06 Април 2018 - Разпети Петък

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
archi

Re: 06 Април 2018 - Разпети Петък

Post by archi » 06 Apr 2018 20:56

scorpion wrote:Арчи, ще ти кажа:
Аз съм най-обикновен привърженик на Левски...обичам Левски и ми е болно и жал да гледам това недоразумение отбор в момента... срам ме е бе човек. Това не е отбор, игра, отношение... нямам думи...
Делио... алтернатива ? Питам Арчи: защо изгонихме Стоев ?!? Защо изгонихме Любко ?!? Нима те имаха играчи, финансова подкрепа ?!?
Защо Делио, а не Грант ?!? Защо италианеца обеща друг облик след зимната подготлвка, а то пълна скръб...
Арчи, ти си гледал Левски на Панов, на Гочев, на Сираков, Гиби, на Блримкров, Кайзера, на Йовов, Бардон...(само някои от добрите)...
Какво виждаш в момента ?!?
Аз си искам моя Левски. Отборът, който играе. Който губи, но играе...
Вече ми писна...стига експерименти...
Искам тренъор, който не само се оправдава, а гради. Играчи, които горят и желаят ... стига чуждоземни наемници. Баста !
Скорпи,
не зная причината за твоята байилиявизация . . .
Стоев го сменихме с Люпко, защото осра мача за купата! - Добър, но един от най-страхливите треньори в Левски!
Люпко, дето и кура му разбира от футбол ни напусна преди най-важния мач за сезона! - с Дришата са братя и човека се махна и отиде във Виетнам за пари :)

Да сравняваш сегашните условия и Левски с Левски на Гиби и Панов е пълно пренебрегване на действителността!
Това - 'Моя Левски играе само напред' - те доближава адски много до оранжевите, дето били червени!
Левскарите сме платили страшно много за любовта си и продължаваме да плащаме . . .
Експериментите бяха с Жадното, Топчо, Гонзо, Сухия, Овчата глава и т.н. и т.н. - Дано никога не се случва отново!

Аз пък не искам левскари пили левскарско мляко! - Предпочитам само чужденци!!!

Божо Митрев - най слабия вратар в А група - на всичкото отгоре и е капитан!
Горанов - просто изглежда смешен;
Панайотов - момчето се старае, но, колко много е лимитиран;
Вутов - най слабия ни играч в момента, а беше най голямата ни надежда;
Краев - може догодина да ни го върнат, че той и в най смешния футбол в света не може да пробие;

Не Скорпи!

Не искам българи смешници в състава!
Искам футболисти, няма значение, какви са по народност!
https://youtu.be/B-7KsPBZGp4
Пачавра леке не хваща.Амин :popa:

проф. Джорофф

Post by проф. Джорофф » 06 Apr 2018 21:04

scorpion wrote:Тук съм на Кракра кабеларка :headbang:

Ще трябва да пусна един скан пак... за 15 кинта бая прогами , а и съм вързал три телевизора...

Не мисля, Фетел е фаворизиран. Миналото състезание просто той беше с късмета. Никой не попречи на Кими. Даже си мисля, че ако имаше три обиколки още, двойна победа бе възможна... Сега целта според мен не е св.титла, а да се преборим като цяло с Мерцедес... и искам всичко да е в името на отборната игра.
За миналото състезание не споря - нямаше шанс за нищо повече от третото място, от тактическия екип са насмятали едни вероятности при дълъг стинт да намаже от кола за сигурност и взе че му върза. Притеснявам се да не стане като предния сезон, както и при шампионските напъни на Алонсо преди него.

archi

Post by archi » 06 Apr 2018 21:04

Вероятно ще ме подмятате, аз какво искам, нали :)

Искам Левски да е професионален клуб!
Всички легенди да са само в ложата на сектор А и никой да не плюе по действащия треньор;
Искам да се даде на Делио Роси и детско-юношеската школа!
Искам Делио да се пенсионира в Левски!
Искам Спас да продължава да сере в устите на продажните журналя!

scorpion

Post by scorpion » 06 Apr 2018 21:17

Арчи имаме допирни точки. Все пак обичаме Левски. Но позволи ми да се съмнявам т качествата на Роси, а също и за бг футболисти.
Да, Божката е смешен (виж по-назад мнението ми), Вутов не желая да коментирам, но с тях не се изчерпват футболисти от школата на Левски...
...искайте, и ще ви се даде; търсете и ще намерите...

archi

Post by archi » 06 Apr 2018 21:34

scorpion wrote:Арчи имаме допирни точки. Все пак обичаме Левски. Но позволи ми да се съмнявам т качествата на Роси, а също и за бг футболисти.
Да, Божката е смешен (виж по-назад мнението ми), Вутов не желая да коментирам, но с тях не се изчерпват футболисти от школата на Левски...
Дай пример, кой от школата искаш в първия отбор!

айде лека, утре ще пиша пак :mrgreen:

VIKING

Post by VIKING » 06 Apr 2018 22:32

archi wrote:Вероятно ще ме подмятате, аз какво искам, нали :)

Искам Левски да е професионален клуб!
Всички легенди да са само в ложата на сектор А и никой да не плюе по действащия треньор;
Искам да се даде на Делио Роси и детско-юношеската школа!
Искам Делио да се пенсионира в Левски!
Искам Спас да продължава да сере в устите на продажните журналя!
избиите се говеда прости :popa: :lupi: кур за левски и говедата :popa: разнобой в говежди обор :rockon: :rockon: :yes: :yes:
Няма вече говеждата смрад....избиха се ..умреха простите :lupi: :headbang:

Няма ги изродите....кур за арчи..кур за хелика..кур за Базилио...кур за скорпиона...няма ви :idea: :idea:
литекс не е ЦСКА

проф. Джорофф

Post by проф. Джорофф » 06 Apr 2018 22:40

Попа погребва. :popa:

scorpion

Post by scorpion » 07 Apr 2018 08:27

Добро утро !

Докато пийвам кафе, ще отговоря на Арчи, че после мисля да сложа вече летните джанти с дънлопките, да почистя зимните и ги прибера на сухо и хладно...

Та юношите в първи отбор. Директно на въпроса: Бяха натирени Цоневи, Балтанов, Ст.Петков като безперспективни...
Кабов, Любенов, Шейтанов, Д. Иванов защо не ?
Ст. Иванов, Кръстев ? Найденов, Боримиров...
Не ходя на мачовете на юноши, но чета че се представят повече от отлично. Защо не виждаме поне по две имена на сезон да влизат в мъжкия отбор. Били некадърни.... Бе как некадърните ни юноши играят пръснати в цяла България в различнинлтбора, а само в Левски не ставали... ми има нещо много гнило...

Що касае другата отпция: отбор съставен от чужденци. Не съм против, но това означава да бъде сменена цял една футболна политика и най--важното: наличие на достатъчно финанси, добре развита скаутска мрежа и ползване на услуги на професионални агенции за подбор, договори с реномирани, успешни футболни агенти; отлични футболни юристи, отлични условия за наемниците - заплати, бонуси, битови и т.н., и куп други....
В Левски 80 % в момента са свободни безперспективни агенти, останалите са неуспешни агенти. От всички чужденци лично аз бих оставил Прохазка, Яблонски, Цветкович и може би този Паулинъо и айсмен.. А този църния новия също ми харесва като борбеност .Останалите са тотал щета (Рошу така и не видяхме какво може)....

Та моите представи за добър и балансиран състав са макс 40 % в състава чужденци, българи трансфери 30 % и останалото юноши...
От разчирен състав от 25 футболиста, това означава около 10 на чужденци и 15 българи, от които половината от ДЮШ...
...искайте, и ще ви се даде; търсете и ще намерите...

VIKING

Post by VIKING » 07 Apr 2018 08:35

Върнете Топчо и Жадното и твай е :rockon: :headbang: :popa:
литекс не е ЦСКА

VIKING

Post by VIKING » 07 Apr 2018 08:36

Скорпиона е готов за политик на високо ниво :levitation: как ги реди само :lupi:
литекс не е ЦСКА

Post Reply