5 януари — дълговете се стопиха като ланския сняг

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Милко Калайджиев

Re: 5 януари — дълговете се стопиха като ланския сняг

Post by Милко Калайджиев »

helic wrote: 05 Jan 2021 19:17
Милко Калайджиев wrote: 05 Jan 2021 19:06
helic wrote: 05 Jan 2021 17:13

приятелю, Апостола за комитетската дейност и в името на България е взимал пари от всякакви чорбаджии изедници :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:
Вие вземате пари от изедници ;)
А дълговете ви плащаме ние.
От много плащане сте с тире, нали :levski-flag:
Партнър,
Ей това не мога да разбера за най-силната ви ценност - reality distortion.

От една година повтарям, че не подкрепям жужето от Микре, а ти постоянно ми слагаш думи в устата.

Кажи сега за вашите дългове? Влачите ли ги, разсрочихте ли ги, купи ли си членова карта за 1000 лева? Помогна ли на Нацко?
опитват се с levaki да крачат, те крачат, а levaki bekobenr...
helic

Post by helic »

Милко Калайджиев wrote: 05 Jan 2021 21:16
Милко Калайджиев wrote: 05 Jan 2021 19:06

Вие вземате пари от изедници ;)
А дълговете ви плащаме ние.
Партнър,

От една година повтарям, че не подкрепям жужето от Микре, а ти постоянно ми слагаш думи в устата.

Кажи сега за вашите дългове? Влачите ли ги, разсрочихте ли ги, купи ли си членова карта за 1000 лева? Помогна ли на Нацко?
партнър, какво общо има подкрепата ти за джудже от Микре с това, че от много плащане сложихте тире :)
Все едно утре някой германец да ти каже - вие сте най-корумпираната държава в ЕС, а ти да му отговориш - "аз не подкрепям Бойко Борисов" - това ще отмени ли факта, че сме най-корумпираната държава? Не, нали? ;)
Някои дългове плащаме, други влачим и разсрочваме. Това са нормални неща, нито сме първия, нито ще сме последния клуб, който го прави по света.
Карта съм си купил, още две даже подарих на мои познати. На Нацко не съм помагал, помагам на "Левски"
Други въпроси имаш ли ;)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

Чух някаква музика от съседния блок. Разрових се в нета. Ще наруша обещанието. На втора съм.
Пееше Гоце Николовски. Тая песен я има на всяка сватба тук.
Но открих че родопския счетоводител Николай Слвеев я е пял на "Пирин фолк" в Сандански. Текста гледайте.

Славеев.
[youtube]https://www.vbox7.com/play:724919e6[/youtube]

Гоце Николовски

И тук открихме бъга. От VBOX линговете не вървят. Милко си е свършил работата и от тубата вървят перфектно.
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

Айде, кой краднал краднал :arrow: :arrow: :arrow:
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!
Милко Калайджиев

Post by Милко Калайджиев »

helic wrote: 05 Jan 2021 21:27
Милко Калайджиев wrote: 05 Jan 2021 21:16

Партнър,

партнър, какво общо има подкрепата ти за джудже от Микре с това, че от много плащане сложихте тире :)
Все едно утре някой германец да ти каже - вие сте най-корумпираната държава в ЕС, а ти да му отговориш - "аз не подкрепям Бойко Борисов" - това ще отмени ли факта, че сме най-корумпираната държава? Не, нали? ;)
Някои дългове плащаме, други влачим и разсрочваме. Това са нормални неща, нито сме първия, нито ще сме последния клуб, който го прави по света.
Карта съм си купил, още две даже подарих на мои познати. На Нацко не съм помагал, помагам на "Левски"
Други въпроси имаш ли ;)
Просто се заяждам.

Въпроси към подуянци нямам от много време.
Защото винаги отричате очевидните провали и морално разложение в отбора на народната милиция.
опитват се с levaki да крачат, те крачат, а levaki bekobenr...
Post Reply