Евробаскет

Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: Евробаскет

Post by Nickish »

А днес нашите заслужават да ги хванат тренерите и по 500 наказателни за всеки ... и докато не направят 80% успеваемост - брояча да се рестартира :evil: Иначе Русия с нищо особено не ни превъзхождаше - и те и ние си имахме своите грешки и добри изпълнения, ама с тези фалове ... В сравнение с мача с Франция Бост беше по-зле, Везенков - по-добре.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

За съжаление очаквано малко или много. А че Русия не са нещо осбено се вижда и от резилтатите им. Световно йок дето се вика.
Финландия ядоха голям бой във Франция.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Левски Лукойл се изненадах доста като премазаха Шауляй! :shock: Иначе стабилна баскет школа я минаха с лекота, за което браво. После с финландците се завърнаха от огромна преднина, но все пак не успяха да победят. Сарчевич е душата на Каухайоки заобграден от 4-ма американци. Онзи ден обаче срещу Нантер се видя разликата в класите - след почивката буквално премазване.
Така и нашите и Каухайоки в най-слабия турнир за пореден път. :oops:
Днеска пак за там спорят Катая и Рилецо.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Рилецо катастрофира с Варезе у дома, но пък Левски и Балкан с хубави победи. Все пак групата на Рилецо е доста по-лека от тази на Балкан и не бързам да ги отписвам.
Левски Лукойл с най-големи шансове, при тях са и Катая.
---
Евролигата и тя се завъртя - оттам позяпах вече доста мачове - Башкония-Олимпиакос с нашия, Байерн-Барса с Копонен. Барса са взели Пангос, но мисля че им е време да се освободят от Томич. :roll:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

ТукаБайрн ги дават постоянно заради Копонен. Не са лош отбор, пълни са със сърби и като нищо могат да се класират за плейофите.
На Олимпиакос-ПАО нашия не игра много, но Калаитис направо се подигра със Спанулис - чак ме беше жал да го гледам колко беше зле в защита. :oops:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Левски и Катая се класираха без проблеми. Балкан след трите поредни победи обаче допуснаха две загуби и сега последния гостуват в Белгия и могат да изхвърчат като нищо...
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: Евробаскет

Post by Nickish »

Франция ни върна за загубата от септември - падаме с 23 ( или 24 беше ) точки. Не знам имаше ли възможност да се гледа някъде, аз лично нямах. Чудеса не съм очаквал - дори и с Везенков и Бост пак едва ли бихме били . С това отпаднаха и теоретичните шансове за класиране, оставаме с моментния кеф от победата в Ботевград и с надеждите, че някакъв отбор се оформя все пак. :roll:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Nickish wrote: 04 Dec 2018 09:12 Франция ни върна за загубата от септември - падаме с 23 ( или 24 беше ) точки. Не знам имаше ли възможност да се гледа някъде, аз лично нямах. Чудеса не съм очаквал - дори и с Везенков и Бост пак едва ли бихме били . С това отпаднаха и теоретичните шансове за класиране, оставаме с моментния кеф от победата в Ботевград и с надеждите, че някакъв отбор се оформя все пак. :roll:
Не че имахме големи надежди де... :oops:
Финландия с голям обрат в Босна, но и те при нас.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Левски и Балкан в една група на вторите групи във ФИБА Европа. С унгарци и евреи - дано единия да излезе от нея.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Финландия водиха с 18 точки на Русия първата и 11 третата част, но не издържаха. :evil:
Днеска се решава последното място между Черна гора и Латвия. Освен Русия и Сърбия и Полша подечатаха визите.
Post Reply