16.04.2018 - Понеделник

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
scorpion

Re: 16.04.2018 - Понеделник

Post by scorpion » 16 Apr 2018 20:31

Викинг, ега летиш до Бангалор на такава седалка и то в средата от тройка
:gacho:
...искайте, и ще ви се даде; търсете и ще намерите...

scorpion

Post by scorpion » 16 Apr 2018 20:36

Западен (англиски) учих сам. Обучението в училище, гимназия и институт беше под всякаква критика. Затова записах дъщеря ми още от 1-ви клас на Алианс...сега тя е в час не само с английския. Испанският и е като роден..,
А аз съм дърво в езиците. Не се срамувам обаче !!!! Не укорявам и родителите си.
...искайте, и ще ви се даде; търсете и ще намерите...

Dinko

Post by Dinko » 16 Apr 2018 20:45

Лупи wrote:
Dinko wrote:
Лупи wrote: Може ли малко поражения да ми пуснеш, ама ако може да не са от сиенен а от някоя китайска агенция ако може - ако приемаме китайците за неутрални де ;)
Хелика ти пише, че 'сичките 103 ракети били свалени, ти поражения искаш да ти пуска?! :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ако си наместиш по-добре дограмата ще видиш, че Гелика пише за поражения. Как стават поражения при 140 свалени от 103 изстреляни , както твърди едното аз на Пончо, не знам! :lol:
а сега де ...
пишат ти че всичко е от холивудски студия, оно снимки от китайски агенции иска :cancan:
Image

helic

Post by helic » 16 Apr 2018 20:49

scorpion wrote:Западен (англиски) учих сам. Обучението в училище, гимназия и институт беше под всякаква критика. Затова записах дъщеря ми още от 1-ви клас на Алианс...сега тя е в час не само с английския. Испанският и е като роден..,
А аз съм дърво в езиците. Не се срамувам обаче !!!! Не укорявам и родителите си.
Няма и какво да ги укоряваш. Истината е че чуждоезиковото обучение не е било приоритет във вашето време. За разлика от техническото образование да речем.
Колкото и да се пъне като глист на буца форумния гуру на социализма само върхушката е било нужно да познава врага. За простолюдието е нужно само да им бъде посочен. Иначе.от много познания ще вземат да си задават неудобни за политагитатора въпроси.
Last edited by helic on 16 Apr 2018 20:49, edited 1 time in total.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Dinko

Post by Dinko » 16 Apr 2018 20:49

ЛОКО ПД wrote:
Последните писма от Националния комитет са били изпратени от Рич на Макфейдън в края на май. Съдбоносната публикация на Wikileaks излезе на 22 юли. А 20 дни преди нея Сет Рич е бил убит.

Обстоятелствата около неговата смърт предизвикват редица въпроси. Около 4 часа сутринта той вървял из вашингтонския район Блумингдейл, прибирайки се от бар към дома си и бъбрейки с приятелката си по телефона. До дома му оставали буквално стотина метра, когато момичето чуло странен шум. Рич казал, че ще й се обади пак, но така и не го направил. На разсъмване бил открит с две огнестрелни рани. След два часа починал в болницата.

Запазени са видеозаписи с нападението на Рич, на които се виждат двама стрелци. Нощната улица била пуста. Нападателите не са взели нищо – нито документи, нито часовник или смартфон. Въпреки това вашингтонската полиция и до ден днешен работи по версията за обир. За една година следствени действия не са открити заподозрени, свидетели или мотиви. Не помогнаха даже щедрите обещания за награда в размер на 125 000 долара.
питат го "абе Локо, какво казва Раша тудей за падалия от балкона руски новинар, отговора е "а вий знайте ли к'во станало в Щатите?" :idea:
Image

helic

Post by helic » 16 Apr 2018 20:54

scorpion wrote:Викинг, ега летиш до Бангалор на такава седалка и то в средата от тройка
Ега от ляво му е 50 годишна рускиня от Мурманск а от дясно забулена туркиня на която да се виждат само очите :gacho:

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

RONALDINHO GAUCHO

Post by RONALDINHO GAUCHO » 16 Apr 2018 20:58

helic wrote:
scorpion wrote:Викинг, ега летиш до Бангалор на такава седалка и то в средата от тройка
Ега от ляво му е 50 годишна рускиня от Мурманск а от дясно забулена туркиня на която да се виждат само очите :gacho:
...а пред него - дърт комуняга с будьоновка, който постоянно се обръща назад и му обяснява колко хубаво е било през комунизЪма :twisted:

helic

Post by helic » 16 Apr 2018 20:59

Известният Влад Цепеш - Дракула, воеводата на Влашко, е българин", заяви в предаването "Операция: История" проф. Божидар Димитров.

"Всичките му документи са писани на български език", продължи историкът и поясни, че до 17 век официалната документация в голяма част от днешна Румъния се е водила на книжовен български език.
Спецът по вампирите Божо Д. :gacho:

проф. Джорофф

Post by проф. Джорофф » 16 Apr 2018 21:02

helic wrote:
Известният Влад Цепеш - Дракула, воеводата на Влашко, е българин", заяви в предаването "Операция: История" проф. Божидар Димитров.

"Всичките му документи са писани на български език", продължи историкът и поясни, че до 17 век официалната документация в голяма част от днешна Румъния се е водила на книжовен български език.
Спецът по вампирите Божо Д. :gacho:

Идолът на соц. образователния артефакт бай Лупи. :yes:

проф. Джорофф

Post by проф. Джорофф » 16 Apr 2018 21:09

Абе гадове, защо никой досега не ме е светнал, че Westworld ее толкова як? :roll:

Post Reply