НБА 2019-20

Post Reply
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Маями получиха невероятен импулс от Нън и Хироу, които продължиха така както в лятната лига. Отделно Робинсън пасна на схемата на Сполстра и да стреля колкото иска стига да се освободи(Майк Милър, Елингтън, Рей Алън и т.н.) и преди няколко мача направи рекорд за тройки за четвърт, но не успя да изравни рекорда на Чалмърс за общо в мач. Джими раздава яко в началото и последната натиска газта, Драгич е фурия от скамейката и вкарваме тройки на поразия. Засега много добре - по-добре от очакваното.
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2019-20

Post by zilot »

Dinko wrote: 22 Nov 2019 12:40 иначе довечера форумно дерби: моите хора приемат хората на Фина :korbata: :nargile:
миналата седмица го гледах малко срещу Хюстън на няколко пъти ги направи смешни Ръс-ко и Брадатко, еле тоя втория при едната му атака така си оплете краката, че падна по гъз :mrgreen:
Далас, ако с двама играчи и половина влязат в ПО на Запад ще нещо невероятно, все пак намериха трети стартер в лицето на Хардуей, бе до Ол-Стара може и да нацелят стартерите. Финли-Смит заигра и той стабилно без да съм гледал на 100% е най-евтиното леко крило стартер в лигата. Малко ми е странно, че ползват толку малко Марянович, но явно не искат да стават толкова европейски отбор :P то не, че с Клебер не стават де :roll:
Нашите го закършиха здраво при контузията на Бейнс и ще ни е много много трудно да се задържим в ПО, все пак да видим как ще се върне Айтън. Добри игри за новобранеца Камерън Джонсън, много точен ход в драфта. Бриджис се постабилизира, но трябва още от него.
Мело си пасна на Портланд и сякаш слабия им старт е в историята, това не е добра новина за нас. Много рано бяха почнали да го отписват, а на Блейзърс им трябваше подобен играч, ся въпроса е могат ли да овладят треньорите съблекалня с Мело и Хасан-ко :roll:
САС буксуват и то много, Попович е невероятен треньор, но дали не го надцених, а в края на сезона договорите на Олдрич и ДеРозан са с опция и като нищо може да си тръгнат и може да им предстои тежко възтановяване, поне нямат дълги тежки договори :roll:
На Изток нищо ново, сякаш много бързо се подредиха отборите и както каза Фина, Орландо закачиха 8-то, а Нетс без Кайри сякаш играят по-добре :roll: като отбор :idea:
Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2019-20

Post by Dinko »

снощи Далас сгъна Лейкърс като гост с почти 20 точки разлика! :rockon:
второто полувреме направо им скриха топката!

Лука много добър! :yes: направо кефи!
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Изтока май доста рано се предрешава за съжаление - 6 отбора дръпнаха здраво. :roll: Естествено още е доста рано, приятната изненада засега е Шарлът за мен. Мислех, че ще са последни едва ли не, играят доста сносно.
На запад ерата СА е към края, а ГСУ могат да се възползват от контузиите и да търсят перфектния драфт. Дреймонд завалийката направо е жалък без звезди около него. :oops: :twisted:
Хюстън онзи ден 158 т!?! :o За съжаление лигата се превръща в стрелбище-цирк. :gacho:
User avatar
DonBasilio
Posts: 8684
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: НБА 2019-20

Post by DonBasilio »

Тази година Лейкърс ще взимат пръстените.
Ако е сносен коефициента, слагайте по 20 лева
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

DonBasilio wrote: 04 Dec 2019 20:03 Тази година Лейкърс ще взимат пръстените.
Ако е сносен коефициента, слагайте по 20 лева
За мен няма да са те - няма никой друг освен двамата. В плейофи това е доста недостатъчно, трябва Дани Грийн да прави чудеса от храброст от тройката или Рондо да е на ниво всеки мач. Доста по-интересно е от предните години, когато се знаеше шампиона предварително.
Аз съм за изтока винаги - Милуоки и Бостън ще са още по-силни тази година.
User avatar
DonBasilio
Posts: 8684
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: НБА 2019-20

Post by DonBasilio »

Suomi wrote: 05 Dec 2019 19:17
DonBasilio wrote: 04 Dec 2019 20:03 Тази година Лейкърс ще взимат пръстените.
Ако е сносен коефициента, слагайте по 20 лева
За мен няма да са те - няма никой друг освен двамата. В плейофи това е доста недостатъчно, трябва Дани Грийн да прави чудеса от храброст от тройката или Рондо да е на ниво всеки мач. Доста по-интересно е от предните години, когато се знаеше шампиона предварително.
Аз съм за изтока винаги - Милуоки и Бостън ще са още по-силни тази година.
аз пък мисля, че направиха много балансиран отбор.
Тези 2мата се допълват (за разлика от новите попълнения на Клипърс)
2ма много опитни центрове - МакГий и Дуайт
Много опитни гардове - Рондо и Грийн
Кузма и Карузо също допълват картината. Имат дълъг състав.
Мисля си, че спирачката при тях ще е по-скоро треньора, отколкото състава.
Слагай смело 20 лв. :rockon:
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Излъгхме хората на Динко, но доста завързан мач. Джими прегоря срещу бившия си отбор, но Бам и Хироу изнесоха мача. Дано Бам не се е контузил, че Драгич и Уинслоу както са аут... :evil:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

The Heat were down by six with 59 seconds left in regulation, the moment when Young took a celebratory walk to the Atlanta bench for a timeout, with Butler hearing him shout, "It's over."

Miami scored the next 22 points -- the final six of regulation and the first 16 of overtime -- to improve to 18-6 overall and 11-0 at home
Тре Йънг :oops: :P
Но сме големи мекици без Драгич и Уинслоу. :roll:
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2019-20

Post by zilot »

много замря темата, ма да я развиджим малко със слуховете, топ такъв, е че Хюстън ще търсят трейд на Ръселко :roll: кога го взеха, че искат и да го шитнат, ма според анализаторите брадатко няма да е доволен от това :roll: Бе със сигурност са далеч от това което очакваха :roll:
Първия трейд през сезона Ексъм към Кавс, а Кларксън към Джаз :roll: дали не подготвят Лав, определено им е нужен още един добър висок на Юта :roll:
Вашинкот продъжават да ядат бой но подписаха с Панжейкис и още един висок латвиец прави силен дебют в лигата, събраха много талант, ще успеят ли да го развият и да го сработят с Уол и Бийл :roll: а защо не и Айзея от пейката, определено след контузията не е същия :roll:
И ся за нас, бе толку не са ни били от много време и то кой ни хване, това нощес, или по-точно казано сутринта просто нямам думи, да влезеш в последната четвърт с +13 и да загубиш мача, като загубиш с 21 частта :o и приказки във фен-групите за Лав :?
Image
Post Reply