13.04.2018 - Петък тринайсти

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
helic

Re: 13.04.2018 - Петък тринайсти

Post by helic » 13 Apr 2018 17:33

Suomi wrote:
helic wrote:
helic wrote:Image
:gacho: :gacho: :gacho: :gacho:
:popa: :popa:
Кой ги тегли топлите топки? :twisted:
БайРЕн-РеалМ по-скоро е било желаното, моите отбори никой не ги бръсне. :oops: :twisted:
топките ги тегли един голяяяям голям играч :nargile: :nargile: :nargile: :nargile:
не знам кой кого бръсне за слива, ама това постнатото било от някакъв сайт на Рома :), ерго се пита от къде знаете за нагласения жребий :) и защо не си държите устите затворени :ugly004: :ugly004: :ugly004: :ugly004:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

helic

Post by helic » 13 Apr 2018 17:33

Лупи wrote:Айде, аз яхвам беемвето и изчезвам! Няма само Газовият Джо да се гъзари я! :mrgreen:
добре дошъл на Варна.
Да взема да тръгвам и аз по-раничко, че най- ме е страх от раздрънкани баварци с нови гуми :gacho:

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Suomi

Post by Suomi » 13 Apr 2018 17:37

DonBasilio wrote:
VIKING wrote:Дузпата и червеният картон на Джанлуиджи Буфон са правилни решения от страна на съдията Майкъл Оливър, написа в седмичната си колонка в Таймс неговият колега Марк Клатенбърг.

"Майкъл Оливър взе две правилни решения за най-важните ситуации в мача. Мехди Бенатия извърши нарушение срещу Лукас Васкес и това е дузпа. Майкъл видя от неговата гледна, че има леко побутване. Асистентът пък видя увиването на крака пред тялото на Васкес. Странно нарушение беше, но си е нарушение", написа той.

на вниманието на Зила , Професора и Базилио ....след очните прегледи да прочетът това с новите си очила :idea: :popa: :popa:
“Контактът не е достатъчен за дузпа. Не трябва да е дузпа”, отсече Гонсалес
Всеки контакт е фал! В баскета. :gacho:
Викинга от 100 кладенеца вода изкара да убеждава, че имало дузпа, но няма как да стане. Само фенове на Реал М и деца и жени могат да са на това мнение.
За червени картон на Буфон мога да се съглася - сигурно го е нахранил хубаво и Гузньо се направи на мъж. По-скоро правилно решение, но след като засра всичко преди това.
Да обобщим - правилния отбор се класира заслужено, след като беше напълнил гащите и се наложи смяна на памперса в последния момент. :gacho: Грозно.

Лупи

Post by Лупи » 13 Apr 2018 17:39

helic wrote:
Лупи wrote:Айде, аз яхвам беемвето и изчезвам! Няма само Газовият Джо да се гъзари я! :mrgreen:
добре дошъл на Варна.
Да взема да тръгвам и аз по-раничко, че най- ме е страх от раздрънкани баварци с нови гуми :gacho:
VIKING wrote:Дузпата и червеният картон на Джанлуиджи Буфон са правилни решения от страна на съдията Майкъл Оливър, написа в седмичната си колонка в Таймс неговият колега Марк Клатенбърг.

"Майкъл Оливър взе две правилни решения за най-важните ситуации в мача. Мехди Бенатия извърши нарушение срещу Лукас Васкес и това е дузпа. Майкъл видя от неговата гледна, че има леко побутване. Асистентът пък видя увиването на крака пред тялото на Васкес. Странно нарушение беше, но си е нарушение", написа той.

на вниманието на Зила , Професора и Базилио ....след очните прегледи да прочетът това с новите си очила :idea: :popa: :popa:
Най-наглото нещо в случая е обвинението от страна на Буфон, че съдията ебал мамата на труда на момчетата. Напротив - съдията по достойнство оцени труда на Бенатия и го възнагради. Жабарите открай време са свигнали да им минават номерата пред съдииъе, но този път не познаха. Баш радетелите на секирата да се оплакват е повече от нагло. Като обърнали от 0:3 не означава, че могат да си правят каквото искат на терена. Има си правила и никой не е длъжен да се съобразява с това което са постигнали! Да не пикаят олио, че да ги жалят?Раздрънкано е двупедалното ти двуколесно превозно средство! :lol:
БМВ-то съм си го стегнал - КУК-ЛИЧ-КА!!! Можеш само да въздишаш след него! :nargile: :nargile: :nargile:

Лупи

Post by Лупи » 13 Apr 2018 17:40

helic wrote:
добре дошъл на Варна.
Раздрънкано е двупедалното ти двуколесно превозно средство! :lol:
БМВ-то съм си го стегнал - КУК-ЛИЧ-КА!!! Можеш само да въздишаш след него! :nargile: :nargile: :nargile:

helic

Post by helic » 13 Apr 2018 17:41

Suomi wrote: Само фенове на Реал М и деца и жени могат да са на това мнение.
Дузпа за Реал има, категоричен е Камата
въпрос за първа сигурна сума от Стани богат

Камата е:

а) фен на Реал М
б) дете
в) фуста
г) просто идиот :cancan: :cancan: :cancan:

helic

Post by helic » 13 Apr 2018 17:42

Лупи wrote:
helic wrote:
добре дошъл на Варна.
Раздрънкано е двупедалното ти двуколесно превозно средство! :lol:
да въздишам не знам, но определено бих се кръстил с "да не дава Господ" :mrgreen:
дизеляк ли беше туй чудо или и ти като попа си му сложил газово :mrgreen:

Suomi

Post by Suomi » 13 Apr 2018 17:43

helic wrote:
Suomi wrote:
helic wrote: :gacho: :gacho: :gacho: :gacho:
:popa: :popa:
Кой ги тегли топлите топки? :twisted:
БайРЕн-РеалМ по-скоро е било желаното, моите отбори никой не ги бръсне. :oops: :twisted:
топките ги тегли един голяяяям голям играч :nargile: :nargile: :nargile: :nargile:
не знам кой кого бръсне за слива, ама това постнатото било от някакъв сайт на Рома :), ерго се пита от къде знаете за нагласения жребий :) и защо не си държите устите затворени :ugly004: :ugly004: :ugly004: :ugly004:
Ами 33 % шанс, аз поне видях всички варианти навсякъде. Всеки се кълнеше, че щее истина и - о, чудо - една трета познаха. ;)
Според мен драмата ще е на Реал М - ще има страшен бой и вой там. :ugly004:
А Нико Ковач е доста странен избор! :shock:

Suomi

Post by Suomi » 13 Apr 2018 17:44

helic wrote:

Камата е:

а) фен на Реал М
б) дете
в) фуста
б - дете на акъл и приказки :P

helic

Post by helic » 13 Apr 2018 17:46

Suomi wrote:
helic wrote:

Камата е:

а) фен на Реал М
б) дете
в) фуста
б - дете на акъл и приказки :P
да не отварям дума, че в същия дух се изказаха Пирло и Дел Пиеро :), все едно отявлени мадритиста, фуста и детиста :P :P :P
и да се повторя и потретя - същио Майкъл Оливър ви свири същата дузпа в мача ви с Шити миналата пролет. :gacho:

Post Reply