This is Madness!

User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Кентъки-Тенеси рекап:
https://twitter.com/i/status/1096960737187168257
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Или общо взето след инфарктната загуба от Луизияна в последната секунда буквално премазахме номер едно Тенеси. 8-) :yes:
Кейон Брукс отменя визитата на Мич Ст и ще обяви следващата седмица - камон.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Контузия на Зион!?! Найка му не издържа и буквално се разпори! :shock: Сега има много да се обяснява и разследва концерна. :twisted: Без него(защото беше в 30-та секунда) Норт Карълайна ги разбиха в Камерън и се га въпроса е колко е тежка. А събота са на Сиракюз, които ги биха като гости. :oops:
При нас също РийдТравис се контузи в Мисури. :evil: Хироу падна върху него и му усука коляното. От 10 дена до две седмици ще е аут - за радост нищо скъсано. Сега е момента на Ричърдс и Монтгомъри. Все пак дано да сме го вдигнали до гостуването на Тенеси.
User avatar
zilot
Posts: 2795
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

Това с кеца на Зион го въртяха 3 дена нон-стоп, само от тоалетната не излизаше, Пума пуснали туин, че ако били те нямало как да се случи, ама го изтрили набърже :mrgreen: Пол Джорд официално питал Найк кви са тия ментета неговите, че нали с неговия модел играе :lol: Бе ташаци на рояци
Да отбележим срива в Нова :o три поредни загуби и 4 в последните 5 мача и вече логично не са поставени, втори подобен срив през сезона, ама след предния им последваха найси победи, че не ми се мисли :roll:
Първи са Гонзага, малко изненадващо според мен, че тая година Уест Коуст-а е тотален бъст, като ги изключим тях. Вашинктон са поставени, според мен логично, даже очаквах да ги поставят още преди 1-2 седмици, но се задържаха сравнително стабилно и логично са вътре.
Канзас също никак не са убедителни напоследък, ама то това си е логично с оглед на контузията на високия им играч :roll: Бъфало продължават да ги бутат напред, което ми е малко странно, но определено имат състав, около звездата си, само де са много ниски и срещу силови отбори ще берет ядове според мен. Доста изненадващо Уфорд са поставени, верно са без загуба в конферецията, ама това все пак е Саутерн :roll: бе харесали са си я явно да поставят някой от там, че по-рано през сезона тая роля изпълняваше Фурман, бе нещо явно са решили да има поставени от малките конференции
Като играчи да отбележим, че Тако Фал е с мач 20/20 23 точки и 20 борби са само 26 мин, срещу СМУ, и май замириса на Маднес и за ЮСФ
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Ауч. :evil: По СиБиЕс беше и не гледах, но след средата на първата чст ни премзаха. Бяха н и доста насъбрали. :twisted:
Сега ще погледам нещо на запис, че не знам други резултати.
User avatar
zilot
Posts: 2795
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

Аз вчера почнах да гледам и нашия и вашия паралелно, до почивката и двата мача бяха интересни, след почивката ги заебах, при вас, ако на Хиро не му тръгне стрелбата става ви много, ама много трудно, а на Джонсън доста му падна играта последните мачове и от това което видях ми се стори малко апатичен :roll: Хаганс и той е на приливи и отливи и... логично има и такива загуби.
За нашия мач ми какво да кажа обичайната картина, е до почивката се държахме, най-вече на мускули, ама все пак близо до Нова, после си еба мамата Бут направи смешен Балдуин и показа защо са тия два пръстена, и все пак пак Балдуин беше най-добрия за нашите, останалите все същото, някой друг проблясък, ама до там Джордън е слаб треньор, защитата е много, ама много далеч от това което беше при Стивънс, направо е трагична, а в атака също нещата не са добри, при Хойберг бяхме едно ниво нагоре /поне/ :roll:
Повече внимание обърнах на един от късните мачове Хюстън - ЮСФ, е тоя Тако Фал е гигант и хич не е хилаф, много добра физика, но е малко неориентиран, като пласиране под коша, ако го понаучат може да стане приличен център в НБА, поне за бек-ъп, и най-важното видях как свърши рекордната серия в Д1 от домакински победи на Хюстън :roll: с тоя мач според мен ЮСФ си осигуриха Маднеса, а даже може и да ги поставят :roll: В Хюстън има едно уникално дърво Крис Харис, ако ти остане време може да го погледаш някой мач, доста е весело :mrgreen: особено на наказателен като застане, гони цели 25% успеваемост от там :lol:
Да отбележим и загубата на Спартанците на Ицо и за тях настават тежики моменти и втори от стартерите им е аут и то Уорд, според мен най-добрия им играч, не знам колко ще липсват, но не са ли на линия за Маднеса, няма да има нов файнъл-фор :roll:
А и още предния мач Джа Морант с трипъл :roll: нощес с поредния дабъл :roll:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Паднахме логично назад - 6-ти, Норт Карълайна 3-ти! :shock: Тия ако бият още веднъж Дюк може и първи да ги сложат. :mrgreen: А като си помисля ние и Луивил какъв бой ги бихме. Но то и ние от Дюк, атака че...
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

zilot wrote: 03 Mar 2019 20:41 Аз вчера почнах да гледам и нашия и вашия паралелно, до почивката и двата мача бяха интересни, след почивката ги заебах, при вас, ако на Хиро не му тръгне стрелбата става ви много, ама много трудно, а на Джонсън доста му падна играта последните мачове и от това което видях ми се стори малко апатичен :roll: Хаганс и той е на приливи и отливи и... логично има и такива загуби.
За нашия мач ми какво да кажа обичайната картина, е до почивката се държахме, най-вече на мускули, ама все пак близо до Нова, после си еба мамата Бут направи смешен Балдуин и показа защо са тия два пръстена, и все пак пак Балдуин беше най-добрия за нашите, останалите все същото, някой друг проблясък, ама до там Джордън е слаб треньор, защитата е много, ама много далеч от това което беше при Стивънс, направо е трагична, а в атака също нещата не са добри, при Хойберг бяхме едно ниво нагоре /поне/ :roll:
Повече внимание обърнах на един от късните мачове Хюстън - ЮСФ, е тоя Тако Фал е гигант и хич не е хилаф, много добра физика, но е малко неориентиран, като пласиране под коша, ако го понаучат може да стане приличен център в НБА, поне за бек-ъп, и най-важното видях как свърши рекордната серия в Д1 от домакински победи на Хюстън :roll: с тоя мач според мен ЮСФ си осигуриха Маднеса, а даже може и да ги поставят :roll: В Хюстън има едно уникално дърво Крис Харис, ако ти остане време може да го погледаш някой мач, доста е весело :mrgreen: особено на наказателен като застане, гони цели 25% успеваемост от там :lol:
Да отбележим и загубата на Спартанците на Ицо и за тях настават тежики моменти и втори от стартерите им е аут и то Уорд, според мен най-добрия им играч, не знам колко ще липсват, но не са ли на линия за Маднеса, няма да има нов файнъл-фор :roll:
А и още предния мач Джа Морант с трипъл :roll: нощес с поредния дабъл :roll:
Голяма победа за Сентръл Флорида - точно това им липсваше до момента.
Морант явно е голямо явление - доста напред ще е в драфта. И на Маднеса ще е опасен, защото един човек като му тръгне може да бие всеки отбор - справка Кемба Уолкър.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Баси - турнирите в конференциите почнаха! :shock: Тоя сезон толкова бързо ми прелетя, че даже още не съм обърнал голямо внимание на всички поставени, бабъл тиймс и т.н.
Ние с трудна победа над Оле Мис, но в защита бяхаме гола вода. Травис Рийд още липсва и като нищо няма да го рискуваме и с Флорида. - кофти - няма да има никаква игрова практика за Маднеса.
Една от най-дългите серии в големите К приключи - доминацията на Канзас продължи 12 години.
Post Reply