НБА 2019-20

Post Reply
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Почти нищо интересно, пъзела леко почва да се намества.
Ние излъгахме първо Индиана, а снощи и Фили. Два отбора с които спорим за 3-6 място, Торонто и те са там, но са направо раздирани от контузии. Бостън ги минахме, но трудно ще ги минем накрая, освен ако не сме здрави и с пълен състав, но няма как да стане. В момента Уинслоу и Дж.Джонсън са ни аут, но правим чудеса от храброст.
Бруклин без Кайри може да излетят от плейофите - видя се явно след като Никс ги разбиха с лекота. :oops:
Запада е още отворен и той вкрая, имам чувството, че 3-4 отбора изобщо не им се играе в плейофи? :roll:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Тайс какъв чадър лепна на Тре в последните секунди! :oops: :gacho: После лекето спъна нарочно Смарт, но това е цената да се правиш на герой зап ореден път - смешко. :twisted:
На нас не ни ли тръгне от тройката става мацало. :oops: Да се връща Уинслоу и да заздравим малко защитата. Леонард и Олиник не могад да спрат никого... :evil:
User avatar
DonBasilio
Posts: 8682
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: НБА 2019-20

Post by DonBasilio »

East All-Star Reserves:
Jimmy Butler, Ben Simmons, Khris Middleton, Jayson Tatum, Domantas Sabonis, Kyle Lowry, Bam Adebayo
West All-Star Reserves:
Russell Westbrook, Damian Lillard, Donovan Mitchell, Rudy Gobert, Nikola Jokic, Chris Paul, Brandon Ingram
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Снощи беше дедлайна за трансферите.
Най-големия беше смяната на Уигинс за Данджело Ръсел!?! :shock: Според мен Минесота са печелившите.
Клипърс измъкнаха Маркъс Морис под носа на Лейкърс.
Андре Дръмонд за Б.Найт и Хенсън!?! :o Това пък откъде го измислиха? :roll:
Ние също се включихме - Уинслоу, Уейтърс и ДжДжонсън за Игуадала, Краудър и С.Хил. Другите двамат бяха ясни напускащи, о Уинслоу не ми се даваше. Все пак страдаме в защита и Иги го взимаме точно да помага там в плейофите. Краудър и той е добър защитник. Искали сме и Галинари, но в последния момента пропада сделката.
Хюстън взеха Ковингтън и пратиха Капела в Атланта - общо взето много изненадващи трейдове.
User avatar
zilot
Posts: 2795
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2019-20

Post by zilot »

за мен ГСУ са печелившите, Уигинс ще трябва да замени Дюрант на лекото крило, но да видим какво ще дръпнат от драфта, че ще им трябва. ГСУ отписаха сезона според мен :roll:
А след Данджело Ръсел според мен Минесота ще хвърлят всичко за Букър, ама то не остана какво да дадат след като и Ковинктън и Денг вече не са при тях :roll:
Това между Кавс и Детройт не го разбирам :roll: Вашия трейд е добре, според мен нямаше как да минете без да се разделите с Уинстлоу :roll: Хюстън според мен счупиха тъпомера, останаха без висок играч, вече само с Ковингтън :shock: Клипърс сперед мен побалансираха малко съства и ще донастройват до ПО. Денвър също :idea: Ние останахме пасивни, все пак разкарахме Тайлър Джонсън
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Хардън казал, че Анетокумпо няма никакъв талант и разчита само на физика. Фрийка снощи изригна с 40 т и 20 б за 26 минути игра!?! :o
Тоя ще измете пода с брадата в следващия им мач. :gacho: :headbang:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

След като Гобер и Мичъл се разболяха беше ясно какво следва...
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Преди фаворити за титлата бяха Милуоки, Клипърс и Лейкърс, вече е короната.
User avatar
zilot
Posts: 2795
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2019-20

Post by zilot »

Suomi wrote: 13 Mar 2020 17:37 След като Гобер и Мичъл се разболяха беше ясно какво следва...
Руди го ебават всички, за простотията му два дена преди това в отговор на въпрос дали се страхува от Короната, да пипа всички микрофони и диктофони наредени за пресконференцията :mrgreen:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

zilot wrote: 13 Mar 2020 18:21
Suomi wrote: 13 Mar 2020 17:37 След като Гобер и Мичъл се разболяха беше ясно какво следва...
Руди го ебават всички, за простотията му два дена преди това в отговор на въпрос дали се страхува от Короната, да пипа всички микрофони и диктофони наредени за пресконференцията :mrgreen:
И съотборниците е прегръща и пипал. :gacho:
За атлети няма никаква опасност, но наиситна глупава постъпка, заради която трябваше да се извинява надлъж и нашир.
Post Reply