НБА 2017-18

Post Reply
User avatar
zilot
Posts: 2736
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2017-18

Post by zilot »

Suomi wrote:Ако някой го интересува проектите за драфта догодина. :P
1. Бостън - ДеАндре Айтън
2. Сакраменто- Майкъл Портър Дж
3. Орландо - Лука Дончич
4. Финикс - Мохамед Бамба - тоа ако стане зилота има мнооого да черпи. ЧУДОВИЩЕ!
5. Бостън - Майлс Бриджис - втори трейд, келтите ще станат страшилище скоро
6. Никс - Уендъл Картър
7. Филаделфия - Кевин Нокс - без Кентъки няма да мине и тази година 8-)
8. Детройт - Мичъл Робинсън
9. Минесота - Тревон Дювал
10. Атланта - Роберт Уилямс - новия ДеАндре Джордан
11. Финикс - Хамиду Диало - скоро половината отбор ще е от Кентъки :P
кво черпене бе, аз искам да сме в ПО, не някъде назад :idea:
Инъче по топ трейда, Минесота верно требе се саморазпуснат, ако не стигнат до ПО тоя сезон, явно за да отворят пари за Бътлър освободиха Пекович, можеха спокойно да го включат в трейда според мен. Аз Лавийн не го харесвам, много е надценен според мен, но пък покрай Уейд може и да се понаучи на това онова, а има атлетизма да играе неговия стил :roll: Дън така и не му потръгна, доста плах първи сезон, но пък в Чикаго може и да се отпуши :roll: След драфта и трейдовете, аз очаквам да видя какво от Европа ще поеме към - очаквам Люль, Теодосич, Весели и Джантеле (въпреки слабия сезон и неиграта след януари)
Да видим по интересните ми имена кой на къде
Суанеган в Портланд, те както писах иман нуждат от добри високи
Лийф в Индиана, в тая ситуация май ще задържат Джорд през сезона, а Лийф след година като вече готов негов заместник
Хард както стана дума в Лейкърс, а Юта са доста активни в тредовете :roll:
Торнел след трейд в Клипърс, за какво им още един гард :shock: вземат го срещу пари
Момчетата от Орегон - Джордън Бел отива в ГСУ от Чикаго срещу пари, според мен още един слаб трейд на Булс и удар за ГСУ, Тайлър Дорси отива в Атланда пик по трейда на СуперМен интересна гардова двойка от уж европейците германеци и грък в лицето на Шрьодер и Дорси, Дилън Брукс отива в Мемфис срещу бъдещ втори пик, Гризлитата прибират и Раб срещу още един бъдеш втори пик :roll: дали няма това да са им крилата след провала на тия позиции миналия сезон :roll:
Image
Dinko
Posts: 7302
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

то при Войните и Заза и Джавел са с изтичащи договори, имат един млад център, който изтеглиха миналата година, сега май с тоя трейд си решиха тоя пост.
Image Image
User avatar
zilot
Posts: 2736
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2017-18

Post by zilot »

Dinko wrote:
Jordan Bell

Round 2, Pick 38
Drafted by: Chicago Bulls
Position: C
Height/Weight: 6'9" / 227 lbs
School/Club: Oregon
Status: Junior
Birthday: January 7, 1995

DRAFT TRADE: Traded to Golden State Warriors
срещу парична компенсация

тоя драфт повече няма да го гледам, че бати новините чес'но!

напуска ол-стар, изграден играч, лидер, в разцвета на силите си на негово място идва ефектен забивач с потенциал за стрелба от 3-ката, който е контузен и не знам дали е възстановен на 100 %
във втория кръг избираме център, а го продават на Войните срещу пари.

в предстоящия сезон Чикаго ще е фаворит за последни в лигата. :evil:
Бел е по-скоро тежко крило, почти готов играч, а да не забравяме, че по трейда на Бътлър давате на Минесота и Джъстин Патън, типичен център с много силен сезон на отбора му :roll:
За мен Чикаго са сред губещите отбори в драфта
От другите форумни отбори - Маями удрят бингото с Бам, помощ на Хасанеца под коша, ама с тоя треньор да видим до къде ще стигнат
За нашите писах, ама нещо разговори с Денвър за Бледсоу :roll:
Лейкърс - Йънг не активира плейр опшън-а и сега е ФА за драфтовете им писах
Бостън се лепнаха на Тейтъм, и разговори за Пол Джордж :roll:
Image
Dinko
Posts: 7302
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

Чикаго като нищо за следващия драфт ще вземе ред номер 1 за избор и ще го шитне за парична компенсация.
сега да предложат нов договор на Фреди Хойберг и абсолютно нищо да не чакаме следващите 3-4 години - ни плейофи ни нищо ...

много слаб мениджмънт. :(
Image Image
User avatar
zilot
Posts: 2736
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2017-18

Post by zilot »

Dinko wrote:Чикаго като нищо за следващия драфт ще вземе ред номер 1 за избор и ще го шитне за парична компенсация.
сега да предложат нов договор на Фреди Хойберг и абсолютно нищо да не чакаме следващите 3-4 години - ни плейофи ни нищо ...

много слаб мениджмънт. :(
Рондо де стъпе трева не никне, същото се отнася и за Розичка, а при вас се изредиха да тъпчат един след друг :twisted:
Image
Dinko
Posts: 7302
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

zilot wrote:
Dinko wrote:Чикаго като нищо за следващия драфт ще вземе ред номер 1 за избор и ще го шитне за парична компенсация.
сега да предложат нов договор на Фреди Хойберг и абсолютно нищо да не чакаме следващите 3-4 години - ни плейофи ни нищо ...

много слаб мениджмънт. :(
Рондо де стъпе трева не никне, същото се отнася и за Розичка, а при вас се изредиха да тъпчат един след друг :twisted:
те миналата година нещо се поскараха триото Джими, Рондо и Уейд, че имаше едни хапливи изявления в медиите.
но сякаш изгладиха отношенията в старта на плейофите, когато пък взехме изненадващо две победи като гост на Бостън. после се контузи Рондо и дотам. 6-7 гарда на пейката, един след друг се провалиха срещу Айзея и само Айзея Канан що годе се представи прилично.

досега каквото съм чел от Джими през лятото бе, че желанието му е да остане в Чикаго. верно, че това са приказки за пред медиите, но мисля че не лицемерничеше и желанието му да остане беше истина.

готов изграден франчайз играч, олстар, всяка година си подобрява представянето, като имаш такъв играч, който на всичко отгоре желае да остане правиш всичко възможно да го оставиш, а не да го шитваш срещу "каквото дадат"

Зак Лавийн пропусна края на сезона заради тежка контузия, дали се е възстановил и как ще се представи след тежка контузия ще видим :(
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2025
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

zilot,
аз съм съгласен да пропуснем плейофите и догодина, но да вземем Бамба. ;) Има невиждан размах на ръцете. :rockon:
Да видим първо какъв състав ще спретнете. Това естествено са съвсем първоначални прогнози и много малко от тях ще се сбъднат. Реда на играчите обаче сигурно ще е близко до истината.
User avatar
Suomi
Posts: 2025
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Dinko wrote:
zilot wrote:
Dinko wrote:Чикаго като нищо за следващия драфт ще вземе ред номер 1 за избор и ще го шитне за парична компенсация.
сега да предложат нов договор на Фреди Хойберг и абсолютно нищо да не чакаме следващите 3-4 години - ни плейофи ни нищо ...

много слаб мениджмънт. :(
Рондо де стъпе трева не никне, същото се отнася и за Розичка, а при вас се изредиха да тъпчат един след друг :twisted:
те миналата година нещо се поскараха триото Джими, Рондо и Уейд, че имаше едни хапливи изявления в медиите.
но сякаш изгладиха отношенията в старта на плейофите, когато пък взехме изненадващо две победи като гост на Бостън. после се контузи Рондо и дотам. 6-7 гарда на пейката, един след друг се провалиха срещу Айзея и само Айзея Канан що годе се представи прилично.

досега каквото съм чел от Джими през лятото бе, че желанието му е да остане в Чикаго. верно, че това са приказки за пред медиите, но мисля че не лицемерничеше и желанието му да остане беше истина.

готов изграден франчайз играч, олстар, всяка година си подобрява представянето, като имаш такъв играч, който на всичко отгоре желае да остане правиш всичко възможно да го оставиш, а не да го шитваш срещу "каквото дадат"

Зак Лавийн пропусна края на сезона заради тежка контузия, дали се е възстановил и как ще се представи след тежка контузия ще видим :(
От трите алфи трябваше да оставите Джими, а не обратното, но...
Явно почвате всичко отначало - всеки отбор си има тези етапи.
User avatar
Suomi
Posts: 2025
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Гледм зилотаза Бледсо и Денвър писал. Винаги съм смятал, че ако Бледсо отиде при Антъни Дейвис и Казънс ще станата страшен отбор(с Казънс бяха заедно при нас), но какво могат да дадт насреща? Има си трейд-машина на която могат да се пробват подобни варианти, но не съм я позлвал напоследък.
User avatar
Suomi
Posts: 2025
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

За лятната лига. Пак има три турнира. Орландо, Солт Лейк Сити и финалния по традиция в Лас Вегас.
В Орландо е от 1-6 юли и участваме по традиция винаги. Другите освен нас и домакините са Шарлът, Индиана, Никс, Детройт и от западната Оклахома и Далас. Резултатите не се броят за финалния турнир и специално ние имаме 4 мача в 4 поредни дни! Нещо непосилно и ще се върти състава яко.
В Юта от 3-6 юли са само 4 отбора - Юта, Фили, СА и Бостън.
Финалите са от 7 до 17 юли. Там имаме само тримача - СА, Уошингтън и Далас преди да почне плейофната фаза. Интересно ми е какъв отбор ще представим, защото по мои груби сметки имаме 3-4 места в ростъра. :roll: Естествено ако подпишем за повече пари с Рийд, Уейтрес и Дж.Джонсън няма толкова свободни, но знае ли човек.
Post Reply