Евробаскет

User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Да видим 1/4 финалите.
Германия-Испания - Шрьодер няма да стигне за да обърне Фурията. Срещу Франция може би щеше да им е по-трудно.
Словения-Латвия - тука има потенциал да стане много интересен. Но словенците са доста опитен отбор и един човек не би трябвало да ги бие.
Гърция-Русия - тука ми е най-голямата мъгла - +/- 20. :oops: Единствено гързите съм ги гледал двап ъти и бяха голяма трагедия. :roll:
Сърбия-Италия - сърбите имат доста лек път до финала и предполагам ще се възползват. Все пак според мен Джорджевич вече си изчерпа лимита и тоа дав шанс на старото куче Месина.
User avatar
zilot
Posts: 2802
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: Евробаскет

Post by zilot »

липсва им лидер на Хърватите, и Шарич и Богданович са прекрасни играчи, но не са лидери, а в такива моменти Зизич и Хезоня щяха да са си на мястото
Image
User avatar
zilot
Posts: 2802
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: Евробаскет

Post by zilot »

Невероятен мач направиха Словения и Латвия, а остана ли някой де да си мисли, че някой друг, различен от Дончич трябва да е № 1 в драфта, това момче прави срещу мъже това което връстниците му се мъчат да правят срещу деца :o :shock: :o направо е чудовище, Драгич както винаги на ниво интересно, че сякаш Зоран не му липсва, но пък нали си имат Рандолф де да върши простотиите :lol: при решен мач, брутален неспортсменски срещу Порзингиз и само страха на съдиите не объна мача в последните 7 секунди :evil: Иначе словенците с най-простата тактика, като не можеш да го опазиш натовари го с фалове, и доста рано Порзингиз беше с 4 все пак до края успя да се опази, феноменален млад играч, добре му помагаха братя Бертранс, но Тимма и Блумс доста слабичко и това си оказа влиянието, Стрелниекс с 9 асиста :roll:
И на 1/2-финала Словения ще срещне фаворите Испания, който си вземат мача с Германия по-рано през деня, Марк Гасол с дабъл, Поу и той много помогнал, Рубио метнал 8 асиста, ама със слаба стрелба, сякаш най-слабата му от ОлСтара насам, обаче Родригес с добро включване, за Германия ми само Шрьодер не стига с малко помощ Тайс :roll:
Image
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: Евробаскет

Post by Nickish »

zilot wrote:Невероятен мач направиха Словения и Латвия, а остана ли някой де да си мисли, че някой друг, различен от Дончич трябва да е № 1 в драфта, това момче прави срещу мъже това което връстниците му се мъчат да правят срещу деца :o :shock: :o направо е чудовище, Драгич както винаги на ниво интересно, че сякаш Зоран не му липсва, но пък нали си имат Рандолф де да върши простотиите :lol: при решен мач, брутален неспортсменски срещу Порзингиз и само страха на съдиите не объна мача в последните 7 секунди :evil: Иначе словенците с най-простата тактика, като не можеш да го опазиш натовари го с фалове, и доста рано Порзингиз беше с 4 все пак до края успя да се опази, феноменален млад играч, добре му помагаха братя Бертранс, но Тимма и Блумс доста слабичко и това си оказа влиянието, Стрелниекс с 9 асиста :roll:
И на 1/2-финала Словения ще срещне фаворите Испания, който си вземат мача с Германия по-рано през деня, Марк Гасол с дабъл, Поу и той много помогнал, Рубио метнал 8 асиста, ама със слаба стрелба, сякаш най-слабата му от ОлСтара насам, обаче Родригес с добро включване, за Германия ми само Шрьодер не стига с малко помощ Тайс :roll:
Почти нямам какво да добавя за мача Словения - Латвия, много ми се спеше второто полувреме, ама си струваше да прежаля един час сън ;) Порзингис ако може да сложи няколко кила във фитнеса, без да загуби нищо от останалото, което си има, ще е супер ...
Рандолф не знам колко им е ценен на словенците, ама лично аз бих го глобил с риск да се нацупи и да си тръгне от отбора; без малко да осере мача диването и то в момент, когато няма как да компенсираш.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Nickish wrote:
zilot wrote:Невероятен мач направиха Словения и Латвия, а остана ли някой де да си мисли, че някой друг, различен от Дончич трябва да е № 1 в драфта, това момче прави срещу мъже това което връстниците му се мъчат да правят срещу деца :o :shock: :o направо е чудовище, Драгич както винаги на ниво интересно, че сякаш Зоран не му липсва, но пък нали си имат Рандолф де да върши простотиите :lol: при решен мач, брутален неспортсменски срещу Порзингиз и само страха на съдиите не объна мача в последните 7 секунди :evil: Иначе словенците с най-простата тактика, като не можеш да го опазиш натовари го с фалове, и доста рано Порзингиз беше с 4 все пак до края успя да се опази, феноменален млад играч, добре му помагаха братя Бертранс, но Тимма и Блумс доста слабичко и това си оказа влиянието, Стрелниекс с 9 асиста :roll:
И на 1/2-финала Словения ще срещне фаворите Испания, който си вземат мача с Германия по-рано през деня, Марк Гасол с дабъл, Поу и той много помогнал, Рубио метнал 8 асиста, ама със слаба стрелба, сякаш най-слабата му от ОлСтара насам, обаче Родригес с добро включване, за Германия ми само Шрьодер не стига с малко помощ Тайс :roll:
Почти нямам какво да добавя за мача Словения - Латвия, много ми се спеше второто полувреме, ама си струваше да прежаля един час сън ;) Порзингис ако може да сложи няколко кила във фитнеса, без да загуби нищо от останалото, което си има, ще е супер ...
Рандолф не знам колко им е ценен на словенците, ама лично аз бих го глобил с риск да се нацупи и да си тръгне от отбора; без малко да осере мача диването и то в момент, когато няма как да компенсираш.
Страхотен наистина и каква резултатност! Порзингис е невероятен играч, но словенците са си отбор и имат доста играчи, които могат да решат мач. Рандолф с голяма глупост, но е единствения висок освен Видмар, така чеи м трябва. Но се видя че много от словенците се изнервиха от глупавата му реакция след това. Че и към публиката със жестове - много тъпо парче. :twisted: Дончич см ного силно п-во, но чак за номер едно в драфта му е раничко. :roll: В Европа е друг баскета и не помня откога европеец не е бил номер едно, ако изобщо е бил? Порзингис е такъв невероятен талант и в НюЙорк без малко да направят революция ида е откажат с държавен вестник от него, че беше толкова нагоре. :twisted: Но е един от най-големите таланти в момента.
От другия гледах малко - испанците имаха проблеми, но в момента когато другите се запушиха беше ясно, че Шрьодер само няма да стигне. Рубио е замязал на ебати талибана - затова и не му върви и стрелбата сигурно. :P
User avatar
zilot
Posts: 2802
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: Евробаскет

Post by zilot »

е Барняни през 2006 беше, ама Дончич определено е играча който се отличава от всичкти де ще са в драфта през 2018-та, но се очертава брутален драфт, толкова силен не си спомням от години да е бил, ма все пак да видим какви новобрански сезони ще имат колежаните :roll:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

zilot wrote:е Барняни през 2006 беше, ама Дончич определено е играча който се отличава от всичкти де ще са в драфта през 2018-та, но се очертава брутален драфт, толкова силен не си спомням от години да е бил, ма все пак да видим какви новобрански сезони ще имат колежаните :roll:
Малей, Барняни номер едно ли е бил - ужасТ. :oops:
Дончич определено се различава от другите в топа - разбира я играта и е много интелигентен, мисли с ход напред. Но сега е Еврото и всички го гледат него. След два месеца като почнат колежаните за съжаление няма много да се сещат за него. Има трима брутални високи тази година - Багли, Бамба и Айон. Плюс Портър Дж, който беше номер едно рекруит преди Багли да се прехвърли. Изобщо има много опции за топдрафт, но всичко зависи от кой какъв сезон ще направи. Според мен някой от центровете ще е е топ накрая.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Евробаскет

Post by Suomi »

Гърция и Русия правят интересен, но доста дървен и силов мач. :oops:
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: Евробаскет

Post by Nickish »

Suomi wrote:Гърция и Русия правят интересен, но доста дървен и силов мач. :oops:
Нищо не гледах от този мач, ама като чета статистиките - гърците не са се възползвали от по-слабичкия процент на Швед при опитите му за тройка и са го загубили ( мача ) на линията за наказателни ...
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: Евробаскет

Post by Nickish »

А снощи гледах Сърбия - Италия до средата на третата четвърт, когато реших, че италианците няма какво да предложат и да стане интересно . Според резултата съм бил прав, а дали съм изпуснал някой готин единичен случай, да кажат тези, които са гледали до края :)
Post Reply