БГ баскет 2016-2017

User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Suomi »

Nickish wrote:лелее, над два месеца отсъствия :oops:
Плачеш направо за предупреждение за изключване. :D
Хайде, че тука направо Бг баскета го изтървахме. :oops:
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Nickish »

Бойко Младенов коментира мача Академик Бултекс - Берое и ситуацията, в която Любо Минчев ( старши на Берое) теглил една майна на играч на домакините:
Не мога да си обясня защо толкова се наблега на това, че някой напсувал друг. Мен специално са ме псували много и никога не ми е било проблем. Публиката псува, всички псуват, въобще не мога да разбера какъв е проблемът. Голяма работа, че Любо Минчев си е изпуснал нервите. Не трябва да се прави някакъв грандиозен скандал от това
Голяма работа или малка, ама си мисля, че за псувня и при изрично вписване в доклада за мача, играчи и треньори могат да бъдат наказани. А публиката си е публика, там наистина е "голяма работа" ;)
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Suomi »

Nickish wrote:Бойко Младенов коментира мача Академик Бултекс - Берое и ситуацията, в която Любо Минчев ( старши на Берое) теглил една майна на играч на домакините:
Не мога да си обясня защо толкова се наблега на това, че някой напсувал друг. Мен специално са ме псували много и никога не ми е било проблем. Публиката псува, всички псуват, въобще не мога да разбера какъв е проблемът. Голяма работа, че Любо Минчев си е изпуснал нервите. Не трябва да се прави някакъв грандиозен скандал от това
Голяма работа или малка, ама си мисля, че за псувня и при изрично вписване в доклада за мача, играчи и треньори могат да бъдат наказани. А публиката си е публика, там наистина е "голяма работа" ;)
Бойко Младенов :oops: Като си го спомня какъв беше, много ясно колко псувни е отнесъл горкия. :?
Съгласен, длъжностни лица трябва да си носят отговорност. Феновете - едва след като стане прекалено агресивно.
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Nickish »

Плейофи с Берое :roll: Доста трудна задача, Берое са във възход - тази година успяват да са във върххова форма точно когато трябва. Но пък имаме прецедент от минало първенство. Хубавата новина е, че Груев се върна на паркета, не знам обаче със Савич какво става - мярнах го из града, но не игра с/у Морето :roll:
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Nickish »

Първи плейофи днес :
Лукойл Академик - Ямбол
Академик Бултекс - Черно море
Берое - Спартак
Рилски спортист - Балкан
Безпристрастният анализ сочи, че навсякъде , освен в Самоков, домакините не би трябвало да имат проблеми да победят , но аз във всички мачове съм за гостите ;)
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Suomi »

Nickish wrote:Първи плейофи днес :
Лукойл Академик - Ямбол
Академик Бултекс - Черно море
Берое - Спартак
Рилски спортист - Балкан
Безпристрастният анализ сочи, че навсякъде , освен в Самоков, домакините не би трябвало да имат проблеми да победят , но аз във всички мачове съм за гостите ;)
Много правилно, само че и в Самоков домакините измъкнаха.
Академик Пловдив толковал иса добри?
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Nickish »

Suomi wrote:
Nickish wrote:Първи плейофи днес :
Лукойл Академик - Ямбол
Академик Бултекс - Черно море
Берое - Спартак
Рилски спортист - Балкан
Безпристрастният анализ сочи, че навсякъде , освен в Самоков, домакините не би трябвало да имат проблеми да победят , но аз във всички мачове съм за гостите ;)
Много правилно, само че и в Самоков домакините измъкнаха.
Академик Пловдив толковал иса добри?
Да, Пловдив направиха приличен отбор, май са единствените, които тази година не успяхме да победим. Малко изкуствено творение са - "намерихме пари, накупихме чужденци и айде ... " , ама какво пък - добре се представят.
Трети мачове в три от плейофите.
За нас не съм оптимист - "Берое" едва ли ще настъпи втори път същата мотика, а и не всеки ден влизат 17 тройки ;)
Балкан гостува на Рилецо, вече със Станимир Маринов, който пък показа втория мач колко е важен за "зелените" . Прогнози не давам, считам шансовете за равни, но съм за Ботевград.
Академик Бултекс вероятно ще вземе мача си с "Морето" . Аз пак ще съм за Варна, Дарин Великов (ЧМ ) е по-опитен треньор от Асен Николов (Академик), но пък в Пловдив американците трябва да покажат защо са вземали пари цяла година :roll:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Suomi »

Стабилен сезон за Академик Пд, но Морето ги изненада в плейофите! Така полуфнал Берое-Ч.Море, другия май Рилецо-Академик.
Спартак Пл за съжаление само веднъж им хвана тройката. ;)
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Nickish »

Ясен е вече единият финалист - "Берое" взе "чиста" плейофна серия 3:0 с/у Морето и чака победителя от серията "Рилски" - Лукойл ( 1:1 към момента, довечера е третия мач)
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: БГ баскет 2016-2017

Post by Suomi »

Академик пред отпадане са взели голяма победа. 2:2 е серията.
Post Reply