21 декември - кравари обикалят Луната

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
scorpion

Re: 21 декември - кравари обикалят Луната

Post by scorpion »

До всички ЦУЦКОВЦИ!
Ако до четвъртък не ми съберете 25 000лв.
откуп, коля прасето!!!

:levski-flag: :levski-flag: :levski-flag:
VIKING

Post by VIKING »

Паниковски wrote: 21 Dec 2020 15:53
"Македонските граждани не си легнаха като българи на 31 декември 1943 г. и не се събудиха като македонци сутринта на 1 януари 1944 г. Те са били македонци през вековете, чувствали са се македонци и се чувстват македонци, това е нашият директен отговор". Това коментира още премиерът на Северна Македония Зоран Заев, цитиран от БНГЕС, в отговор на журналистически въпрос за неотдавнашните изявления на българския министър на отбраната Красимир Каракачанов, който заяви, че "всеки, който е прочел поне пет страници от историята, знае, че македонците преди 44 г. са били българи". По думите на Заев няма нужда да се изпраща протестна нота, защото това е публично изявление, на което и той отговаря публично.
:suspicious: :suspicious:
Тааа вечер гледай сеир по История.бг.....Смениха си темата внезапно , явно под натиска на шкембе войвода и казионният минетчия кошликув пръв налапа увисналия уй на джаба ...таа вечер ще е темата за македония ...да подхраним самочувстивето на простаците ,да кажът ето боййко и каракачанов защитваът нашият интерес и ще върнат македония в БЪлгария ...теза застъпвана и от руската проститука югославска бай ракия :ugly004: :ugly004: :ugly004: и на малоумен е ясно ,че там мачът е приключил и за щастие сме се отървали от тия проклети продажни свини смръдливи -сегашните македонци и скапаната им земя ...като дйде времето с албанците нашите побратими реални ще ги смажем ,избием и асимилираме насила :good: :good: :good:
VIKING

Post by VIKING »

scorpion wrote: 21 Dec 2020 15:55 До всички ЦУЦКОВЦИ!
Ако до четвъртък не ми съберете 25 000лв.
откуп, коля прасето!!!

Image

Image
Лупи

Post by Лупи »

scorpion wrote: 21 Dec 2020 15:05
Nickish wrote: 21 Dec 2020 14:49
scorpion wrote: 21 Dec 2020 14:36 Пращат ми ZIP file. Не мога да го отворя. Съобщение, че е счупен или непознат формаъ. Изпращача твърди, че при него си е ОК и проблема е в някаква секюрити защита при нас. Прехвърлих го на личния мейл. К7р...пак казва, че е счупен... знащи ме лъжат
:ugly004:
Скорпи,
ако отваряш личния мейл през същия служебен компютър, резултата пак ще е същия ... Ако не е спешно - пробвай довечера през домашната мрежа и то ще си покаже.
P.S. Понякога върши работа и слагането на парола на архива, дори и да е 123456 ;)
Опитвам и през телефона, не става...
Иначе имам парола за файла, но той просто не може да се разархивира...
И на мен ми се е случвало, наборе. Пращам по мейла импортен файл, който обработвам с моя програма. Оригиналния се импортва, получения по мейла - не. На един и същи компютър, с една и съща програма, без архивирания, без нищо. Имам чувството че са фастачки и минават през Гереня!
Пробвай по скайп или нещо подобно да ти го пратят
scorpion

Post by scorpion »

VIKING wrote: 21 Dec 2020 15:37

еби се в газо тогава :rockon: :rockon: :rockon: :good: :inbox: :42: :redjump: :redjump: :redjump: :redjump:
Простак :ugly004: :ugly004: :ugly004:

Ега кака Пена, 120 килограмовата склададжийка те сгащи насаме у офисо и ти направи свирка след като е обедвала шкембе с много люти халапеньос и чесън :good: и ти пламне смока, а ледът в служебния Мраз свършил :good:

:42: :42: :42:
poncho

Post by poncho »

Лупи wrote: 21 Dec 2020 15:52
poncho wrote: 21 Dec 2020 15:46
Лупи wrote: 21 Dec 2020 15:44 Абе бат'Милко що не сатва номера с тубата. При твоите постове се вижда, при моите не. Или говеждото знаме и тази опция осра. Откакто го сложи май нещо ...
не става, щот сто човека ти казаха, че не разбираш, но ти си живееш в заблудена самооценка :cancan:
Ооох, гОркия лецко! Чуди се как да замаже цицините по главата си ... :oops:
милия заблуден недовиждащ припок :levitation:
Число, тире, и двете са менте! На 09.09.2016 туморът умре!
:levski-flag:
poncho

Post by poncho »

по скайп :cancan:
по icq му кажи да го прати :ugly004:
Число, тире, и двете са менте! На 09.09.2016 туморът умре!
:levski-flag:
scorpion

Post by scorpion »

Лупи wrote: 21 Dec 2020 16:01
Nickish wrote: 21 Dec 2020 14:49
Скорпи,
ако отваряш личния мейл през същия служебен компютър, резултата пак ще е същия ... Ако не е спешно - пробвай довечера през домашната мрежа и то ще си покаже.
P.S. Понякога върши работа и слагането на парола на архива, дори и да е 123456 ;)
И на мен ми се е случвало, наборе. Пращам по мейла импортен файл, който обработвам с моя програма. Оригиналния се импортва, получения по мейла - не. На един и същи компютър, с една и съща програма, без архивирания, без нищо. Имам чувството че са фастачки и минават през Гереня!
B2B няма как през скайпа, няма вибратор, фаце, мсже....... откакто хАмериканците затегнаха KYC прoцедурите, а GDPR бе гласуван в ЕС си..... мамата....

Бах маааму... как да искам личната карта на действителниям собственик на BONY.... баааах мааму :ugly004:
Лупи

Post by Лупи »

scorpion wrote: 21 Dec 2020 16:06
Лупи wrote: 21 Dec 2020 16:01

B2B няма как през скайпа, няма вибратор, фаце, мсже....... откакто хАмериканците затегнаха KYC прoцедурите, а GDPR бе гласуван в ЕС си..... мамата....

Бах маааму... как да искам личната карта на действителниям собственик на BONY.... баааах мааму :ugly004:
Разбрах само че е зип файл. Друго инфо нямам, просто споделям опит. При мен с имейла не ставаше, по скайпа (просто пробвах алтернатива) нямаше проблем.
А Пончо май яки комплекси го гонят. Нещо се мъчи да ги избива...
Така че, няма да му обръщам внимание на опитите за заигравка. И без това главата му е достъчно подута, а аз съм милостив човек...
VIKING

Post by VIKING »

scorpion wrote: 21 Dec 2020 16:01

Простак :ugly004: :ugly004: :ugly004:

Ега кака Пена, 120 килограмовата склададжийка те сгащи насаме у офисо и ти направи свирка след като е обедвала шкембе с много люти халапеньос и чесън :good: и ти пламне смока, а ледът в служебния Мраз свършил :good:

:42: :42: :42:
след всичко което преживях днес това ми изглежда като добра оферта :beer: :42: :42: :42:
Post Reply