5 януари — дълговете се стопиха като ланския сняг

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Дедо Ильо

Re: 5 януари — дълговете се стопиха като ланския сняг

Post by Дедо Ильо »

helic wrote: 05 Jan 2021 19:18 Смърт и на създадения от комунистите армейски отбор. :redjump:
Oh, wait :roll:
:nargile:
Какво да се интерпретира. Желаеш смъртта на един отбор. Ти прецени дали си мъж. Базилио също. :nargile:
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!
helic

Post by helic »

Дедо Ильо wrote: 05 Jan 2021 20:19
helic wrote: 05 Jan 2021 19:18 Смърт и на създадения от комунистите армейски отбор. :redjump:
Oh, wait :roll:
Какво да се интерпретира. Желаеш смъртта на един отбор. Ти прецени дали си мъж. Базилио също. :nargile:
Точно така. Смъртта на отбор, не на играчите му
Радвам се, че най-накрая вдяна :cheers:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
helic

Post by helic »

Па и той отбора си умре, и ти много добре знаеш това, драги ми приятелю :levski-flag:

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
poncho

Post by poncho »

усещам зараждането на югозападна мелодрама с ред сълзи, ред семейни ценности и три линга за цвят :cancan:
Число, тире, и двете са менте! На 09.09.2016 туморът умре!
:levski-flag:
helic

Post by helic »

poncho wrote: 05 Jan 2021 20:33 усещам зараждането на югозападна мелодрама с ред сълзи, ред семейни ценности и три линга за цвят :cancan:
Бачи е линг-виста на форумо ;)

Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

helic wrote: 05 Jan 2021 20:22 Па и той отбора си умре, и ти много добре знаеш това, драги ми приятелю :levski-flag:
Драги ми приятелю, отбора играе на стадиона си. С емблемата си и с феновете си. Знам ви болките. Както винаги искате при вас да е по втория начин. Да докажете че това не е същия отбор. Така по втория начин да сте първи по титли и евроуспехи. Е поне за второто хой. Кирето ви мина.
По втория начин едно време когато ви водихме с 16 точки играхте в евротурнирите и ви набиха щеките у газо.
Изненадан съм че нямаш мъжество да се извиниш за чутовната глупост която написа. Но както те знам ще се мажеш със зехтин и ще се лъзгаш както всяко студенокръвно влечуго.
Испусна се грозно. Желаеш смъртта на невинни хора. Нямаш доблест и мъжество. Жалко. :nargile:
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

poncho wrote: 05 Jan 2021 20:33 усещам зараждането на югозападна мелодрама с ред сълзи, ред семейни ценности и три линга за цвят :cancan:
Глей да не усетиш стапо в разширения си ауспух папуц. :)
helic

Post by helic »

Дедо Ильо wrote: 05 Jan 2021 20:37
helic wrote: 05 Jan 2021 20:22 Па и той отбора си умре, и ти много добре знаеш това, драги ми приятелю :levski-flag:
Драги ми приятелю, отбора играе на стадиона си. С емблемата си и с феновете си. Знам ви болките. Както винаги искате при вас да е по втория начин. Да докажете че това не е същия отбор. Така по втория начин да сте първи по титли и евроуспехи. Е поне за второто хой. Кирето ви мина.
По втория начин едно време когато ви водихме с 16 точки играхте в евротурнирите и ви набиха щеките у газо.
Изненадан съм че нямаш мъжество да се извиниш за чутовната глупост която написа. Но както те знам ще се мажеш със зехтин и ще се лъзгаш както всяко студенокръвно влечуго.
Испусна се грозно. Желаеш смъртта на невинни хора. Нямаш доблест и мъжество. Жалко. :nargile:
Приятелю. Какво трябва да ти доказвам очевидното. Достатъчно е да сравниш играчите на отбора, който умре и играчите на тиренцето веднага след като бе преименуван Личекс и да откриеш разликите :levski-flag:
Не се усуквай като мокра връв, а просто прогледни за очевидното :cheers:
Останалите ти глупотевини няма смисъл и да ги коментирам вече.
Но никога Не съм разбирал как може да се пишеш антикомунист и да ревеш как комунистите са ограбили дедо ти и да си станал фен на създаден от тях отбор. Кое от двете е измама? ;)

Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

Приятелю, простотията и арогантността ти няма граница. Бих те запитал как може да си фен на отбора на Народната милиция и ДС. Репресивния орган на БКП.
Още съм на първата жолта и смятам да спра спора. Защото утре ще имам чувство за вина. За разлика от теб аз имам мъжеството да се извиня за направени от мен глупости. Ти желаеш смъртта на други. Ти си отговаряй ако ти стиска. Аз не съм се ебавал с шофьора, ти се бъзикаш с фазомери. Но не е хубаво да желаеш лошо на други защото там ред няма. Казах.
Ще си пия разочарован ракията с Найтиш и Епика. Няма да ви чета да не ми заврат лайната. :cheers:
helic

Post by helic »

Дедо Ильо wrote: 05 Jan 2021 20:55 Приятелю, простотията и арогантността ти няма граница. Бих те запитал как може да си фен на отбора на Народната милиция и ДС. Репресивния орган на БКП.
Още съм на първата жолта и смятам да спра спора. Защото утре ще имам чувство за вина. За разлика от теб аз имам мъжеството да се извиня за направени от мен глупости. Ти желаеш смъртта на други. Ти си отговаряй ако ти стиска. Аз не съм се ебавал с шофьора, ти се бъзикаш с фазомери. Но не е хубаво да желаеш лошо на други защото там ред няма. Казах.
Ще си пия разочарован ракията с Найтиш и Епика. Няма да ви чета да не ми заврат лайната. :cheers:
приятелю, айде се уточнете отбора на Народната милиция и ДС ли е, на пощите ли е и на какво е изобщо :mrgreen:
и да, време е да спреш с врели-некипелите :) или казано по-друг начин време е да спреш с подхода "македонец интерпретира българската история" :band:
в линговете и в правенето на вино си най-силен, там съм те признал, там се съсредоточи :)

Post Reply