НБА 2017-18

Post Reply
User avatar
Suomi
Posts: 2025
Joined: 18 Dec 2015 21:11

НБА 2017-18

Post by Suomi »

Хайде на линия сме за новия!
Аз чак сега забелязах, че тази година съм я написал грешно. :oops: Нищо, изпратихме я и ака, но откъм шампион грешка нямаше. ;)
Първото събитие за новия сезон - драфта на 22-ри юни. Всичко сочеше Фулц в Бостън и Бол в Лейкърс, но да видим дали няма да раздрусат пазара. Джош Джаксън във Фили и Тейтъм във Финикс. За избора на Маями постоянно се спекулира, така че ще замълча. 8-)
Иначе Уили Рийд не преподписа и сега чакаме отговорите на Уейтръс и Джеймс Джонсън за по-малко пари, но вероятно няма да се съгласят. :roll:
User avatar
DonBasilio
Posts: 8553
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: НБА 2017-18

Post by DonBasilio »

Хайде да тръгне новата тема и от мен.
Като нищо следващите 2-3 сезона можем да станем свидетели на нови финали м/у Войните и Кавалиърс. Да стане нещо подобно на епохалните сблъсъци м/у Лейкърс и Селтикс и в частност Кевин с/у Леброн както бяха Меджик с/у Лари Бърд.
Image
Image Image
User avatar
DonBasilio
Posts: 8553
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: НБА 2017-18

Post by DonBasilio »

Image
* да се похваля, че имам същите кецове като на Меджик. Даже понякога играя с тях.
Image Image
User avatar
zilot
Posts: 2734
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2017-18

Post by zilot »

http://global.nba.com/news/report-bosto ... m:homepage
нещо май № 1 и №2 тая година не са толку желани след сглядите :roll: Пъпешите цепят мрака като стане дума за драфта и нищо чудно догодина на имат първи и втори избор :roll: а се отказват от ненужния им Фулц и според мен много надценен, да се надяваме да се насочат към Тейтъм, че да за нас да остане Джош Джаксън :roll:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2025
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Дамм, заради товаи маше пушек...
Бостън с добър трейд, Фултц наиситна не го искаха, но искат Джош Джаксън. :roll: А за догодина пак си осигуряват преден драфт и за вбъдеще се очертават страшилища.
А Фили как ще ги натаковат Ембиид, Симпсън и Фултц?
User avatar
Suomi
Posts: 2025
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Другата голяма новина е разговорите между Пол Джордж и Кавс!?! :shock: Така ще е... :twisted:
Dinko
Posts: 7297
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

айде и аз да бутна темата ;), че новия сезон чука на вратата :)
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2025
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

DonBasilio wrote:Image
* да се похваля, че имам същите кецове като на Меджик. Даже понякога играя с тях.
Аз пък имам същата топка като Меджик. Само движенията още малко ми бягат. :P
User avatar
zilot
Posts: 2734
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2017-18

Post by zilot »

http://www.nba.com/article/2017/06/19/2 ... rd-edition
дано нашите да са ги сгрешили, от 3 пика, 3 периферни играча е нямам думи, при положение, че ни трябва център :idea: и по-високо леко крило :roll: Тук Суанеган го дават №27 при Нетс искаше ми се ако не е Бам (№20 за Портланд, те пък явно ще теглят 3 високи момчета, интересно, че и Бъкс са се насочили към център :shock: на тях пък за какво им е още един висок талант, Кид да не иска да прави отбор с минимален ръст 203 :roll: че и във втори кръг тежко крило :o ) да е той под № 32 при нас под №54 Дорси, един от любимците ми, ама не искам периферни играчи, напред са Хард (40 за Пеликанс, тия правят много добър отбор, но с тоя треньор ще е постижение да стигнат и драфта) и Дорнел (49 при Денвър), на тия съм съгласен :roll: Бе можеше да дръпнем Кузма, дават го 34-ти при Сакраменто, тия и те ще колекционират високи таланти :roll: Фили колко задни драфтове събраха не е истина, бе имат цели 5 избора с № 1 :roll: ама като знам преди няколко години как успяха да бъстнат и 7-те които имаха :lol:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2025
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Това са само прогнози, доста пъти им бягат доста... :oops:
Гасол отказва на СА, Кавс пък сега се пробват за Бътлър. :roll: И за капак Никс почнали преговори с няколко тима за Порзингис - тия не са добре. :shock:
Post Reply