НБА 2017-18

User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Dinko wrote:аааа ...

абе то от НБА не пуснаха ли мухата, че ще сменят схемата на плейофите? или чакат Лебронката да се премести на Запад, че тогава да правят промените? :roll:
Само го обмисляха първите 16 да се омешат по %, но няма как да стане - много път. В НБА пак има някаква логика, но примерно в НХЛ е някакво пълно безумие - първите игрят срещу уайлд кард, а 2-ри и 3-ти от дивизия - помежду си. :shock: :ugly004: Така ако едната дивизия е много по-силна от другата става направо смешно... :popa:
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2017-18

Post by zilot »

На Изток всичко вече е ясно, от към участници в ПО де, и Брейкинг Нюс-а, е че Кайри пропуска сезона, вкл. и ПО :shock: Пъпешите тотален бъст, определено ще са желания поток :roll: а финала на Изток вече е отворен, Кавс според мен са едните. Фили са в много интересна ситуация, ако разминат по-пътя Торонто и Кавс са фаворит за финал на Изток, в останалите случаи Торонто е с най-големи шансове.
Касапницата на Запад е друга бира, винаги е било касапница, ма чак такава не помня скоро, 43 победи не стигат за ПО, а на Изток с 42 и си вътре и това 6-7 мача преди края :shock: Все пак вече и Портланд се класираха, САС продължават да се люшкат, но за сега са пети, нещо което, ама хич не е по вкуса на Юта, ако са поставени, където са в момента, само САС им е проблемен срещу останалите трудно ще дата повече от мач, с късмет на противника може и два :roll: и за да са напълно щастливи в потока на Хюстън :twisted: страхотна работа на Кокошков, той се славеше като треньор работещ много добре с периферията и особено с пойнт-гардовете и затвържада слата си, вече трудно някой ще казва, че Рубио не може да стреля, страхотен новобрански сезон за Донъвън Мичел за мен е новобранец на годината, колко и да сравняват Симънс с ЛеБрон, само те австралийчето не може да стреля :roll: Джаз нямат Хеуърд, но пък на неговия пост имат Ингълс и Кроудър и се справят много добре, а под коша са бетон.
Тая нощ два преки мача, които могат да започнат да разплитат възела или пък да го заплетат още повече, ако е възможно това - Юта - Клипърс и Денвър - Минесота. Доста преки мачове има в края на сезона, бе ПО на Запад почнаха едно 10 мача по-рано :idea:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Голям удар за Бостън, то по-скоро вече втори де. :?
Обаче цирка е пълен - ние, Уошингтън и Милуоки ще се избием да падаме и да търсим точно Бостън. :gacho: Кавс пък май не ни искат нас и за всеки случай отидоха 4-ти засега. :P Това нее хубаво на системата - като са класирани вече висчки отбори си е само сметки и не стават никакви мачове.
На запад всичко ще се сведе до последните мачове. Ега изхвърлим Оклахома, ама не ми се вярва да се натегнем много. :roll:
Джими Бълтър се върна в точния момент и вече Минесота имат малко повече вяра в себе си.
Dinko
Posts: 7396
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

Минесота имат последен мач домакинство с Денвър, така че май там ще се решава кой кого. Вълчетата отпаднат ли, ще е голям провал ...

Кайри пропуска плейофите - кофти новина за Бостън. но той пък си е малко чуплив, сега гледах - от 7 сезона само в два има над 70 мача :roll:
Image Image
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2017-18

Post by zilot »

Dinko wrote:Минесота имат последен мач домакинство с Денвър, така че май там ще се решава кой кого. Вълчетата отпаднат ли, ще е голям провал ...

Кайри пропуска плейофите - кофти новина за Бостън. но той пък си е малко чуплив, сега гледах - от 7 сезона само в два има над 70 мача :roll:
пропуска щото ще маха медицински винтове, няма лошо, но са смешни обясненията защо не го е направил преди месец и да е на линия за ПО :roll: намирисва ми на атака на титлата догодина, когато ще е пика на отбора, на Бейнс и на Монро им изтичат договорите и според мен поне единия няма да остане, по-вероятно Бейнс и очаквам Ноа да се пресъедини след изкупуване от Никс :roll:
А пък никой не може да се сърди на Изтока, че са си свършили работата и ся гледат да напаснат поток в ПО, за мен това си е нормално, виж касапницата на Запад е жестока, а догодина се очертава още по-жестока, че и Лейкърс ще са в нея, освен ако не направят някоя чутовна простотия. Аз се надявам вече и ние да се включим, ама много се съмнявам, като гледам за какви пикове ни спрягат
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

zilot wrote:
Dinko wrote:Минесота имат последен мач домакинство с Денвър, така че май там ще се решава кой кого. Вълчетата отпаднат ли, ще е голям провал ...

Кайри пропуска плейофите - кофти новина за Бостън. но той пък си е малко чуплив, сега гледах - от 7 сезона само в два има над 70 мача :roll:
пропуска щото ще маха медицински винтове, няма лошо, но са смешни обясненията защо не го е направил преди месец и да е на линия за ПО :roll: намирисва ми на атака на титлата догодина, когато ще е пика на отбора, на Бейнс и на Монро им изтичат договорите и според мен поне единия няма да остане, по-вероятно Бейнс и очаквам Ноа да се пресъедини след изкупуване от Никс :roll:
А пък никой не може да се сърди на Изтока, че са си свършили работата и ся гледат да напаснат поток в ПО, за мен това си е нормално, виж касапницата на Запад е жестока, а догодина се очертава още по-жестока, че и Лейкърс ще са в нея, освен ако не направят някоя чутовна простотия. Аз се надявам вече и ние да се включим, ама много се съмнявам, като гледам за какви пикове ни спрягат
Абсолютно - Бостън вероятно ще спечелят изтока догодина през сезона, а Лейкърс би трябвало да са претендент за плейофите.
Но ще има трейдове както винаг ии много неща могат да се обърнат. Драфта също е много силен, но естествено новобранец да те дръпне нагоре е трудна работа.
Dinko
Posts: 7396
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

Маями - ОКС 93:115
Ръсел с 23 т., 18 борби и 13 асистенции, съвсем малко му трябва да направи още един сезонен трипъл-дабъл и май са го оставили да скача под коша си на воля (15 борби в защита), че да си начеше крастата да е единствен с 2 сезонни трипъл-дабъла 8-)

Минесота - Мемфис 113:94
КАТ с 18 борби и 24 т, но с връщането на Джими Бътлър Минесота се връща в ролята на претендент за ПО, че се бяха гипсирали без него.

Денвър - Портланд 88:82
Йокич с трипъл - 15 т., 20 б. и 11 асист. и Денвър остава в играта

Бледсо с трипъл при 102:86 над Орландо
Image Image
Dinko
Posts: 7396
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

ОКС с победата над Маями се класираха за ПО, остава вакантно последното място:
...
8. Minnesota Wins 46 Losses 35 Win Percentage .568
9. Denver Wins 46 Losses 35 Win Percentage .568
двата отбора играят помежду си в последния мач от редовния сезон:

11 април: Минесота - Денвър
Image Image
Dinko
Posts: 7396
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

16 борби са му нужни на Ръсел в следващия мач, за да направи сезонен трипъл дабъл 8-)

точки и асистенции има достатъчно
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Dinko wrote:ОКС с победата над Маями се класираха за ПО, остава вакантно последното място:
...
8. Minnesota Wins 46 Losses 35 Win Percentage .568
9. Denver Wins 46 Losses 35 Win Percentage .568
двата отбора играят помежду си в последния мач от редовния сезон:

11 април: Минесота - Денвър
Динко откога ни го разправя това, ние тука мъъълчим. :D
Кофти, че един от двата ще отпадне. Но в крайна сметка и двата играят баскет, който не е много печеливш в плейофи. :oops:
Хайде не остана! :yes:
Post Reply