Евробаскет

User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: Евробаскет

Post by zilot »

Аз гледах, как руснаците си направиха тренировка с нашите пишман таланти, общо взето играта ни е все едно на баваен кадър дори срещу състави около средното европейско ниво :evil: после погледах и Босна каква гаргара си направиха, някакъв 19 годишен им игра като основен пойнт-гард и ги разнибити нашите и със стрелби и със пасове :x за капак в последните 2-3 минути пуснаха още един 19 годишен и за да е напълно слубен капака, целия рустър на Босна успя да вкара :o
Тоя спорт могат направо да го закриват, ама то с тия изпълнения в първенството ни, не е за учудване, по-скоро изненадата е няколкото хубави мача които направиха, но явно е било по-скоро подценяване особено от страна на французите :roll:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Снощи Балкан били Апоел Холон вкъщи. :yes: Е, само точка, но победата си е победа. Аз даже мислех, че са отпаднали. :oops:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

ЕП до 20
Див. А
Поне за мен снощи изненадващо Израел победиха Франция - Авдия с 34 т! :shock: Испания категорично на финал, макар да имаха трудности с Турция на 1/4 финалите. Доколкото си спомням два отпадат, което значи че Латвия и... Сърбия отпадат! :shock:
Див. Б
Нашите горе-долу добре. Малшанс че се паднаха с Русия на 1/4 финала. Те все пак не се оказаха чак толкова яки, колкото изглеждаха срещу нас - снощи отпаднаха на полуфинала от Португалия. :oops: Другия финалист е Чехия, а ние сме с Холандия за 5-6 днес.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Ама и гърците изкараха пойнт гард - Калаитзакис - 202 см! Средно по 20 т. на мач е момчето. В ПАО е, но чак 2021 може да се пусне в драфта.
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: Евробаскет

Post by zilot »

Suomi wrote: 21 Jul 2019 14:13 Ама и гърците изкараха пойнт гард - Калаитзакис - 202 см! Средно по 20 т. на мач е момчето. В ПАО е, но чак 2021 може да се пусне в драфта.
ма те са близнаци :roll: http://www.fiba.basketball/europe/u20/2 ... b=boxscore играят в момента с Украйна и може да се гледа на живо, като всички останали мачове.
Инъче отпадат три отбора, Полша догодина също ще е в дивизия Б, според мен имаха най-слабия отбор на турнира и как биха сърбите ми е абсолютна мъгла, там определено има някакви проблеми в съблекалнята :roll:
След малко Русия и Белгия ще започнат решителен мач кой ще е третия отбор който се качва в Дивизия А, в нашия отбор всичко се върти около центъра Чернокожев, за пръв път от много години имаме млад център, дано се развие, в Португалия ситуацията е подобна с онова момче де играе в Юта Ст.
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Брат му и той гледам е дОбър, ама пойнт 202 си е винаги голям коз. Жалко че гърчетата си играят у тях и рядко се пускат при колежаните.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Фиба Юрокъп
Левски Лукойл направо в групите, Берое срещу холандци. Катая с Тарту.
Чемпиънс лийг
Балкан срещу шведския Сьодертале и при загуба са при другите наши. При победа с Антверп за място в групите.
Карху с Цмоки Минск и после евентуално Торун.
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: Евробаскет

Post by zilot »

я единия от гардовете на Литва 18 е сина на Шарунас Марчулионис :roll:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

zilot wrote: 29 Jul 2019 22:15 я единия от гардовете на Литва 18 е сина на Шарунас Марчулионис :roll:
Дано надмине баща си! :headbang:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Утре почва новия евросезон - Сьодертале-Балкан. :rockon:
Post Reply