НБА 2017-18

User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Dinko wrote:Карл Антъни Таунс с 56 точки и 15 борби при домакинска победа над Атланта

Клипърс с трета поредна победа
КАТ е един от най-добрите центрове в лигата и единсвения му минус е слабата защита. Не че съм пророк, но ще потърся моето мнение преди да дойде в Кентъки. 8-) Рейдж ги е забърсал старите теми. Но още преди да дойде в колежа направи куатрабъл-дабъл - с блокове! :shock: :headbang: Още тогава знаех, че е специален играч. ;)
Битката за последните места на запад ще е страшна. :headbang:
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

Suomi wrote:
Dinko wrote:Карл Антъни Таунс с 56 точки и 15 борби при домакинска победа над Атланта

Клипърс с трета поредна победа
КАТ е един от най-добрите центрове в лигата и единсвения му минус е слабата защита. Не че съм пророк, но ще потърся моето мнение преди да дойде в Кентъки. 8-) Рейдж ги е забърсал старите теми. Но още преди да дойде в колежа направи куатрабъл-дабъл - с блокове! :shock: :headbang: Още тогава знаех, че е специален играч. ;)
Битката за последните места на запад ще е страшна. :headbang:
снощи КАТ е записал 21 т. и 20 борби при победа малко на мъка над Далас.
Image Image
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2017-18

Post by zilot »

Dinko wrote:
Suomi wrote:
Dinko wrote:Карл Антъни Таунс с 56 точки и 15 борби при домакинска победа над Атланта

Клипърс с трета поредна победа
КАТ е един от най-добрите центрове в лигата и единсвения му минус е слабата защита. Не че съм пророк, но ще потърся моето мнение преди да дойде в Кентъки. 8-) Рейдж ги е забърсал старите теми. Но още преди да дойде в колежа направи куатрабъл-дабъл - с блокове! :shock: :headbang: Още тогава знаех, че е специален играч. ;)
Битката за последните места на запад ще е страшна. :headbang:
снощи КАТ е записал 21 т. и 20 борби при победа малко на мъка над Далас.
срещу Атланта и Далас е к`ът отвързан, срещу Юта Гобер го направи смешен. Инъче топ-новината, е че Фулц вкара в болница Ембийт и се оказа, че е доста по-тежка от очакваното контузията, фрактури в лицевата част, почти сигурно пропуска първите мачове в ПО. Ся да видим кой с какво ще се подсили за ПО, все пак шампианата в Китай свърши и с оглед добрите включвания на Тре Бърк, Брандън Дженингс и Маршон Брукс си мисля, че ще има сериозен поглед към ФА, не знам какво се случва с Адре Блач, определено може да помогне на Фили при очертаващата се липса на Ембийт
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

На изток ще е голямо избиране на противници накрая. Или само тактика и танкване. :ugly004:
На запад щее на живот и смърт както се очакваше докрая. Веждата обръсна веждата и каръка ги хвана. :P
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

zilot wrote:
Dinko wrote:
Suomi wrote: КАТ е един от най-добрите центрове в лигата и единсвения му минус е слабата защита. Не че съм пророк, но ще потърся моето мнение преди да дойде в Кентъки. 8-) Рейдж ги е забърсал старите теми. Но още преди да дойде в колежа направи куатрабъл-дабъл - с блокове! :shock: :headbang: Още тогава знаех, че е специален играч. ;)
Битката за последните места на запад ще е страшна. :headbang:
снощи КАТ е записал 21 т. и 20 борби при победа малко на мъка над Далас.
срещу Атланта и Далас е к`ът отвързан, срещу Юта Гобер го направи смешен. Инъче топ-новината, е че Фулц вкара в болница Ембийт и се оказа, че е доста по-тежка от очакваното контузията, фрактури в лицевата част, почти сигурно пропуска първите мачове в ПО. Ся да видим кой с какво ще се подсили за ПО, все пак шампианата в Китай свърши и с оглед добрите включвания на Тре Бърк, Брандън Дженингс и Маршон Брукс си мисля, че ще има сериозен поглед към ФА, не знам какво се случва с Адре Блач, определено може да помогне на Фили при очертаващата се липса на Ембийт
Гобер е един от най-добрите защитници в лигата, есествено че няма да вкара 30 т. през него. ;) Посочи ми 4-5 по-добри центъра от него - просто няма. Ембиид е съврменен център-мечта, но е много чуплив. Казънс много си подобри тройката, но не е отборен играч. Дръмънд, ДеАндре и Гобер нямат никаква атака. Марк Гасол е в тон с тобора си, а Йокич е доста интересен играч. Супермен - ноу комент. :oops:
За мен в топ/а са Ембиид, Казънс, КАТ, М.Гасол и Дръмънд. Лигочите Хауърд и Хасанчо са двама от най-добрите, ама само като им се играе. :gacho:
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

Suomi wrote:На изток ще е голямо избиране на противници накрая. Или само тактика и танкване. :ugly004:
На запад щее на живот и смърт както се очакваше докрая. Веждата обръсна веждата и каръка ги хвана. :P
дааа на Изток става голяма драма. Вашингтон падна от нас :rockon: дето играем с резервите на резервите ...

явно никой не иска Бостън и Кавс. еле пък Бостън ...
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Dinko wrote:
Suomi wrote:На изток ще е голямо избиране на противници накрая. Или само тактика и танкване. :ugly004:
На запад щее на живот и смърт както се очакваше докрая. Веждата обръсна веждата и каръка ги хвана. :P
дааа на Изток става голяма драма. Вашингтон падна от нас :rockon: дето играем с резервите на резервите ...

явно никой не иска Бостън и Кавс. еле пък Бостън ...
Не се знае - Кавс може да отидат и 4-ти и да играят с Торонто. ;) Изобщо всеки сега ще тегли плюсове и минуси, но накрая Леброн пак ще ена финал. :twisted: Според мен ние имаме най-голям шанс от източните отбори да направим сензацията, ама Хасанчо трябва да е на 100% инволвд. 8-)
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

Suomi wrote:
Dinko wrote:
Suomi wrote:На изток ще е голямо избиране на противници накрая. Или само тактика и танкване. :ugly004:
На запад щее на живот и смърт както се очакваше докрая. Веждата обръсна веждата и каръка ги хвана. :P
дааа на Изток става голяма драма. Вашингтон падна от нас :rockon: дето играем с резервите на резервите ...

явно никой не иска Бостън и Кавс. еле пък Бостън ...
Не се знае - Кавс може да отидат и 4-ти и да играят с Торонто. ;) Изобщо всеки сега ще тегли плюсове и минуси, но накрая Леброн пак ще ена финал. :twisted: Според мен ние имаме най-голям шанс от източните отбори да направим сензацията, ама Хасанчо трябва да е на 100% инволвд. 8-)
дамм, тежестта на Леброн в плейофите е почти незаобиколима :)
сега особено както има и на 100 % послушен нему отбор, без някой да мрънка, може да ги мобилизира за 4-ти финал последните 4 години.

само че Кавс ако отидат 4-ти няма ли да играят с 5-тия? ;) Торонто са твърдо първи на Изток и най-вероятно ще са срещу вас или Милуоки :roll:
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Dinko wrote:
Suomi wrote:
Dinko wrote: дааа на Изток става голяма драма. Вашингтон падна от нас :rockon: дето играем с резервите на резервите ...

явно никой не иска Бостън и Кавс. еле пък Бостън ...
Не се знае - Кавс може да отидат и 4-ти и да играят с Торонто. ;) Изобщо всеки сега ще тегли плюсове и минуси, но накрая Леброн пак ще ена финал. :twisted: Според мен ние имаме най-голям шанс от източните отбори да направим сензацията, ама Хасанчо трябва да е на 100% инволвд. 8-)
дамм, тежестта на Леброн в плейофите е почти незаобиколима :)
сега особено както има и на 100 % послушен нему отбор, без някой да мрънка, може да ги мобилизира за 4-ти финал последните 4 години.

само че Кавс ако отидат 4-ти няма ли да играят с 5-тия? ;) Торонто са твърдо първи на Изток и най-вероятно ще са срещу вас или Милуоки :roll:
Е, за втория говоря, то първия кръг за Леброн е разходка в парка. :roll:
Уол се завърна за Уошингтън, но пък започнаха да падат. Големи игрички играят всички.
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

аааа ...

абе то от НБА не пуснаха ли мухата, че ще сменят схемата на плейофите? или чакат Лебронката да се премести на Запад, че тогава да правят промените? :roll:
Image Image
Post Reply