НБА 2017-18

User avatar
zilot
Posts: 2793
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2017-18

Post by zilot »

Suomi wrote:
Dinko wrote:ОКС с победата над Маями се класираха за ПО, остава вакантно последното място:
...
8. Minnesota Wins 46 Losses 35 Win Percentage .568
9. Denver Wins 46 Losses 35 Win Percentage .568
двата отбора играят помежду си в последния мач от редовния сезон:

11 април: Минесота - Денвър
Динко откога ни го разправя това, ние тука мъъълчим. :D
Кофти, че един от двата ще отпадне. Но в крайна сметка и двата играят баскет, който не е много печеливш в плейофи. :oops:
Хайде не остана! :yes:
то си миришеше на пряк мач от доста време :roll: Йокич напоследък пак е к`ът отвързан, ще е много интересно под коша, срещу КАТ, а онова дръвче Гибсън е контузено и на Милсап би трябвало да му е лесно да помага на Йокич, щото може и да дръвче Тадж, ама винаги играе с голямо сърце :idea:
А на Запад само първите два са ясни в подреждането, останалото още требе се реди ще е чудо на чудесата средя срещу четвъртък, как ще хвърчат коеф. просто не ми се мисли :roll:
Dinko wrote:16 борби са му нужни на Ръсел в следващия мач, за да направи сезонен трипъл дабъл 8-)

точки и асистенции има достатъчно
к`ът лъв шЪ сЪ бори ей, за тия 16 борби ку требе и 48 минути без смяна ще играе :mrgreen: но въпреки майтапа, ако се намира залог Over 15.5 негови борби си е задължителен залог примерно с 6 или 7/10
Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

мина ми през акъла за такъв залог за борбите на Ръсел, ама не залагам в нета :)
макар че не ми се вярва букитата да дадат кой знай какъв залог за да се случи такова събитие... то си е почти 100 % вероятно :oops:
Image Image
User avatar
zilot
Posts: 2793
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2017-18

Post by zilot »

Dinko wrote:мина ми през акъла за такъв залог за борбите на Ръсел, ама не залагам в нета :)
макар че не ми се вярва букитата да дадат кой знай какъв залог за да се случи такова събитие... то си е почти 100 % вероятно :oops:
като лъв шЪ сЪ бори, к`ът кенгуру шЪ скача, к`ът бясно магаре къчове ще раздава
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

zilot wrote:
Dinko wrote:мина ми през акъла за такъв залог за борбите на Ръсел, ама не залагам в нета :)
макар че не ми се вярва букитата да дадат кой знай какъв залог за да се случи такова събитие... то си е почти 100 % вероятно :oops:
като лъв шЪ сЪ бори, к`ът кенгуру шЪ скача, к`ът бясно магаре къчове ще раздава
Накрая ще изтърва нарочно ако трябва и ще си ги хваща... :twisted: Ще се раздаде напълно за статса и после ако се наложи може да пропусне някой мач в безмисления първи кръг на плейофите. :P
Лийг паса сега е безплатен до... петък. :twisted: Тоест само за тази нощ и после за петък вечер ако има мачове. Аз ще чакам уикенда и ще се пускам пак с месечен и преди да тръгнем за България дърпам шалтера. Който играл-играл. 8-)
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

и така - финито на редовния сезон 8-)

Минесота - Денвър 112:106 след ОТ
Никола Йокич с 35 т., Джими с 31
не съм гледал репортаж, но предполагам че опита на Джими, Таж и Дерик Роуз все пак е натежал в продълженията. и така Минесота отиват в ПО, не знам след колко години извън тях.

Маями - Торонто 116:109 след ОТ
Маями се напъна да бие Раптърите, и така като гледам се натресе на Филаделфия, които ще имат домакинско предимство. макар че като се погледнат нещата, това може и да им е била стратегията - да играят с Фили, които са най-неопитния отбор в ПО, в сравнение с Бостън, Торонто и Кливланд. Ще видим в първия кръг дали и доколко Фили са им подходящ избор за съперник. Ембийд е аут до края на април, Шарич и той има някакви здравословни проблеми.
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

а да!

Ръсел Уестбрук финишира последния си мач с 6 точки, 20 борби и 19 асистенции! при 2 от 9 вкарани коша от игра (22%).

като се има предвид малкото опити за кош, и 17-те му борби в защита, познайте каква е била стратегията му в тоя мач!

страшно е защитавал коша си от нищо не търсещите в тоя мач Мемфис, които пък са нанизали скромните 123 точки, докато Ръсел се шляе под собствения си кош, за да си направи нужните му борби за РЕКОРДА ;)


някой изненадан? 8-)
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Dinko wrote:и така - финито на редовния сезон 8-)

Минесота - Денвър 112:106 след ОТ
Никола Йокич с 35 т., Джими с 31
не съм гледал репортаж, но предполагам че опита на Джими, Таж и Дерик Роуз все пак е натежал в продълженията. и така Минесота отиват в ПО, не знам след колко години извън тях.

Маями - Торонто 116:109 след ОТ
Маями се напъна да бие Раптърите, и така като гледам се натресе на Филаделфия, които ще имат домакинско предимство. макар че като се погледнат нещата, това може и да им е била стратегията - да играят с Фили, които са най-неопитния отбор в ПО, в сравнение с Бостън, Торонто и Кливланд. Ще видим в първия кръг дали и доколко Фили са им подходящ избор за съперник. Ембийд е аут до края на април, Шарич и той има някакви здравословни проблеми.
Браво на Минесота - 12 години суша! :yes: Идването на Джими беше фундаментално, сега обаче почва трудното. :oops:
Явно наистина искахме Фили. :roll: Малко странно, защото са с 16 поредни победи, но пък нямат опит и са без Ембиид. Бостън и те не бяха лош вариант с толкова контузии - все още има шанс да играем с тях. 8-)
Обзора на плейофите в близките дни, но най-нацепениете са Индиана, СА и Оклахома. :roll:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2017-18

Post by Suomi »

Dinko wrote:а да!

Ръсел Уестбрук финишира последния си мач с 6 точки, 20 борби и 19 асистенции! при 2 от 9 вкарани коша от игра (22%).

като се има предвид малкото опити за кош, и 17-те му борби в защита, познайте каква е била стратегията му в тоя мач!

страшно е защитавал коша си от нищо не търсещите в тоя мач Мемфис, които пък са нанизали скромните 123 точки, докато Ръсел се шляе под собствения си кош, за да си направи нужните му борби за РЕКОРДА ;)


някой изненадан? 8-)
Тоя играе в името на рекорда - рядко има такива безндеждни случаи. Дюран изгуби доста години там. :ugly004: Дюран ще използва опцията аут за догодина, така че да не излезе някоя голяма сюрпреза? Едва ли, но знае ли човек.
Юта ще му развалят статса. :twisted:
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

а Ню Йорк Никс освен без играчи, останали и без треньор ... Хорначек го уволнили :idea:
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2017-18

Post by Dinko »

а дедо Дирк май ще остане за още един сезон в Далас :rockon:
Image Image
Post Reply