казал съм ти го ясно още първия път, после ти цитирам закона и ти вземаш да развиваш теории. Ми като не го знаеш къде е тъпака го уволняваш и всичко е точно. Къде щял да го търси и т.н. А като знаеш, че ще се върне му пускаш Декларация обр.1 само със здравно... па после си взимаш парите от работника
А иначе продължавай с една жена каза да ми обясняваш за неща де ги работя :roll:
Колкото до учителите аман то мързеливи лигльовци, до преди два месеца не искаха и да чуят за дистанционно обучение, ся рИват, ама рИват щото искат на не работят па да вземат заплати. Това е като се почне от яслите, мине се през градините, училищата и...
Три месеца не работиха /ама получаваха заплати/ ясли и градини, хората останаха без отпуски да си гледат децата, после тия наглеци обяснява как ще работят цяло лято и около 25-26 юни казаха на родителите ми от юли няма да работим вземайте си децата :x :x :x И ае па промени по графици за отпуски и...
А простотията ти, за две противоречащи си изречения просто нямам думи :o
а) работодателят може да откаже искан неплатен отпуск.
б) работодателят е длъжен да осигури безопасни условия на труд.
кое на кое противоричи :roll:
Image
Лупи

Post by Лупи »

Сядам да гледам тв. Ще изчакам докато спре да се тресе гредата от поредния овнешки акт на Гелика. :lol: После ще видя какво е разлял по пода :245:
Image
helic

Post by helic »

Лупи wrote: 18 Oct 2020 00:02
helic wrote: 17 Oct 2020 19:15
Лупи wrote: 17 Oct 2020 19:07 От това не зависи нито развитието на държавата, нито на икономиката
това нали не съм го аз писал, дорогой.
а и няма да си ти, ако ни в клин, ни в ръкав метнеш нещо за самальотите :cancan: :cancan: :cancan: :cancan:
А сега виж ти какво си писал:
И защо си решил, че въвеждането на дистанционно обучение няма да има неблагоприятни икономически последици.
Най-ми е готино като почнеш да се правиш на хахо :)
Обяснил съм ти какво съм имал предвид с целия си пост, това че ти се правиш на интересен и вадиш изречения, без да ги свързваш логически с останалата част на поста, ми е любимия твой трясък в гредата. Но просто номерата ти не вървят драги. Това изречение е свързано със сравнението в случаите със или без дистанционно обучение. Ама все пак си е друго да се пишеш на интересен и да се правиш на хахо. Ходи ти! :lol:
Също и с опасността за живота. Тук даже си надминал себе си - пропуснал си даже продължението на изречението, а там пише "и здравето". Ама това не ти отърва и небрежно си го заебал. ;) За да легне на зехтиня ти, щото по смисъла на целия ми отговор не можеш да кажеш и копче.
Но иначе пък си минал на другия полюс и си свързал за кои самолети става въпрос. Там изведнъж си влязал в контекса на целия пост. ;) Нали все пак трябва да напишеш нещо, и като нямаш аргумент по логиката на целия отговор, почваш да си конструираш сламки. ;) Елементарни номера, Гелик! ;) Издишаш приятелю!
Блъскането в гредата май ти стана хоби
смисъла на целия ти отговор и постановка е, че няма смисъл :), както обикновено :)
принципно, ако някой не го устройват условията на труд и средата му на труд, си взима дърмите и си заминава. Просто е

RONALDINHO GAUCHO

Post by RONALDINHO GAUCHO »

helic wrote: 18 Oct 2020 00:04

Манчо - Тотнъм толкова отдавна ли беше :gacho: :guitar: на въпроса с въпрос, доообре :oops:
helic

Post by helic »

zilot wrote: 18 Oct 2020 00:06 бе ти верно си много кух :idea:
казал съм ти го ясно още първия път, после ти цитирам закона и ти вземаш да развиваш теории. Ми като не го знаеш къде е тъпака го уволняваш и всичко е точно. Къде щял да го търси и т.н. А като знаеш, че ще се върне му пускаш Декларация обр.1 само със здравно... па после си взимаш парите от работника
А иначе продължавай с една жена каза да ми обясняваш за неща де ги работя :roll:
Колкото до учителите аман то мързеливи лигльовци, до преди два месеца не искаха и да чуят за дистанционно обучение, ся рИват, ама рИват щото искат на не работят па да вземат заплати. Това е като се почне от яслите, мине се през градините, училищата и...
Три месеца не работиха /ама получаваха заплати/ ясли и градини, хората останаха без отпуски да си гледат децата, после тия наглеци обяснява как ще работят цяло лято и около 25-26 юни казаха на родителите ми от юли няма да работим вземайте си децата :x :x :x И ае па промени по графици за отпуски и...
А простотията ти, за две противоречащи си изречения просто нямам думи :o
а) работодателят може да откаже искан неплатен отпуск.
б) работодателят е длъжен да осигури безопасни условия на труд.
кое на кое противоричи :roll:
ха добър ден, вечер де :)
все едно за пръв път попадаш в тоя форум и не ти е ясен бай Лупи :)
за бай Лупи решенията са ясни - опс дистанционно обучение и прехвърли проблема от учителите на родителите и готово. Лесна работа, нулеви години,размести им графиците, нареди отпуските, накара ги да учат лятото и готово. Да се спасяват.

helic

Post by helic »

RONALDINHO GAUCHO wrote: 18 Oct 2020 00:08
helic wrote: 18 Oct 2020 00:04

Манчо - Тотнъм толкова отдавна ли беше :gacho: :guitar: на въпроса с въпрос, доообре :oops:
начи от нещо на мача на Реклам М може да се впечатлява човек, но от мача на Дузпалоня - не. Доооообрее :P

Post Reply