БГ баскет 2016-2017

User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Suomi »

Nickish wrote:Не успях за първия мач, но това не попречи да го вземем :)
Победа с 5 т. с/у "Левски". Да се готви Ямбол 8-)
До последната част сте ги държали за топките, но последната са станали много хлъзгави... :D
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Nickish »

Suomi wrote:
Nickish wrote:Не успях за първия мач, но това не попречи да го вземем :)
Победа с 5 т. с/у "Левски". Да се готви Ямбол 8-)
До последната част сте ги държали за топките, но последната са станали много хлъзгави... :D
м-дааа.. гледах началото на мача - не тръгна добре за нас, после се пооправихме. Гледам статистиките - адаша ми Ники Върбанов получил 17 нарушения в своя полза от общо 25 за Ямбол, в наша полза са свирени общо 14 за целия мач :roll: Малко на съдийска тесла прилича, във фейсбук страницата на отбора и за други тесли пишат, ама колкото - толкова. Гледаме напред :)
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Nickish »

малко, много малко не ни достигна с/у "Берое" в събота . В последната четвърт влязохме с +9 , 1:37 преди края водехме с 1 т. , но ... не се получи . По-равностойните смени на съперника , многото наши пропуски от наказателни ( 57% успеваемост само :evil: ) , както и ранната контузия на Сашо Груев надделяха над усилията на Савич, Маринчешки и Маринов да измъкнем мача . 8-)
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Nickish »

С извинение към неспоменатия в предния ми пост Милен Дудев - младока изнесе целия мач като разиграващ гард след като Груев напусна, бори се много активно , хареса ми като цяло !
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Suomi »

Няма кой да се похвали с епохалния успех над Лукойл!?! Браво, голяма драма май е било. Гледам водеха доста преди края, но накрая ОТ. Но, добре че все пак са победили - важно е за самочувствието и за целия отбор. :yes:
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Nickish »

Suomi wrote:Няма кой да се похвали с епохалния успех над Лукойл!?! Браво, голяма драма май е било. Гледам водеха доста преди края, но накрая ОТ. Но, добре че все пак са победили - важно е за самочувствието и за целия отбор. :yes:
не успях за този мач, за съжаление. Утешението ми е, че причината беше хубав купон на хубаво място с хубави хора ;)
Иначе още половин час след мача синковеца размаха смартфона "татееее, бием Лукойл " . Аз ( вече на две ракии и половина) си позволих да се усъмня ( ами ако не са рефрешнали резултата още ...) и звъннах на един приятел за потвърждение. Та, отпушили са се тройките ( Маринчешки с 5 броя ! ) и сме удържали .. Накрая, след като трима излизат за нарушения, Груев на куц крак е влязъл за малко, че иначе онези са имали претенции за +20 т. служебна победа, поради непълен наш състав :roll: Влезли са и двамата ученици, дето са картотекирани ей така , да има хора на пейката. Единият без малко да издъни работата ( направил груба грешка в игра), но няма да му се сърдим - младежа и финал за подрастващи не е играл , а тук сега - " Лукойл" . Ясно е, че нищо кардинално не се е променило, но хилядата човека , които са били в залата ще има да разправят на деца и внуци :mrgreen:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Suomi »

Nickish wrote:
Suomi wrote:Няма кой да се похвали с епохалния успех над Лукойл!?! Браво, голяма драма май е било. Гледам водеха доста преди края, но накрая ОТ. Но, добре че все пак са победили - важно е за самочувствието и за целия отбор. :yes:
не успях за този мач, за съжаление. Утешението ми е, че причината беше хубав купон на хубаво място с хубави хора ;)
Иначе още половин час след мача синковеца размаха смартфона "татееее, бием Лукойл " . Аз ( вече на две ракии и половина) си позволих да се усъмня ( ами ако не са рефрешнали резултата още ...) и звъннах на един приятел за потвърждение. Та, отпушили са се тройките ( Маринчешки с 5 броя ! ) и сме удържали .. Накрая, след като трима излизат за нарушения, Груев на куц крак е влязъл за малко, че иначе онези са имали претенции за +20 т. служебна победа, поради непълен наш състав :roll: Влезли са и двамата ученици, дето са картотекирани ей така , да има хора на пейката. Единият без малко да издъни работата ( направил груба грешка в игра), но няма да му се сърдим - младежа и финал за подрастващи не е играл , а тук сега - " Лукойл" . Ясно е, че нищо кардинално не се е променило, но хилядата човека , които са били в залата ще има да разправят на деца и внуци :mrgreen:
Голяма победа, спор няма. Само така целия сезон! :yes:
Снощи загуба от Академик Пловдив, но тя явно имат добър отбор. Мен те ме връщат в миналото, когато имаше Академик от София, Пловдив и Сливен ако не се лъжа.
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Nickish »

Съдията Ресиловски ще яде бой в Плевен някой ден ми се струва :evil: След като ни ряза яко в Плевен преди 2-3 мача, чета че и днес във Варна добре се е "постарал" :x
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Suomi »

Спартаклии премазаха току що Ямбол. Ако Никиша беше в отбора сигурно щеше да получи някоя друга минутка. :mrgreen:
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Nickish »

Suomi wrote:Спартаклии премазаха току що Ямбол. Ако Никиша беше в отбора сигурно щеше да получи някоя друга минутка. :mrgreen:
Естествено :mrgreen: Бях на трибуните,на три реда от паркета, т.е почти влязох в играта :P Един добър завършек на календарната година ;)
САМО СПАРТАК !
Post Reply