9-10 януари — не за НАП, за радостта на народа

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
VIKING

Re: 9-10 януари — не за НАП, за радостта на народа

Post by VIKING »

Дедо Ильо wrote: 10 Jan 2021 15:29 Попай, моите хора в предбалкана имат доста мушмили и ябълки и не знаят какво да ги правят.
Добра идея ми даде.
вариш ги мушмулите и ябълките поотделно около 30 минути ..после ги претриваш през гевгир или цедка , добавяш малко оцет -на кило и половина материал две супени лъжици , стевия 100 грама на 1,5кг материал, изваряваш на бавен огън.....наливаш в бурканчета топло , обръщаш ги и твай е..може и по некоя круша или дюла да се слага ...аре по един шут в газо и кой от къде е

първата част от проклятиото е факт ...принтер -рома 2-2 :yes: довечера същото и за хуйвентус :ugly004: :good:
Паниковски

Post by Паниковски »

попъ вместо да вари ракия от ябълки, прави сладко :suspicious: :bii-chrobata: жив да не бях :inbox:
Отбори извън тройката не коментирам
VIKING

Post by VIKING »

Паниковски wrote: 10 Jan 2021 16:23 попъ вместо да вари ракия от ябълки, прави сладко :suspicious: :bii-chrobata: жив да не бях :inbox:
имам известни количества и ракия от ябълки :oops: ти кво си представяш бе мамул? нали имам едно дърво мушмула таа година роди сигурно 15 кг мушмули ...то се слагат по две три ябълки на доза от 1,5кг мушмули

освен тва аз имам грозде ....прави се вино ...ракията от ябълки и сливи изобщо плодовата ракия е за простаците :42: нали знаеш има си нива в обществото и по това кой какво пие се познава :bii-chrobata: какъв си :inbox: :beer:
helic

Post by helic »

VIKING wrote: 10 Jan 2021 16:32
Паниковски wrote: 10 Jan 2021 16:23 попъ вместо да вари ракия от ябълки, прави сладко :suspicious: :bii-chrobata: жив да не бях :inbox:
имам известни количества и ракия от ябълки :oops: ти кво си представяш бе мамул? нали имам едно дърво мушмула таа година роди сигурно 15 кг мушмули ...то се слагат по две три ябълки на доза от 1,5кг мушмули

освен тва аз имам грозде ....прави се вино ...ракията от ябълки и сливи изобщо плодовата ракия е за простаците :42: нали знаеш има си нива в обществото и по това кой какво пие се познава :bii-chrobata: какъв си :inbox: :beer:
предвид смокиновата ракия ми е интересно Паника в кое ниво попада :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
RONALDINHO GAUCHO

Post by RONALDINHO GAUCHO »

изобщо плодовата ракия е за простаците

Аре у лево бе, сливовата е супер, стига да е направена, както трябва :cheers:
poncho

Post by poncho »

Дедо Ильо wrote: 10 Jan 2021 15:36
Левски през 2021 година може да се посъживи, влизайки в десетката. Някъде между пето и десето място ги виждам в класирането. Ще се съживят. Това, което се оплакват, че нямат пари, е само за пред феновете и хората. На Наско не му е толкова зле на "Герена". Ако беше толкова зле, той нямаше да седи там. Левски получават сериозни пари и от спонсори, и от трети лица. Кои са тези трети лица ли? Знаем ги всички кои са. Това са сериозни бизнесмени, на които трябва да са благодарни. Цяла година Левски получава добри пари от тях.
...
От Левски не бива да коментират ЦСКА. Щом този отбор играе на "Армията" и феновете на ЦСКА го приемат, това е ЦСКА. Добро или лошо, това е. ЦСКА е с 18 точки пред Левски, на "Герена" да си гледат техните проблеми.
Каза ли ви го. :nargile:
Майкъла ли слушаш ве, виж какво ВИ каза през 2016-а:
Състезаващият се в Първа професионална лига ЦСКА-София не е автентичният ЦСКА, който беше официално обявен в несъстоятелност. Това заяви анализаторът на Gol.bg Георги Илиев-Майкъла.

Бившият директор на "Българска армия" добави, че е нормално да има отлив от феновете и каза как те ще успеят да припознаят отбора на Гриша Ганчев.

"За мен големият проблем e разделението на привържениците. Няма как да подкрепят този тим, който е от Етрополе и Ловеч. Това не е истинския ЦСКА. Автентичният клуб беше обявен във фалит и сега Гриша Ганчев трябва да действа. Нека изкупи дружеството, да плати задълженията към НАП, да вземе и емблемата. Тогава това ще стане истинския ЦСКА и феновете ще се върнат на трибуните", заяви Майкъла пред нашата медия.
Прочети още на: https://www.dnes.bg/sport/2016/09/13/ma ... ska.315429

:cancan: :cancan: :cancan:
Число, тире, и двете са менте! На 09.09.2016 туморът умре!
:levski-flag:
VIKING

Post by VIKING »

RONALDINHO GAUCHO wrote: 10 Jan 2021 16:40

У лево у десно все тая ....истината е таа...от едно време копачите и исполичарите са събирали де кво що има от плодови дървета да сварят течност и да се наджасът по евтино..не ги виня ...и аз съм имал много моменти дето сме топяли хляб в сливова ракия за обяд...но не е в това въпроса ...нивата са си нива :42: :good: :inbox:
Паниковски

Post by Паниковски »

полендашка му работа :good:
Отбори извън тройката не коментирам
poncho

Post by poncho »

Crawley Town delivered one of the most emphatic FA Cup third-round upsets as the League Two underdogs tore apart Marcelo Bielsa's Leeds. :cancan:
Число, тире, и двете са менте! На 09.09.2016 туморът умре!
:levski-flag:
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

Паниковски wrote: 10 Jan 2021 17:26

полендашка му работа :good:
Явно е пил сливова от спарена женска слива :dancegirl:
Иначе донякъде е прав. Плодовите ракии съдържат повече метил и трябва да се преваряват.
При тях разликата между хубавата и лошата е по-отчетлива.
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!
Post Reply