НБА 2018-19

Post Reply
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2018-19

Post by Dinko »

Архидиаконо между другото се възползва много добре от контузията на Крис Дън и дава заявка да се разчита на него и в бъдеще.
него не сме го теглили на драфт, бил е за кратко в Спърс, миналата година го взехме. тогава беше един плах и сякаш нямаше физика. сега е налял малко мускули, прави пробиви под коша и изобщо му се играе. вече има 6 мача като титуляр.

неприятната новина е, че Валантайн пропуска сезона. Марканен му удължиха периода в който да се върне в игра.

Боби Портис му изтича договора тази година и май вече отхвърли предложения за нов договор. може би освен пари иска и повече минути в игра. но титуляр на поста му е Марканен, а сега - Джабари. Джабари е с договор 1+1 година, като втората година ще е опция на клуба. така че може би ще се избира между двамата кой да остане. но май няма да му гарантират титулярно място и може и лятото да е свободен агент. та може и да се търси сделка преди да му изтече договора. :roll:
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2018-19

Post by Dinko »

иначе Милуоки нямат спирка, 143:100 срещу Портланд онзи ден, Янис на асистенция от трипъл дабъл. тръгна им играта и газят наред, най-резултатния отбор в лигата са.

а свободното падане на Войните продължава - четвърта поредна загуба вече :roll:
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2018-19

Post by Dinko »

а дедо Винс още може да забива :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2018-19

Post by Suomi »

Арчидиаконо при колежаните беше стабилен, защото за там не е нисък. Но при големите батковци не му стигат сантиметри и това с мускулите няма да промени много нещата. Много добър тройкаджия и свободен оставиш ли го е кош, но в защита кого ще опази? :roll:
Марканен ив трябва обратно и дано сплоти малко отбора. Ако не - драфта и звездите на Дюк на дневен ред.
Между другото имаше интересна статистика за първите мачове на Дюк - ЕрДжей Барет е изтървал 74 стрелби, докато Зион Уилямсън е с 75 стрелби изобщо!?! :shock: Коуч Кей има малко работа върху избора на стрелби на отбора. :twisted:
За Динко пояснение - тия двамата плюс съотборника им Редиш ще са първите 5 драфта догодина. Барет е канадско леко крило и е много труден за опазване, но избора му на стрелби малко куца. Иначе е страшен реализатор и вкарва от невероятни ситуации. Зион е говедо без извинение. :P Страшно мощен и същевеременно голям отскок - мисмач за почти всеки един отбор при колежаните. Също и в НБА има бъдеще определено, защото тялото му е готово за там. Изглеждаше ми доста глупав играч, но за сметка на Барет си избира много внимателно стрелбите и вкарва с много висок % досега.
Редиш има много добра стрелба, винаги е под контрол дрибъла му, не форсира нищо. Но след силните първи мачове се позапуши мако и сега ще си търси обратно самочувствието. Всеки млад играч обаче минава през това и ще е добър НБА играч за мен.
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2018-19

Post by Dinko »

Архидиаконо верно е много добър стрелец от 3-ката

иначе ние си показахме зъбките срещу Спърс, но губим с 107:108 у дома. Зак продължава да ни е лидер по вкарани точки - 28 срещу шпорите.
иначе ни следват 4 гостувания - Милуоки, Детроит, Хюстън и Индиана, а после приемаме ОКС и Бостън.
така че най-вероятно след таз серия ще сме последни в лигата и вече новините за новия драфт ще са по-интересни ;)

май ще си правим конкуренция за първи избор следващото лято с хората на Мастъра, че Сънс и те се закотвиха на дъното. а тоя Айтън как го свалиха на земята с един кросовър :shock: :rockon: :rockon:
Image Image
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2018-19

Post by zilot »

Dinko wrote: 28 Nov 2018 12:33 Архидиаконо верно е много добър стрелец от 3-ката

иначе ние си показахме зъбките срещу Спърс, но губим с 107:108 у дома. Зак продължава да ни е лидер по вкарани точки - 28 срещу шпорите.
иначе ни следват 4 гостувания - Милуоки, Детроит, Хюстън и Индиана, а после приемаме ОКС и Бостън.
така че най-вероятно след таз серия ще сме последни в лигата и вече новините за новия драфт ще са по-интересни ;)

май ще си правим конкуренция за първи избор следващото лято с хората на Мастъра, че Сънс и те се закотвиха на дъното. а тоя Айтън как го свалиха на земята с един кросовър :shock: :rockon: :rockon:
ох за вас първи избор е лесен, де се вика имате избор между Барет, Зион и Редиш все леки крила номинално, само трябва да си изберете кой от тримата :roll: ако не сте първи все ще намажете и ще имате оправдание, че не може да объркате :mrgreen: ама на нас леки крила не ни трябват :roll:
Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2018-19

Post by Dinko »

на нас точно леко крило ни трябва, че там сме само с Хътчисън, а той малко трудно почва кариерата си в НБА.

а тоя Шакил Харисън що сте го освободили? на мен ми се струва че е по-добър избор от Айзея Канан :roll:
Image Image
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2018-19

Post by zilot »

Dinko wrote: 28 Nov 2018 20:57 на нас точно леко крило ни трябва, че там сме само с Хътчисън, а той малко трудно почва кариерата си в НБА.

а тоя Шакил Харисън що сте го освободили? на мен ми се струва че е по-добър избор от Айзея Канан :roll:
ей златна клавиатура имаш, написа го това и снощи като си лягам от приложението на ESPN ми съобщиха, че сме го освободили Канан :roll: Харисън го чакаха да ни е скритата лимонка, но се наложи да освобождават място в рустъра и за това излитна. Иначе Канан не е лош за бек-ъп пойнт-гард, но много му падна формата и последния мач като го гледах не можех да го позная, толку много затлъстял :shock:
Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2018-19

Post by Dinko »

zilot wrote: 29 Nov 2018 20:02
Dinko wrote: 28 Nov 2018 20:57 на нас точно леко крило ни трябва, че там сме само с Хътчисън, а той малко трудно почва кариерата си в НБА.

а тоя Шакил Харисън що сте го освободили? на мен ми се струва че е по-добър избор от Айзея Канан :roll:
ей златна клавиатура имаш, написа го това и снощи като си лягам от приложението на ESPN ми съобщиха, че сме го освободили Канан :roll: Харисън го чакаха да ни е скритата лимонка, но се наложи да освобождават място в рустъра и за това излитна. Иначе Канан не е лош за бек-ъп пойнт-гард, но много му падна формата и последния мач като го гледах не можех да го позная, толку много затлъстял :shock:
при нас имаше добри включвания от пейката като смяна на Рондо, но за титуляр му е тежко. като Рондо излезе контузен в плейофите по-миналата година и водехме 0:2 на Бостън, Келтите ни сгънаха в следващите 4 мача.

иначе при нас се оформя добър избор на пойнт гарда, като се върне Крис Дън имам предвид де. Арчидяконо набра скорост, мята сигурно тройки и ще е добър избор. мисля че ще е добре да подпишем с него и за след този сезон.
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2018-19

Post by Dinko »

при нас най-после добри новини - Лаури Марканен се завърна в игра, а тази седмица се очаква връщането на Крис Дън и Боби Портис.
Image Image
Post Reply