НБА 2017-18

User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Кавай сега го дават къде ли не, даже и пшри нас!?! :shock: За Драгич, Ричрадсън, Уинслоу и Бам - ааа не, мерси! :evil:
За Бостън има два варианта, но не вярвам да отиде там за сметка на Хаярд или Кайри.
Хайде днеска драфта!
User avatar
zilot
Posts: 2796
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2017-18

Post by zilot »

Suomi wrote: 21 Jun 2018 17:56 Кавай сега го дават къде ли не, даже и пшри нас!?! :shock: За Драгич, Ричрадсън, Уинслоу и Бам - ааа не, мерси! :evil:
За Бостън има два варианта, но не вярвам да отиде там за сметка на Хаярд или Кайри.
Хайде днеска драфта!
бе ти всички го искат, ама никой не дава нищо повече от играчи с по 5-6 мин. на мач :lol: МакДона много яко ги резнал, първо да подпишел дългосрочен и после да говорим за трейд :mrgreen: другия вариант е да вземат Найт, ма не го искат :roll:
Image
User avatar
zilot
Posts: 2796
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2017-18

Post by zilot »

Да обърнем малко внимание на ДРАФТА и тук
http://www.nba.com/draft/2018/board#/
https://eu.usatoday.com/story/sports/nb ... 723593002/
https://sports.yahoo.com/nba-draft-2018 ... 31093.html
Да почнем с нашите, че сме и с ПИК 1, ми то се знаеше от месец, че е Айтън, доволен съм, като цяло от пиковете ни, според мен сме 3 от 4, ама тоя последния Джордж Кинг от Колорадо признавам си не ми говори абсолютно нищо, единственото което виждам е много добрия му процент за 3 и прилична физика, но предполагам ще е в лигата за развитие
Строхотен трейд на Майкъл Бриджис, че определено не исках Закарая Смит, два пъти колежански шампион играч който чете играта и прави всичко по периферията, според мен двамата с Уорън ще са основните ни играчи от пейката :idea: но това което направиха Фили с него е направо му се изсраха на главата, това да изтеглиш местно момче, от местния колеж, на който майка му работи в твоята зала и да го трейднеш :o :o :o е нямам думи, със сигурност му разбиха сърцето. Добре дошъл в пустинята шампионе :yes:
Окобо, новото френско чудовише на пойнт-гарда, може да подава, може да стреля, бърз е има физика, като за пойнт-гард де, и знае как да води играта, беше в средняк във Франция и абсолютен лидер там, при тая дупка на п-г при нас си е много, ама много добро попадение, единсвения друг от Европа освен Дончич, който според мен имаше място в първи кръг :idea:
Това което мога да си пожелая е да излъжем Сакраменто за другото наше момче Багли :roll: и Пума да удари едно рамо евентуално :roll: че Кралиците си имат достатъчно високи таланти :oops: а примерно Найт ще им пасне като на свинче звърче :twisted: жалко, че кмета вече е друг на Сакраменто :oops: само дето те друго не са теглили, бе както казват мечтите са безплатни :idea:
Голямото име от Европа, готовия играч Дончич, Атланта го тегли за Далас :shock: а Далас им тегли Тре Йънг :shock: как ще играят двамата със Шрьодер, те това не мога да си го представя, освен Атланта да искат да играят с две топки :mrgreen: голяма простотия за тях и Шрьодер вероятно е пътник, още февруари, ако не и по-рано, Атланта дърпат и Хънтър, щото гардовете им са малко, все пак се насочват и към Спелман от Нова, това ще е помощ на Колинс под коша, но само с тях двамата и плявата де имат няма го бъде, явно пак ще танкват, освен ако не подпишат със сериозен ФА :idea:
Мемфис - Джарън Джаксън, може и да няма бляскава статистика, но определено се разви през сезона и все пак е от момчетата на Ицо, а и е точно там където трябва според мен, висок който на помага на Гасол под коша, вземат и Джавон Картър, страхотен играч, според мен си беше за първи кръг, но толкова искат да се отърват от тежкия договор на Чадлър Парсънс, че бяха готови да дадат пик 4 те така :roll: ако има вероятна дисцинация за Кауай то според мен е точно за Парсънс, а САС да се надяват да се събуди и заиграе :mrgreen: според мен е задължително да преподпишат с Тайрик :idea: но тук чакам трейдове :idea:
Далас - ми Дончич отиде точно там където искаше, надяваше се на Далас и там отиде, а Маверикс здраво трейдват в драфта, освен Дончич взимат и Рей Сполдинг 56 и малкия Антентокуомпо 60 от Фили за Шейк Милнтън 54, теглят си и Джален Брънсън - шампион с Нова, това момче също го даваха за първи кръг :idea: много качествен пойнт-гард. Сега остава да видим голямата уста на Харисън Барнс дали може да направи отбор претенден или просто извади късмет с пръстена с ГСУ има всичко талант с лопати да го ринеш в лицето на Дончич и Денис Смит опита на Матюс и Бареа както и дядо Дирк, предполагам повече с роля на помощник треньор, със сигурност ще са в играта за ФА център, че само това им липсва Дали ще е ДиАндре или пък Къзънс, но според мен поне за единия ще напънат яко, към талантите бих добавил и Мотли и им остават надежидте поне бек-ъп да стане от някой из между Сполдинг и Антентокуомпо :idea:
Орландо - бе както каза фина върви им на центрове, защо обаче никой не ги брои за живи не е ясно след като имат мега таланти в отбора си, получават и Мелвин Фрейзър и Джъстин Джаксън от втори кръг. За тях основната задаче е преподписването с Арън Гордън и да намерят парички и за Хезоня, който направи силен сезон точно преди да му изтече договора, а с радост биха се разелили с тежките договори на Бойомбо и Фурние тия двамата французи им струват 34 млн. на година :o - още един варинат за САС :mrgreen: много силен драфт за тях сега остава да си сглобят отбора :idea:
За Чикаго писахме горе
Кавс само с Пик 8 но какъв Колин Секстън, но то и за тях се знаше, че ще избират някой из между Тре Йънг и него, това момче е готово да влезе веднага в обувките на Кайри :idea: в прекия мач изяде с парцалите Тре, а пък Атланта и Далас ги отърваха от тая грешка, която щяха да направят :mrgreen:
Никс - Кевин Нокс, общо взето най-доброто от Кентъки тая година, заедно със Сашо :idea: ама точно там хич, ама хич не е за него, не изключвам трейд обаче, че много високи стават, че взимат във втори кръг и загатката Робинсън - център :shock: като нищо Нокс ще е апетитната хапка, която ще разтовари тежкия договор на Ноа, но какво ще искат :roll: другия варинат е с него и Порзингиз да мъчат влизане в ПО, но така ще са много високи според мен :idea:
Фили - тия за пореден път чупят тъпомера, но все пак преди години успяха да бъстнат цели 7 пика, тоя рекорд не могат го би, и се съмнявам скоро някой да успее :mrgreen: Точно преди Драфта останаха без ГМ, а Коланджело да беше вързал жена си, как ще плюеш по Фулц, след като само на челна стойка не застана миналата година да го вземеш от Бостън :idea: за повечето от това което взимат писахме, щото са трейдове. Остават си с Шамет 26 много добро попадение е п-г на Уачита и като нищо ще чакаме трейд с Фулц, а имат и пари за ФА, но каквото и да правят първо трябва да назначат ГМ, че да се оправя, потенциал много, акъл малко. Взимат и Бонга от Франкфурт, нищо не ми говори това момче да си кажа честно - черен германец, високо леко крило, вероятно ще го оставят в Европа за година-две, както направиха с Шарич :idea: И да завърша с тях, според мен са най-губещите в драфта, заедно с Клипърс :idea:
Шарлът - Взимат Сашо от Кентъки и го тредват с Клипърс за другия Бриджис :o за какво им е цялата тая простотия не е ясно. Бриджис още миналата година го даваха топ пик, той реши да остане още година в Мичиган Ст. и определено сгреши ще го видим как ще се оправя в Шарлът, за мен тия за Сакрементото на изтока :mrgreen: 55 теглят Колбука - Литовец от италианската Б-група :roll: леко крило по-висок и по-лек от Бриджис, но според мен за сега ще остане в Европа, освен ако не им се наложи да запълнат ростъра :idea: определено можеха да се справят по-добре, много по-добре, все пак с трейд получават ДеВонте Греам от Канзас, стабилен гард от стабилна програма като Канзас
Клипърс - тия се мъчат да изпреварят Фили в чупенето на тъпомера имат с тия пикове 12 и 13 можеха много по-добре да се справят, ама много и какво правят дърпат два п-г :shock: при положение, че имат и Бевърли и Теодосич :shock: Сашо е стабилен и знае как да води отбор, Робинсън също е стабилен, но в Бостън Ку Баумън сякаш беше по-талантливия :roll: явно е, че ще търсят тредй, другото е танкване и в края на сезона да разкарат фамилия Ривърс и изкраждане на нов отбор около следващия висок пик :idea: по-скоро второто, особено тръгне ли си ДиАндре :idea: Определено заедно с Фили се справят най-зле, не толкова заради самите избори, колкото заради това, че няма къде да ги ползват поне според мен де :roll:
Денвър - удъра в целта, ако е здрава де :mrgreen: поемат риска с Потър но то и с тоя пик по-добро нямаше как да вземат, ся остава да видим къде ще играе около Йокич и Милсап :idea: с втория кръг правят трейд с Орландо и взимат Вандербилд за Джаксън сякаш високите им стават в повече, но да се оправят :roll: а под 58 взимат центъра на UCLA Томаш Уелш, вероятно в лигата за развитие и ако там покаже нещо може и да го пробват в НБА
Вашинктон - много добре, взимат двама по периферията, но според мен им трябва тежко крило :roll: Трой Браун от Орегон явно ще е на пейката и ще дава почивка на Бийл и Потър, щото може да играе и на 2 и на 3 И Юсуф Ианън от Сърбия, това ако не бъркам е новото прозвище на МегаЛекс :roll: а от там винаги може да излезе диамант :idea: и той е гард
Бъкс изненадаха всички и дръпнаха ДиВинченцо толкова напред, като му тръгне играта става най-добрия, но пък често се запушва, определено ще даде дължина на пейката, беше 6-ти играч на Нова, но с невероятен принос за титлата, ако не бъркам беше в състава и при предната, но без роля :roll: Така като гледам по-добър варинат за тях не виждам, но бъдещето ще покаже :idea:
САС - традиционно удрят от задна позиция - Луни Уокър гарда на Маями е безпорен талант и според мен набързо ще измести Дени Грийн, тоя определено ми е много анти :idea: във втори кръг дърпат Мету от USC и тук са с попадение според мен, но на него ще му трябва време за да заиграе в НБА
Минесота - от много, много години не са теглили толку назаде и се справят добре, как обаче ще се впише Окодже е друга бира, все пак имат достатъчно високи дървета от типа на Бен Ламерс, че да има сериозна роля от пейката около тях :idea: а Диоп си е удар под №48 и то от всякъде много работоспособен и ръстов играч - универсално крило :idea: предполагам ще дава почивка на Уигинс на лекото :roll:
Юта - тук с Фина не съм много съгласен, че е грешка Грейвсън Алън, все пак какво им остава да теглят може би само Уилямс, ама какво да го правят до Гоберт :roll: и все пак за Алън ще има - дръж тая пейка и си остава рискова на ш-г да разчиташ на двама новаци, щото колкото и да е добър Доновън Мичъл си е новобранец, а вероятно първа смяна ще му е Алън. Във втори много точно попадение с Винсън Едуартс - перфектно ще се намести на лекото крило, но и той от пейката :idea: Задача за тях е да си намерят тежко крило което да помага по-успешно на Гоберт под коша, за сега сякаш нямат намерение да преподписват с Фавърс :roll: ма не, че и много са се избили да го търсят другите отбори де, но е ясно, че без отбор няма да остане :idea: все пак зависи какви пари ще поиска :roll:
Индиана с Холидей и Джонсън се справят добре, но ще им трябват трейдове, много дълга им стана пейката, а нямат лидер/звезда, това е нещото което липсва на тоя отбор :roll:
Портланд са загатка с Анифе Симонс играч който не е минал през колежа, гард защо им е не е ясно, точно на тия позиции не им трябват играчи, но те след МакКълъм и Лилард така и не успяват да надградят :roll: да видим дали няма да изтърват Нуркич, че ги даваха за Муса, да си правят босненска компания :roll: и определено можеше да им е от помощ на крилата :idea: За мен тук е абсолютна загатка, а взимат и Гари Тренд, след трейд със Сак :shock: за какво са им тия гардове :?:
Лейкърс - много добри пикове, но според мен теглят за тред със САС Вагрен тежкото крило на Мичиган, германец с финал при колежаниете и беше на принципа и сам война е войн в тоя отбор, бе направо си е готов за игра, но момчетата от Мичиган малко трудно стават професионалисти, поне предната вълна от предния финал :roll: и украинеца Михалюк от Канзас, също натряпал много опит в колежа, още от първата му година го даваха сигурен в драфта, той пък реши да завърши и май се пообърка :roll: Но и на двамата ще им е много трудно да им осигурят минути, независимо дали ще правят супер-отбор или ще са с младите таланти. Както казах по-скоро ги теглят за някой друг :idea:
Бостън - ми те няма какво по-добро да изтеглят, а и точно на място където имаха проблем - центъра, ся само дали няма да взимат СуперМен, при изкупуване от Нетс :roll: тогава ще е с много ограничени минути. Но си остава много точен избор според мен :idea:
ГСУ - дърпат Джекъп Евънс от Синсинати, хич и не мисля, че играчна Синсинати може да пасне на стила на ГСУ :shock: там са ръгачи и блъскачи, здраво играещи в защита и бавно в нападение :idea:
Бруклин - не стига, че са зле ми и пиковите им са назад :mrgreen: ми след като миналата година взеха отзад нашия Татев, продължават да залагат на европейски крила - Джанан Муса, в първи кръг, готов играч на позицията на наш Татев и като нищо ще го пробват, по-бърз и по-борбен е, но и той прави доста грешки. Под 40 теглят Радонис Куриш от Латвия/Барсалона Б, същите габарити като на Татев :o какво ще ги правят тия не е ясно, вероятно ще си останат в Европа :mrgreen: Все пак под 45 теглят вашия Диало, може и да последен от пиковете им, ама той ще им свърши най-много работа - може да кух та дрънка, ама е невероятен атлет :idea: при толкова чупливи гардове, като нищо ще получи шанс през сезона, от него зависи да го използва :idea:
Детройт - тия хем изпуснаха ПО, хем нямат пик в първи кръг :roll: и два гарда във втори кръг Браун от Маями 42 и Томас от Крейтън 38 след трейд с Фили, ако подпишат твърдо на пейката :idea:
Пеликанчетата - 51 Тони Кар от Пен Ст. като нищо ще влезе в ростъра, че им е доста къс, че даже може и работа да им върши от пейката, определено не е лош избор от възможните
Оклахома - два много късни пика 53 Девон Хал от Вирджиния ш-г, определено ще е в ростъра и ще им върши работа и 57 Кевин Харви, от Арлингтън леко крило сениър в слаба програма, но за ОКС си остава задача да сглобят отбор за предстоящия сезон имат Ръселчо и Хайдутина и до там :mrgreen: останалите не са ясни, и като нищо тия момчета може и да се наложи да игрят поне от пейкта
Хюстън - 46 Мелтън п-т от USC ще е малко чудо даже да е в ростъра :idea: за Рокетс си остава първостепенна задача да направят супер-отбор :idea:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

евала зилот за толко' писане! :shock:
Сега ще си пусна кафенце и ще изчета открай докрай какво си писал. :yes:
User avatar
zilot
Posts: 2796
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2017-18

Post by zilot »

ето на който му се чете http://rotoworld.com/articles/nba/80585 ... o:nba:gnav на 2 страници е http://rotoworld.com/articles/nba/80585 ... rades?pg=2 интересно, че не оценяват добре хода на Денвър :roll: а Винсънт Едуъртс отива в Хюстън :shock: не знам Юта какво взимат за него, видях само пари :roll: много странно решение на Юта, а Хюстън си намери бек-ъп на чакания ОлСтар :roll:
http://www.nba.com/2018-draft-trade-tracker всички трейдове от драфта, сякаш тая година е по-спокойна :roll:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Мело се възползва от клаузата си и остава в Оклахома. :gacho:
Раздадоха и наградите за сезона. Хардън МВП, Симънс руки.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Денвър пък прекратява последната година на Йокич и ще търси макс контракт - пет години и 147 М!?! :shock: Не е зле като за втори кръг избор. ;) Заслужава си го - един от най-добрите центрове се оформя.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Ха, Уанамейкър може да подпише в Бостън. Несигурната ситуация около Маркъс Смарт ги кара да вземат направилия силен сезон за Фенербахче бивш играч на Питсбърг. А и фенерите май се разпадат, така че идеално време за напускане.
Кемба пък в Лейкърс? :roll:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Аарън Харисън ще играе за Уошингтън в Лятната лига.
Ето ги другите наши момчета:
Archie Goodwin, Portland Trail Blazers
Kyle Wiltjer, Portland Trail Blazers
Wenyen Gabriel, Sacramento Kings
Derek Willis, New Orleans Pelicans
Kevin Knox, New York Knicks
Shai Gilgeous-Alexander, Los Angeles Clippers
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

Suomi wrote: 26 Jun 2018 13:43 Мело се възползва от клаузата си и остава в Оклахома. :gacho:
Раздадоха и наградите за сезона. Хардън МВП, Симънс руки.
никой ли не се е навил да му плаща заплатата? еми карай, догодина ще го вкарат в схемата "помагай на Ръската да ниже трипъл-дабъли". :oops:
Image Image
Post Reply