НБА 2017-18

User avatar
Suomi
Posts: 2025
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Първи кръг
Хайде тука наобратно пък, от топ-а надолу.
Първите два никаква изненада, макар да съм казвал много пъти, че на мястото на Лейкърс щях да изтегля Фокс. Времето ще покаже.
Джош Джаксън с голяма просотия да откаже на Селтикс, после дига гири, че щял да покаже на предните че сбъркали. :oops: Гольо - ти сам се смъкна надолу. :245: Но да не разваляме радоста пък на зилота - момчето е огромен талант и за разлика от повечето играе вече НБА защита. :yes: На мен ми наподобява много на Уигинс в колежа, макар Джош да си е крило, а Уигинс играеше и гард тогава.
Тейтъм може да вкара по най-различни начини и изглежда много сериозен играч за бъдещето.
Фокс е пети и за съжаление отива в отбор като Кингс. :oops: Също теглят Зак Колинс от Гонзага. Фокс ако си разгърне потенциала до 3-4 години ще е от най-добрите пойнтове в лигата. На скоростта му само Уол ще му се опъне. 8-)
Освен Колинс и Айзак е доста високо, но отборите си знаят и виждат неща които ние не виждаме.
За Марканен споменахме, че се озовава с трейд в Чикаго, Нтиликина не съм го гледал изобщо, но май сега ще играе на СП в Египет другата седмица.
Топ 10 се допълва от Денис Смит в Минесота - той скъса връзки преди да го изберат в колежа, но напрви силен сезон.
User avatar
Suomi
Posts: 2025
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Под 11 е един от най-интересните пикове - Малик Монк! :banana26: Момчето може са секунди да ти наджаска 10 т., но в защита не можеш да му обясниш, че винаги трябва да се играе. :mrgreen: Хорнетс май не е перфектния избор, но му пожелавам успехи и търпение най-вече.
Кенард го спрягаха иза Маями, но Детройт го избраха под 12. Доста интересен играч, по-добър от Грейсън Алън.
Митчъл в Денвър, също псряган за нас.
И така се спряхме на Бам Адебайо от Кентъки! При нас игра център почти целия сезон, но си е мощно крило, поне досега. Масата естествено я има за център, но не и интелигентността. Към края на сезона подобри стрелбата от разстояние, в защита също е много разконцентиран на моменти. Точно на 4-ка сме доста оголени и затова е добър избор, вместо усиленото говорене за 3-ка. Уинслоу, Д.Джаксън и евентуално Хаярд и сме бетон и там. 8-)
User avatar
Suomi
Posts: 2025
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Да видим и последните от първи кръг.
Джъстин Джаксън веднага след нас го избраха Портланд, за мен е прекалено нагоре.
ДиДжей Уилсън направи голям скок и отива в Милуоки под 17. Бъкс винаги имат малко по-особен избор в драфта, но опредлено е инетерсен играч.
ТиДжей Лийф, който също си го бх заплюл падна до 18. в Индиана.
Портланд пое риска с Джайлс - две скъсани коленни вързки за две години. :? Иначе щеше да е топ 5 момчето.
На Фъргюсън отиването за пари отвъд океана не му помогна и много отбори пасуваха за него.
Лайдън от Сиракюз изобщо не го харесвам и се учудвам, че е толкова нагоре. :shock:
Сваниган все пак си остана първи кръг и отива пак в Портланд - трети първи пик!Има потенциал.
Кучма в Нетс - също изненада, но е много работоспособно момчето. Дано заиграе.
Тони Брадли в Лейкърс - не е за там. Много тих и спокоен, играе за отбора, не е за онзи цирк.
Джош Харт под 30. в Юта. Защо взимат Лайдън преди него не знам. Завършен играч в колежа, дано покаже способностите си и тук. Юта още с Томас Барайънт и Уиилям-Гос - доста матрял. ;)
User avatar
Suomi
Posts: 2025
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Ако някой го интересува проектите за драфта догодина. :P
1. Бостън - ДеАндре Айтън
2. Сакраменто- Майкъл Портър Дж
3. Орландо - Лука Дончич
4. Финикс - Мохамед Бамба - тоа ако стане зилота има мнооого да черпи. ЧУДОВИЩЕ!
5. Бостън - Майлс Бриджис - втори трейд, келтите ще станат страшилище скоро
6. Никс - Уендъл Картър
7. Филаделфия - Кевин Нокс - без Кентъки няма да мине и тази година 8-)
8. Детройт - Мичъл Робинсън
9. Минесота - Тревон Дювал
10. Атланта - Роберт Уилямс - новия ДеАндре Джордан
11. Финикс - Хамиду Диало - скоро половината отбор ще е от Кентъки :P
Dinko
Posts: 7301
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

сега както примерно нашия Везенков е играч на Барселона, а го избират в драфта, и ако трансфера стане, клуба му получава ли някаква трансферна сума? :roll:
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2025
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Dinko wrote:сега както примерно нашия Везенков е играч на Барселона, а го избират в драфта, и ако трансфера стане, клуба му получава ли някаква трансферна сума? :roll:
Не знам, но предполагам има някакво обещетение. Също могат да се договорят да не плащат нищо, а да играе пак там примерно. Ще разберем скоро.
User avatar
zilot
Posts: 2736
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2017-18

Post by zilot »

то има доста трейдове Хард отива в Лейкърс, заедно с Браянт за Брадли
http://www.nba.com/2017-nba-draft-trade-tracker тука определено трябва да се гледа следващите дни и часове :roll: и целия драфт де http://www.nba.com/draft/board ся като съм в отпуска може да ги огледам на спокойствие :roll:
Джош Джасън добре дошъл в сънс нейшън :banane21: :banana26: :yes: това момче си го заплюх още в средата на януари, не мога да повярвам, как се подредиха нещата. С Девон Рийд вземе още един добър стрелец, гард не съм го гледал, дано да се впише, да видим какво ще трейдваме де, Алек Петерс още едно момче от Хоризон лийг в НБА, обаче се съмнявам да влезе в Рустъра, по скоро в Д-лийг, която май ще се казва G-лийг, на спонсора Гаторейд :roll: дано обаче да има повече шансове от другото момче от Хоризон което дръпнахме - Алек Браун :roll:
За мен големия печеливш в Драфта са Портланд - много високи прибират
№ 10 Зак Колинс, го везат от Сакраменто :roll: рисков е за толова висок пик, чак на Маднеса се разигра :roll: като пращат в Кралиците Джъстин Джаксън №15 и Хари Джаелс от Дюк №20, много надценен според мен
№ 26 Суанеган, според мен най-добрия колежанин във втория си сезон, за разлика от много слабия първи - стреля от всякъде и предимно точно и твърд под коша, с няклоко мача 20/20 :roll:
Фили и те с доста пикове и...
№1 Фулц, големи еквелебристики за него, но определено им трябваше добър гард
№ 25 Панзейкас латвиеца го водят за един от най-талантливите високи европейци, погледах го малко и ми се видя малко мек, но с много добра стелба
№ 50 Лешор - още едно високи франсе, тежко крило, много е добър, но да видим, за какво са им още двама високи, определено ще имат трейдове :roll: я Окафор, я Ембит :roll:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2025
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Охо, наиситна доста трейдове от драфта - тях още не съм ги гледал. :oops:
User avatar
Suomi
Posts: 2025
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Да, както и очаквах Тони Брадли веднага с трансфер от Лейкърс в Юта за сметка на Харт и Брайънт. Така по-става. Също Джаз пращат Лайлс в Денвър за сметка на Митчъл, плюс Лайдън.
Кучма в Лейкърс, Раб и Дилън Брукс в Мемфис, изобщо доста трейдове навсякъде.
А и трейдове тепърва ще има, интересно лято ни чака.
Dinko
Posts: 7301
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

Jordan Bell

Round 2, Pick 38
Drafted by: Chicago Bulls
Position: C
Height/Weight: 6'9" / 227 lbs
School/Club: Oregon
Status: Junior
Birthday: January 7, 1995

DRAFT TRADE: Traded to Golden State Warriors
срещу парична компенсация

тоя драфт повече няма да го гледам, че бати новините чес'но!

напуска ол-стар, изграден играч, лидер, в разцвета на силите си на негово място идва ефектен забивач с потенциал за стрелба от 3-ката, който е контузен и не знам дали е възстановен на 100 %
във втория кръг избираме център, а го продават на Войните срещу пари.

в предстоящия сезон Чикаго ще е фаворит за последни в лигата. :evil:
Image Image
Post Reply