Евробаскет

User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Nickish wrote:А снощи гледах Сърбия - Италия до средата на третата четвърт, когато реших, че италианците няма какво да предложат и да стане интересно . Според резултата съм бил прав, а дали съм изпуснал някой готин единичен случай, да кажат тези, които са гледали до края :)
Направиха някакъв плах опит да се завърнат, но като цяло сърбите си държаха мача в ръцете през цялото време. Накрая иаз не го гледах вече, те и самите италианци се баха предали.
Сега ще е финал преди финала - и двата отбора са много силни. :headbang:
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: Евробаскет

Post by Nickish »

Викаш да обявяваме Словения за шампион ? Моооже , нямам нищо против :) Драгич, Дончич, Видмар и компания досега са страхотно съчетание на "знам, мога и искам" . Снощи даже Рандолф ми хареса ;)
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Nickish wrote:Викаш да обявяваме Словения за шампион ? Моооже , нямам нищо против :) Драгич, Дончич, Видмар и компания досега са страхотно съчетание на "знам, мога и искам" . Снощи даже Рандолф ми хареса ;)
Обявяваме ги, но пари не слагай все пак. :)
Страхотни словенци снощи. И докато Драгич си е константа, то Дончич е големия фактор, че са толкова силни. Почти трипъл-дабъл на полуфинал на ЕП и на тези години - евала! :headbang: А Горан направо се изгаври с тях по едно време. :shock:
Но време беше испанците да не са пак на върха - всяко нещо си има край.
Дано и тази вечер да стане интересен мач.
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: Евробаскет

Post by zilot »

Suomi wrote:
Nickish wrote:Викаш да обявяваме Словения за шампион ? Моооже , нямам нищо против :) Драгич, Дончич, Видмар и компания досега са страхотно съчетание на "знам, мога и искам" . Снощи даже Рандолф ми хареса ;)
Обявяваме ги, но пари не слагай все пак. :)
Страхотни словенци снощи. И докато Драгич си е константа, то Дончич е големия фактор, че са толкова силни. Почти трипъл-дабъл на полуфинал на ЕП и на тези години - евала! :headbang: А Горан направо се изгаври с тях по едно време. :shock:
Но време беше испанците да не са пак на върха - всяко нещо си има край.
Дано и тази вечер да стане интересен мач.
страхотен мач стана снощи, ама честно казано се съмнявам, че словенците можеха да вземат близък мач :roll: и добре дръпнаха, в последната част единствената интрига беше дали Дончич ще направи трипъл, ама не се и опита, май няма асистенция последната четвърт, а мисля, че беше със 6 на почивката
Image
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: Евробаскет

Post by Nickish »

Достоен финал ! Евала на словенците и треньора им ! Пари че не сложих - не сложих , ако бях сложил можеше и друг да е шампиона :P
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Nickish wrote:Достоен финал ! Евала на словенците и треньора им ! Пари че не сложих - не сложих , ако бях сложил можеше и друг да е шампиона :P
Заслужена титла - браво! :rockon:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Балкан и Рилецо с големи победи. Особено тази на самоковци в Литва не я очаквах. Реваншите са в сряда и двата отбора с добри шансове да продължат. Академик пък са утре и във вторник с Бенфика.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Академик с голяма разлика на полувремето с Бенфика. Не виждам какво трябва да тсане за да не срещнат Ювентус на 29-ти и 2-ри в решителни битки за групите на ШЛ. Доста нови играчи имат, засега играят много силно, но да ги видим срещу по-класни съперници. Клентън играч на предния кръг. :roll:
Катая победиха Ювентуд вънка и днеска е реванша. :shock: Явно голямо подценяване.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Еврокъп пък утре са реваншите. Балкан победи Орадя с голяма разлика и вероятно ще срещне Зомбатхей(Унг) ако не стане някакъв страхоте нсрив.
Рилецо ако удържи литовците от Невежис ще са с АЕК Ларнака.
Берое пък са направо във втория кръг и ще срещнат доста сериозен противник - белгийския Монс. Пълен с американци, така че нашите ще са аутсайдери.
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: Евробаскет

Post by Nickish »

Suomi wrote:Балкан и Рилецо с големи победи. Особено тази на самоковци в Литва не я очаквах. Реваншите са в сряда и двата отбора с добри шансове да продължат. Академик пък са утре и във вторник с Бенфика.
Победата на Рилецо и аз не я очаквах, ама то като се замислиш - срещу някакви невежи, братче :mrgreen:
Post Reply