This is Madness!

User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Две големи новини:
Аризона снощи уволниха Шон Милър след 12 години.
А Рой Уилямс се оттегля от Норт Карълайна и ще бъде заменен от Хюбърт Дейвис.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Двете контроли манаха, но защитата малко слабо.
Стартиращи: Уийлър, ТайТай, Грейди, Брукс и Тчивбе.
Пейка: Минтц, Хопкинс/Алън, Топин, Колинс, Уеър. Фредрикс не го вишдам, но трябва да е в ротацията, защото е добър стрелец(Грейди също)
Вторник с Дюк!
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Загуба от Дюк. Банчеро и Кийли направо си правеха каквото искат. :evil: Тчивбе! :headbang:
User avatar
zilot
Posts: 2796
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

Погледах и малко колежани, най-вече мача ни с Пърдю. Никакъв шанс да спрем Зах Еди, това е новото канадско чудовище под коша, ако се понаучи и да си ползва голямото тяло цена няма да има, но и сега спред мен ще в началото на втори кръг на драфта. Голямата им звезда обаче е Джедън Айви и въпреки превъзходството, мача го загубихме що бяхме трета смяна в тухларната, много много слабата стрелба ни коства мача
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Чивбе продължава с невероятния сезон - би рекорда в Ръп от 28 борби!?! :o :headbang:
Нашите мачове по традиция не ги изтървам. На приливи и отливи сме, догодина ще сме по-силни с идващия силен клас.
Срещу Уестърн Кентъки обаче не вярвах на очите си! Имат един център Демариън Шарп - не съм виждал толкова добър блокировач, а съм гледал стотици! :headbang: Контузи се след полувремето но за малко над 20 минутки имаше 8 т, 7 блока и 6 борби! В нападениеи мам ного трески за дялкане, но като блокировач - мале, мале. И да не стигне до лигата из Европа има да бърше пода. :oops:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Наближаваме към решителните битки. Кентъки от мач на мач се сработваме все по-добре. :yes:
Все пак за нещо голямо ми се струва, че на този отбор му липсва нещо...
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Опит за убийство на Клемсън-Дюк
User avatar
zilot
Posts: 2796
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

аз позяпах първо мъката ни с Джондтаун, все пак го взехме, ама след драмата при взет мач ги оставихме да стрелят за три за продължение, ама пропуснаха :roll: изтърван с поставение Ксавиер, после гледах със СентДжонс и там мач който ни беше възможен го изтървахме от тъпо по-тъпо. Слаб сезон и сениърите няма да ми липсват, ама с тоя треньор не виждам как ще бутаме напред
Image
User avatar
zilot
Posts: 2796
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

леле, аз им сипах с черпака на нашите сениъри и те се разиграха :roll: хубава победа над Маркет, но потреперихме доста след като водихме с 19 :? Голдън направи най-силния си мач в кариетата, ама продължава да не може да си ползва голямото тяло, много е мек :roll: Ензи беше двигатяля през първата част, но след почивката се загуби и все пак близо до дабъл, Ходжис продължава да е най-стабилния ни играч и прави дабъл. Томпъсн с може би най-силното си полувреме в кариерата, общо взето той ни задържа в мача след като Маркет ни нагънаха, но в края Чък Харис беше човека със стабилната ръка, Лукосиус с две поредни важни тройки и като цяло доста добре, другия ни новобранец Тейлър се пробва, но нещо не му се получи, а той беше стабилния в началото на сезона, ама нещо се поизгуби в последно време :roll: От Маркет Джъстин Люис нямаше спиране, общо взето той ги държеше в мача, след почивката пък Тайлър Колек наби няколко тройки и тогава ни натиснаха здраво, ама имах чувството по едно време, че как и да я метне все ще влезе, ама последните минути трепна :roll: Бе хубава победа, вече имаме такава над поставен и това май ще ни е успокоението на тоя слаб сезон
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

След като Топин се контузи предния мач, последния и ТайТай изхвърча... :x :nono:
Все пак Калипари няма да пусне Шандън Шарп в игра.
Post Reply