13.04.2018 - Петък тринайсти

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
DonBasilio

Re: 13.04.2018 - Петък тринайсти

Post by DonBasilio » 13 Apr 2018 17:04

VIKING wrote:Дузпата и червеният картон на Джанлуиджи Буфон са правилни решения от страна на съдията Майкъл Оливър, написа в седмичната си колонка в Таймс неговият колега Марк Клатенбърг.

"Майкъл Оливър взе две правилни решения за най-важните ситуации в мача. Мехди Бенатия извърши нарушение срещу Лукас Васкес и това е дузпа. Майкъл видя от неговата гледна, че има леко побутване. Асистентът пък видя увиването на крака пред тялото на Васкес. Странно нарушение беше, но си е нарушение", написа той.

на вниманието на Зила , Професора и Базилио ....след очните прегледи да прочетът това с новите си очила :idea: :popa: :popa:
“Контактът не е достатъчен за дузпа. Не трябва да е дузпа”, отсече Гонсалес
ImageImage

Лупи

Post by Лупи » 13 Apr 2018 17:16

archi wrote:
Лупи wrote:
archi wrote:baj Лупи,
най-искрени съболезнования за баща ти!

Разбирам, че си в шок в момента и ни се струва нормално, да пишеш тия глупости . . .
ама ме съмнява, че ти си в някакъв постоянен шок . . .
Сипи си една ракия и твай :)
Мерси за съболезнованията!
Но как да приемам писането Ви в множествено число? Английската кралица ли сте, пациент от 4-ти километър със шизофрения ли сте, форумен говорител ли сте или некое друго чудо, че се вживявате в множествено число? :oops:
Както искаш, майно :)
Важното е да преобърнеш точката на спора :)
А аз, дали съм Ние или само Аз си е мой проблем :)
Не виждам връзката с жабарите дето били подкрепяни, Буфон дето бил не зная си къв и т.н.
Аз не съм и правил връзка между жабарите и теб! къде я виждаш не знам.
Ти беше този който пише, че мнението ми за жабарите, Буфон и т.н. са глупости, следователно ти правиш някаква връзка. Не съм писал поста си специално за теб, а това, че ти се чустваш засегнат от глупостите ми не емой проблем :oops:

scorpion

Post by scorpion » 13 Apr 2018 17:20

Клиент Мюнхен vs Реал
:headbang:

Третата поредната....правим и място в музея !

:headbang:
...искайте, и ще ви се даде; търсете и ще намерите...

Suomi

Post by Suomi » 13 Apr 2018 17:23

Ееее Ливърпул-Рома. :evil: Единия поне е сигурен финалист, но по-добре беше да са в различни. Все пак 1/4 финал беше максимума на който се надявах, а даже финал ще има - добре е.
Байерн-Реал М - ега им го върнат с лихвите от миналата година. На Байерн им трябва Нойер за титла, на комерсиала - 3-4 дузпи. :twisted:
----
Арсенал-Атлетико М - хубав полуфинал, дюшекчиите на финал
Олимпик М- Залццург - уникален шанс за единия да играе финал в ЛЕ!

Лупи

Post by Лупи » 13 Apr 2018 17:25

DonBasilio wrote:
VIKING wrote:Дузпата и червеният картон на Джанлуиджи Буфон са правилни решения от страна на съдията Майкъл Оливър, написа в седмичната си колонка в Таймс неговият колега Марк Клатенбърг.

"Майкъл Оливър взе две правилни решения за най-важните ситуации в мача. Мехди Бенатия извърши нарушение срещу Лукас Васкес и това е дузпа. Майкъл видя от неговата гледна, че има леко побутване. Асистентът пък видя увиването на крака пред тялото на Васкес. Странно нарушение беше, но си е нарушение", написа той.

на вниманието на Зила , Професора и Базилио ....след очните прегледи да прочетът това с новите си очила :idea: :popa: :popa:
“Контактът не е достатъчен за дузпа. Не трябва да е дузпа”, отсече Гонсалес
Искаш ли да се обзаложим, че 90% от феновете на господжата са на мнение, че контактът е недостатъчен, а 90% от феновете на мудрид ще сметат че е достатъчен. :lol:
И за 90% от българите имаше игра с ръка на костакурта срещу Костадинов на световното 1994 г, а за 90% от жабарите нямаше.
Имало, нямало...
Каквото е видял съдията това е свирил. Циганска мъдрост! :yes:

Лупи

Post by Лупи » 13 Apr 2018 17:28

Suomi wrote:Ееее Ливърпул-Рома. :evil: Единия поне е сигурен финалист, но по-добре беше да са в различни. Все пак 1/4 финал беше максимума на който се надявах, а даже финал ще има - добре е.
Байерн-Реал М - ега им го върнат с лихвите от миналата година. На Байерн им трябва Нойер за титла, на комерсиала - 3-4 дузпи. :twisted:
----
Арсенал-Атлетико М - хубав полуфинал, дюшекчиите на финал
Олимпик М- Залццург - уникален шанс за единия да играе финал в ЛЕ!
Като каза Нойер и се сетих:
70% от земната повърност е покрита с вода! Останалите 30% са под контрола на Нойер!
:yes: :yes: :yes:

Suomi

Post by Suomi » 13 Apr 2018 17:29

helic wrote:
helic wrote:Image
:gacho: :gacho: :gacho: :gacho:
:popa: :popa:
Кой ги тегли топлите топки? :twisted:
БайРЕн-РеалМ по-скоро е било желаното, моите отбори никой не ги бръсне. :oops: :twisted:

Suomi

Post by Suomi » 13 Apr 2018 17:31

VIKING wrote:Image

басимо майката :shock: тоя фен на Ливърпул ...Динко и Финландеца да почерпът :headbang: :headbang:
Много ясно - не го ли виждаш колко е зъл. :P
Ще ти го пратим на гости. :gacho:

Лупи

Post by Лупи » 13 Apr 2018 17:32

Айде, аз яхвам беемвето и изчезвам! Няма само Газовият Джо да се гъзари я! :mrgreen:

Suomi

Post by Suomi » 13 Apr 2018 17:32

Лупи wrote:
helic wrote:Бай Лупи, на разпети петък дефилирахте ли с баща ти с шалчета по центъро след мача на Лудогорец :oops: :oops: :oops: :oops:
Тц, баща ми почина на 11 март. Следващия четвъртък ще му правим 40...
Бог да го прости, беше страхотен баща и човек! Доживя до 87 г.
Бог да го прости!

Post Reply