НБА 2019-20

Dinko

Re: НБА 2019-20

Post by Dinko »

zilot wrote: 07 Oct 2020 23:41
Suomi wrote: 07 Oct 2020 19:18 И нашето трио не беше зле - Леброн-Уейд-Бош за 4 години - 4 финала. Просто в сегашно време е трудно да задържиш един отбор дълго време, след като веднага друг отбор освобождава за голяма заплата. Едно време беше друго и затова имаше и легендарни дуота-триота.
Сега глори хънтъри. :gacho:
сплаш брадърс ще си останат легенти, че и Дръмонко покрай тях :mrgreen: може да добавим и Дюрант, макар и по-краткия му престой :idea:
Иначе за финала жалко, че явно приключва, но пък показва огромната разлика между Изтока и Запада :roll: лично, аз в сегашната ситуация бих направил Иги стартер :roll:
сега като вземат Янис и пак ще станат легенди …
дано не се случи де, че Изтока съвсем ще се обезличи
Image Image
DonBasilio

Post by DonBasilio »

Лейкърс направиха отбор за титла и взеха титлата!
ImageImage
Suomi

Post by Suomi »

Базилио откога ни каза че са шампиони, да бяхме продали апартаментите и да ударим 200-300 К за титла сега щяхме да сме милионери! :P
Странна година, но накрая само името ще остане за историята. За малко...
Dinko

Post by Dinko »

Suomi wrote: 12 Oct 2020 19:35 Базилио откога ни каза че са шампиони, да бяхме продали апартаментите и да ударим 200-300 К за титла сега щяхме да сме милионери! :P
Странна година, но накрая само името ще остане за историята. За малко...
даммм, верно странна …
правих няколко опита да гледам мачовете от балона на дисни, ама нещо не ми хванаха окото и не ми се получи да гледам нещо различно от репортаж.
иначе за сезона на Маями - шапки долу, едва ли някой извън техните фенове са разчитали на финал в лигата в началото на сезона. Милуоки си бяха основния фаворит за финала, но нещата при тях не се получават и нищо чудно Янис да избяга от там, рано му е за паническо търсене на пръстен, но определено може да го съблазнят с оферта от някой отбор, фаворит за титлата. но пък Милуоки със сигурност ще му предложи баснословен нов договор, така че ще гледаме какво ще се случва.
Джими Бътлър най-после се класира на финал, направи нелошо представяне, но контузените в Маями все пак наклониха везните в полза и на без това фаворита Лейкърс.
не знам Маями до колко ще запази състава и ще надгради, но Изтока и следващата година ще е слаб и като нищо в Маями може да заложат на още едно преследване на финал в Лигата.
Image Image
Suomi

Post by Suomi »

Джими с пасна, но също и Краудър беше голямо попадение. Като сложим и огормния прогрес при Бам и Хироу и ето ти едно добро начало. :yes: :yes: Да видим как ще продължим, но Бостън са си големия фаворит на изток следващите години.
Post Reply