НБА 2018-19

Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2018-19

Post by Dinko »

Драгич не отиде ли в Далас? :roll:
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2018-19

Post by Suomi »

Dinko wrote: 10 Jul 2019 14:07 Драгич не отиде ли в Далас? :roll:
Дончич=Драгич :oops:
Малкия е по-добАр де
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2018-19

Post by Suomi »

zilot wrote: 10 Jul 2019 13:46 какво се върти отвът голямата вода за Ръселко и Маями https://sports.yahoo.com/does-russell-w ... 04410.html
Войводата и Ръселко срещу Драгич, Олиник, Уинслоу, Уейтърс, Хироу и пик от първия кръг :o
Нещо не го виждам това, станели значи и двата отбора тотално да се разбалансират. Това е цялата гардова линия на Маями, напрактика ще останат само с Ръселко и евентуално Джими :roll: Адамс ще им дойде добре на фона на рехавато подкошие, ама с Бам са доста еднотипни :roll: остават и без стабилни крила :roll: ако Джими отиде на гарда. За ОКС ми за какво им е трети пойнт-гард в лицето на Драгич, а да остант без център освен Ноел, Уинслоу и Хироу ще им дойдат много добре, ама първия за толку години не успя да си намери позиция, малко от типа Търнър, навсякъде по периферията приличен никъде страхотен, а за Хироу съм казвал доста, че запуши ли му се стрелбата и ебава майката на отбора, бе с ръселко в един отбор ще са страхотна картинка :mrgreen:
Бе тоя трейд май само с други отбори може да се получи, поне според мен :roll:
Да бе ,целия ни отбор за оня самодив. :twisted: Драгич, Олиник и Уейтрес са пътници, но Уинслоу и Хироу защо? Така си раздаваме всичко читаво за бъдещето и ще броим трипълите както Динко казва. А той пак няма да спечели нищо, еле па с Джими. :gacho:
Уинслоу е най-силен намалкото крило, много добър защитник, полезен и единствения му минус е ораничението атака. Но покрай Джими може и да си намери мястото и след разтикването на Тайлър и Ричардсън нямаме младоци за раздаване според мен. :evil:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2018-19

Post by Suomi »

Младоците до 20 ги слдих докато бяхме край Српско. Ония са маниаци и тъкмо бяха били Пуерто рико след голям мач на Петрушев.
САЩ повече от очаквано както винаги. Кънингъм, Барнс, Съгс и Грийн са от водещите рекруити догодина. За Кънингам сме големи фаворити, но Оклахома Ст назанчиха брат му миналата седмица в треньорския щаб. :twisted: Така че едва ли ще дойде, освен ако не искада остави брат си без работа. :gacho:
Мали наиситна направиха голяма сензация, дано повечето се пуснат при колежаните да ги видим що за момчета са.
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2018-19

Post by Dinko »

но пък Далас ще станат интересни с дуото Порзингис - Лука Дончич, ще има европейски отбор, така да се каже ;)
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2018-19

Post by Suomi »

В крайна сметка Уестбрук за Пол и пак ще гледаме дуото Хардън-Уестбрук. В началото бяха млади и зелени като бяха заедно, но сега еготата са много по-големи. Естествено амнайсе пика за Оклахома още и почва голямото градене при тях.
---
1/4 финалите на лятната лига:
Мемфис-Бостън
Маями-НО
Бруклин-Детройт
Далас-Минесота
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2018-19

Post by zilot »

Suomi wrote: 12 Jul 2019 18:21 В крайна сметка Уестбрук за Пол и пак ще гледаме дуото Хардън-Уестбрук. В началото бяха млади и зелени като бяха заедно, но сега еготата са много по-големи. Естествено амнайсе пика за Оклахома още и почва голямото градене при тях.
---
1/4 финалите на лятната лига:
Мемфис-Бостън
Маями-НО
Бруклин-Детройт
Далас-Минесота
е едно е сигурно Хюстън ще са лидер по грешки :mrgreen: а реално освен Капела, на който също търсят трейд, нямат друг висок :shock: при тия смешни заплати за които подписваха високите краткосрочни договори е голям пропуск при тях.
Според мен Оклахома ще са по силни с Пол и Галинари от колкото с Ръселко и П.Дж. интересно как ще възстановяват и какво ще правят с Адамс и Шрьодер :roll:
И малко за лятната лига - Бостън май пак уцелиха бингото с Едуартс и подписването с Тако Фал и двамата се включват много силно макар и от пейката, макар и в лятната лига.
За Минесота много добри включвания на нашия Килиан Мартин и то при все, че не му върви стелбата за 3 точки, дано подпише с някой отбор, определено има качества и го заслужава :roll:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2018-19

Post by Suomi »

zilot wrote: 12 Jul 2019 20:42
Suomi wrote: 12 Jul 2019 18:21 В крайна сметка Уестбрук за Пол и пак ще гледаме дуото Хардън-Уестбрук. В началото бяха млади и зелени като бяха заедно, но сега еготата са много по-големи. Естествено амнайсе пика за Оклахома още и почва голямото градене при тях.
---
1/4 финалите на лятната лига:
Мемфис-Бостън
Маями-НО
Бруклин-Детройт
Далас-Минесота
е едно е сигурно Хюстън ще са лидер по грешки :mrgreen: а реално освен Капела, на който също търсят трейд, нямат друг висок :shock: при тия смешни заплати за които подписваха високите краткосрочни договори е голям пропуск при тях.
Според мен Оклахома ще са по силни с Пол и Галинари от колкото с Ръселко и П.Дж. интересно как ще възстановяват и какво ще правят с Адамс и Шрьодер :roll:
И малко за лятната лига - Бостън май пак уцелиха бингото с Едуартс и подписването с Тако Фал и двамата се включват много силно макар и от пейката, макар и в лятната лига.
За Минесота много добри включвания на нашия Килиан Мартин и то при все, че не му върви стелбата за 3 точки, дано подпише с някой отбор, определено има качества и го заслужава :roll:
Оо, да - грешките ще са просто от друго измерение. А за останлите колко си стрелби ще останат... :oops: :twisted: Аз съм доволен, че не се натресе при нас.
Лятната лига е съвем друга бира от лигата. Нън и Хироу правят страхотен фурор там, но не бързам да се радвам защото разликата е голяма и примерите са бол.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2018-19

Post by Suomi »

Паднахме на 1/4 финала от НО след ОТ, но не играха нито Хитоу, нито Нън - двамата ни най-добри играчи в лигата с много. :roll:
Тази нощ НО пък изгубиха с ОТ от Мемфис. Минесота водени от Наз Рийд победиха Бруклин и са единствения отбор без загуба.
Много силни мачове на Кендъл Джонсън и Джаред Вандербилд.
Post Reply