НБА 2017-18

Dinko
Posts: 7392
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

Ланс Стивънсън подписва за 1 година с Лейкърс.
ще има възможност да стават на кълбета с Лебронката и на тренировките! 8-)
Image Image
Dinko
Posts: 7392
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

Джавел Макгий подписва за 1 година с Лейкърс
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Днеска започва лятната лига. Три турнира - в Юта, Сакраменто и естествено централния - във Вегас.
Мзямиса в Сакраменто с домакините, Лейкърс и Голдън Стейт.
В ростъра орсвен Бам и игралите вече за нас Дерик Уолтън Дж и Дерик Джоунс правят впечатление Мейтън от Джорджия, Рашад Воън, Мат Фаръл и Джъстин Тилман. Все пак като цяло слаб отбор и за Вегас ще трябват още 2-3 имена за да разчитаме на нещо повече.
Голдън стейт - Бел, Клавел, Елайджа Браун, Деймиън Джоунс и Токото.
Лейкърс - национала Карузо :oops: , Нюман, Михайлюк, Вагнер, Браянт, Каръл
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2017-18

Post by zilot »

ОКС обмислят изкупуване или трейд на Мело :mrgreen: и изведнъж, при изкупуване ще се окаже апетитна хапка за някой, друга апетитна хапка която е свободна е Айзея Томас, както и Джабари Паркър, последния го искам при нас :roll: ама реално евтинжос, ако ги вземеш тия тримата, около тях може да направиш отбор де да влезе в ПО на Изток :shock:
Тони Паркър за две години срещу 10 м в Шарлът :shock: :o :shock: САС определено се разпада и вече почвам да се чудя срещу какво Олдрич се съгласи да остане преди година :roll: и докато сме на темата Кайл Андерсън в Мемфис 4г/37м :roll: не е малко, ама не е и много :idea:
Сакраменто предлагат 80 м/4 г на ЛаВийн, ся Чикаго имат два дена да отговорят :roll: а те вече са отговорили :idea: докато пиша излезе инфо, да видим до тук ли ще спре наддаването, но повече от това за него вече не е реално :idea: то и тия пари са му много де :roll:
О`Куин в Индина за 4.5м за 1 г, стана излишен в Никс и добра сделка и за двете страни, Пейсър вече ще разкарат Ал Джеферсън :roll: ако го направят и той става апетитна хапка, като първите 3
Нуркич преподписва с Портланд 53м/4 г, бих казал, че можеше да вземе и повече, но и това не е зле, добър договор за Портланд, даже много добър на фона на лудите пари, ама тоя договор на Къзънс доста намали притенциите за максимални договори на агентите :mrgreen: :mrgreen: ако не друго успокои пазара от това Силвър може да е много, ама много доволен (по грешка бях започнал да пиша Стърн)
Далас взимат Бронкоф за 2 г/2.4 м за мен това е удар, много е работоспособен и натрупа доста опит в Европа, периферията им става много, ама много добра, ама как ще са под коша е друга тема, там ДиАндре и... май до там, бе като нищо може и да стигнат ПО, поне това ще им е целта
Инъче Дончич не играе в лятната лига (беше на пейката) ама Денис Смит играе :shock: малко странно решение според мен. Играха срещу нас и ние си ги бихме, ама продължавам да се плаша, че в лятната лига пак сме с отбора за сезона, общо взето само Букър и Араза от основната ротация липсват :roll:
А пък Бъкс и Пистънс разплакали топката има няма 20 минути без кош в техния мач :shock:
АААА пък вчера Грейвсън Алън избхна с Тре Йънг :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: някакви хватки от свободната борба се мъчеха да си прилагат :mrgreen: :lol:
Image
Dinko
Posts: 7392
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

в тоя сайт дето ми пусна линк пишеше, че очакваме да договорим Зак за 14-15 млн. за 4 години, но Кингс объркаха схемата.
и аз мисля, че още не е за 20 млн., има какво да се доказва още много

но по-добре да го задържим, че други надежди или пък надежден свободен агент май май няма да вземем.
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Лятната лига почти нищо не следих. Ние с доста експериментален състав, макар че точно това е и идеята. :) Мейтън може да го впишем в ротацията, но да видим.
Лейкърс с доста силна игра окрилени от идването на Леброн. Все пак Портланд над всички и дано вече Сваниган се наложи. :roll:
Post Reply