13 септември 2019 - Петък

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Dinko

Re: 13 септември 2019 - Петък

Post by Dinko » 13 Sep 2019 21:49

helic wrote:
13 Sep 2019 21:46
Dinko wrote:
13 Sep 2019 21:43
АС-23 скъпи пощенци, за АС-23 си спомнете и престанете да овонявате ефира с говеждите си глупотевини :nargile:
Колкото БКП са наследници на партията, основана от Димитър Благоев, толкова е и вашето общо с АС-23 :gacho:
Инак е добре да си спомним за офицери, избити от вашите основатели :gacho:
Гледам че пак гориш от желание да се цапардосал в гредата, ама ще го оставя за друг път ... 8-)
Image Image

Лупи

Post by Лупи » 13 Sep 2019 22:00

helic wrote:
13 Sep 2019 21:40
Лупи wrote:
13 Sep 2019 21:26
helic wrote:
13 Sep 2019 21:12
Пък да пишеш, че във времената около 9ти септември 1944футболните клубове в България са били кът е такова отчайващо историческо невежество, че няма накъде. :mrgreen:

Ами погледни колко дивизии е имала Англия по онова време и колко България. И сравни и отборите. Ако броиш и махленските отбори и селските дружинки може и повече да ги изкараш.
Ти защо мислиш (извинявай за обидния за теб глагол) ви обединяват с пощенския клуб като ви слагат на държавната хранилка? Защо мислиш, че създават сегашното ЦСКА чрез обединяване на съществуващи клубове и т.н. Айде да не се напрягаш, ще ти го поднеса на готово. На социалистите не им трябва квартална групичка, наричащи се футболисти. Обясних вече целта им - за тази цел трябват не махленски сбирщини и миниотборчета, а силни и мощни отбори, които да заслужават издръжката си. Въпрос с повишена за теб трудност: Как се създават такива отбори, като имаш 5-6 сериозни отбора и няколко десетки футболни дружинки? :oops:
Написал съм ти - сливания, преименувания, промяна на принципа на организация и т.н. Ти по-тъп и от тогавашните дейци с партизанско образование ще излезеш бе. :245:
Не, не се обиждай, знам че не си тъп ама се правиш на хахо, щото нямаш разумен отговор, а пък е под достойнството ти да признаеш поражение.
Пишеш че са кът отборите, а не че са кът големите отбори :gacho: , аз ти казвам, че.това не е вярно.
Правиш ми сравнения с Германия и Англия, ама ти сериозно ли :gacho:
Като ти казвам, че както обикновено дрънкаш ангро и си напасваш нещата както ти е угодно, хич не се шегувам :gacho:
С неверни факти верни тези не се градят, от мен да го знаеш. :gacho:
Вашата креатура, пръкнала се 1948 от обединение на два отбора просъществува като такова обединение броени месеци преди Септември да си обере крушите с мръсна газ. Какви немахленски сбирщина, какви пет лева.
И говориш за социалисти по него време, отвести се бе - викат им и сами си викат комунисти, БРП (к), после БКП. Аман от невежество.....
Така, свършиха аргументите (не че ги е имало де) минахме на запетаите и зехтина - големи отбори, комунисти, кой колко бил съществувал и т.н.
Ама и там греда, Хелик.
Аз под футболен отбор разбирам отбор, изявяващ се в държавното първенство. Ти ако разбираш като отбор "Курами" - Горно Нанадолнище си е твой проблем. Но явно и това трябва да ти се пояснява.
Креатурата от 1948 година затова е обединение - защото два по-малки отбора да направят силен отбор. С това потвърждаваш тезата ми, ама не се усещаш.
Партията може да се е наричала БКП, но държавата се води социалистическа, не комунистическа. Ти правиш ли разлика между комунизъм и социализъм? Знаеш ли как се разчита СССР, умнико? В социалистическа държава на власт са социалисти, пък ако ще да се наричат и робовладелци. Отдавна понятията социалист и комунист се считат за еквивалентни. Само в зехтиновите си напъни може да се хващаш за тази сламка.

Лупи

Post by Лупи » 13 Sep 2019 22:04

Ае, лека нощ!

Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо » 13 Sep 2019 22:05

helic wrote:
13 Sep 2019 21:44
Дедо Ильо wrote:
13 Sep 2019 21:42
Хелик, наздраве бе говедо. :cheers:
Наздраве :cheers: , ама внимавай с кръвното, че кой ще пуска линГове у форума после :)
Аз вече съм мъртъв и не ми пука. Хората за които се жертвах ме убиха. Ама тук 2-3 дена ще ви дразня с линкове. Смислени.
Ето няколко версии на прекрасната песен "Излез моме на чардак, да ти видя бел баджак".
Не ми се сърдете. Наздраве.
https://www.youtube.com/watch?v=ofdvQZCAZWY

Грчка версия
https://www.youtube.com/watch?v=RFHzlVm ... rt_radio=1

Dario Moreno
https://www.youtube.com/watch?v=0ZivB7ERSGk

Турска
https://www.youtube.com/watch?v=4LX00d8CS88

И
https://www.youtube.com/watch?v=kcr7iOPfg50

И симпатичните момичета.
https://www.youtube.com/watch?v=ce0rziC3gH4

Показвам различни варианти на една песен. Богатство. :yes:
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!

helic

Post by helic » 13 Sep 2019 22:24

В социалистическа държава на власт били социалисти :cancan:
А в капиталистическа на власт са капиталисти :rockon: :rockon: :rockon:
Молодец :korbata:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

scorpion

Post by scorpion » 13 Sep 2019 22:28

СоциализЪмЪт е едно недоносче...
Някой идиот го беше казъл :lol:

:gacho:
...искайте, и ще ви се даде; търсете и ще намерите...

scorpion

Post by scorpion » 13 Sep 2019 22:29

А бе я наздраве....
кой му пука ...

:cheers:
...искайте, и ще ви се даде; търсете и ще намерите...

helic

Post by helic » 13 Sep 2019 22:29

И социалист и комунист били еквивалентни понятия :cancan: :cancan:
Разбира се това можеш да го кажеш на членовете на френската социалистическа партия, или на тия на шведската, испанската и т.н.
Като ти разправям, че в главата ти е каша откъм понятия :gacho: , ти ми се дръвчиш тука.
Ама си забавен :cancan:

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

helic

Post by helic » 13 Sep 2019 22:34

Аз под футболен отбор разбирам отбор, изявяващ се в държавното първенств
Трепач си Лупенко :rockon:
Я кажи според тебе във футболното първенство на България през 1943 колко отбора, са участвали според твоите критерии :rockon:

Dinko

Post by Dinko » 13 Sep 2019 22:39

helic wrote:
13 Sep 2019 22:29
И социалист и комунист били еквивалентни понятия :cancan: :cancan:
Разбира се това можеш да го кажеш на членовете на френската социалистическа партия, или на тия на шведската, испанската и т.н.
Като ти разправям, че в главата ти е каша откъм понятия :gacho: , ти ми се дръвчиш тука.
Ама си забавен :cancan:
Даммммм ....
Хаос му е на федя в главата - факт!!!

Вие скъпи пощенци
, като ви сътвориха през 1944 бяхте ОФ! Отечественофронтовци.

... тия бяха на власт тогава. А вие, както е добре известно сте к***и на всяка власт :cancan:
Image Image

Post Reply