06 Април 2018 - Разпети Петък

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
scorpion

Re: 06 Април 2018 - Разпети Петък

Post by scorpion » 07 Apr 2018 09:00

Викинг, сега ти е паднало махай с :lupi:
Още повече, че от вчера сме 4-ти ! Четвърти с един четвъртит !

Та значи пред нас са отбори с тренъори българи - Димитров, Белчев, Томаш... а ние с италианския спец с над 300 мача в серия А (или бъркам) сме четвърти... това е !
...искайте, и ще ви се даде; търсете и ще намерите...

scorpion

Post by scorpion » 07 Apr 2018 09:02

И наистина има разнобой в привържениците на Левски, което говори за огромна криза в клуба и най-лошото криза клуб-привърженици.

scorpion

Post by scorpion » 07 Apr 2018 09:14

As if a lack of outright performance wasn’t already playing on Lewis Hamilton’s mind in Bahrain, the defending champion will take a five-place grid penalty into Sunday’s race as a result of an unscheduled gearbox change.

Паниковски

Post by Паниковски » 07 Apr 2018 09:22

Унижения и мъки за говедата :rockon:
Добро утро де :nargile:
:nargile:

archi

Post by archi » 07 Apr 2018 09:55

scorpion wrote:Добро утро !

Докато пийвам кафе, ще отговоря на Арчи, че после мисля да сложа вече летните джанти с дънлопките, да почистя зимните и ги прибера на сухо и хладно...

Та юношите в първи отбор. Директно на въпроса: Бяха натирени Цоневи, Балтанов, Ст.Петков като безперспективни...
Кабов, Любенов, Шейтанов, Д. Иванов защо не ?
Ст. Иванов, Кръстев ? Найденов, Боримиров...
Не ходя на мачовете на юноши, но чета че се представят повече от отлично. Защо не виждаме поне по две имена на сезон да влизат в мъжкия отбор. Били некадърни.... Бе как некадърните ни юноши играят пръснати в цяла България в различнинлтбора, а само в Левски не ставали... ми има нещо много гнило...

Що касае другата отпция: отбор съставен от чужденци. Не съм против, но това означава да бъде сменена цял една футболна политика и най--важното: наличие на достатъчно финанси, добре развита скаутска мрежа и ползване на услуги на професионални агенции за подбор, договори с реномирани, успешни футболни агенти; отлични футболни юристи, отлични условия за наемниците - заплати, бонуси, битови и т.н., и куп други....
В Левски 80 % в момента са свободни безперспективни агенти, останалите са неуспешни агенти. От всички чужденци лично аз бих оставил Прохазка, Яблонски, Цветкович и може би този Паулинъо и айсмен.. А този църния новия също ми харесва като борбеност .Останалите са тотал щета (Рошу така и не видяхме какво може)....

Та моите представи за добър и балансиран състав са макс 40 % в състава чужденци, българи трансфери 30 % и останалото юноши...
От разчирен състав от 25 футболиста, това означава около 10 на чужденци и 15 българи, от които половината от ДЮШ...
Скорпи,
моите уважения, но просто сипеш схеми, без абсолютно покритие :)
България е от близо 10 години в Европа и наличието на чужденци е леко размито. Щото аз съм в Англия, благодарение на ЕС!
В Левски е нормално да има футболисти от чужбина, както аз съм нанякъде си :)
Бате Влади, Суоми, аз, Арсо, Вас, дори и Ванката сме някъде из Европата, ама това не ни прави по малко българи!
Да искаш да има юноши в първия отбор, звучи патриотично, но това само те доближа до изтрещелите македонци!!!
Бяха натирени Цоневи, Балтанов, Ст.Петков като безперспективни...
Кабов, Любенов, Шейтанов, Д. Иванов защо не ?
Ст. Иванов, Кръстев ? Найденов, Боримиров...
Ти сериозно ли искаш да ги видиш тия в първия отбор :shock: :shock: :shock:
братя Цоневи не успяха да заиграят в серия Ц в Италия, най переспективния ни юноша беше Вутов - тотален провал в серия Ц в Италия :)
Краев не може да се класира в Мидтиланд :shock: :shock: :shock:
Надявам се, не си сериозен, че си пожелаваш тия да играят в Левски!
Боримиров е тотален чалгар и влизаше само при Жадното, щото е абсолютно неадекватен.
Стаси има някакъв напредък, но е 60кила и няма сили за нещо сериозно . . .
Деян Иванов е резерва в Ботев Враца!!! Кабов е резерва в Ботев Враца!!! - ти искаш да играят в Левски!!! :shock:
Ст Петков е леке и половина и вчера го показа - ама ти го водиш за наш юноша
Балтанов е бил два или три пъти в Левски и винаги се насира пред разбирачите от сектор А, В и Б :) - става само за селски отбори без манталитет за футболист на Левски!
Кръстев го видя, пробвахме го, у Враца пак беше резерва, пак го пробвахме, докато не осра пореден мач.
Любенов седи и се кръсти и се моли Митрев да е здрав, че да не се налага да влиза - видяхме го срещу Ботев . . .

Уникални юноши, уникални!
Жадното и Боримиров ги докараха - футболисти пили левскарско мляко . . . никога не сме имали толкова смешен отбор . . .

Толкова по въпроса за школата!
В която, Бисер Хаздай пуска топката и вика, аре играйте ве!
Нищо няма да изкараме от там, пълен провал сме!
Тотална аматьорщина!!!

Във всички групи сме на първо място, смятай, какво поколение български футболисти ни очаква :oops: :oops: :oops:

scorpion

Post by scorpion » 07 Apr 2018 11:53

Добре Арчи...съгласен съм с всичко казано, само моля не ми слагай в устата неща с ЕС.... :)

Хайде весели празници пък каквото сабя покаже !

archi

Post by archi » 07 Apr 2018 12:47

Весели празници Скорпи!

Един отбор обичаме и се надявам, да не ставаме припознавачи и ние :mrgreen:

Post Reply