НБА 2019-20

User avatar
DonBasilio
Posts: 8682
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: НБА 2019-20

Post by DonBasilio »

Suomi wrote: 01 Oct 2020 18:46
Dinko wrote: 30 Sep 2020 15:46
DonBasilio wrote: 30 Sep 2020 11:53 Колкото и да ги плюяеха Детройт, те си бяха много добър отбор вкрая на 80те г. 2ма от най-добрите гардове в лигата Айзея Томас и Джо Дюмарс, Денис Родман и онзи "противяга" Ламбиър. Имаха и добър треньор Чък Дейли.
много малко съм ги гледал когато бяха в силата си, по разбираеми причини - сега има много техни мачове в тубата и може да се гледат. определено здрав отбор са били, да вземат две поредни титли не е майтап, особено едната срещу Лейкърс с Карийм, Меджик и Уорти. както и 4-те поредни отстранявания на Чикаго на Майкъл в ПО на Изток.
Денис в годините му в Пистънс си е класа, въпреки че е бил още млад. а Айзея си е легенда, спор няма, въпреки някои негови мръсни елементи в играта му.
Айзея и Дюмарс съм ги гледал в края на кариерите им и наистина бяха големи играчи. Ламбиер и Глиста по-скоро смешни. :twisted: Имше и един Макхейл - много куц играч - ама ги помним, нали? :gacho:
Иначе спомените ми от онова време са Глен Райс и Рони Сайкли от Маями, Патрик Юинг, Хакийм, Доминик Уилкинс, Меджик, Джордан, Дрекслър, Бърд...
Големи играчи. :levitation:
Кевин Макхейл беше тежко крило в Бостън. От балканския полуостров са корените му.
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2019-20

Post by Dinko »

Suomi wrote: 01 Oct 2020 18:46
Dinko wrote: 30 Sep 2020 15:46
DonBasilio wrote: 30 Sep 2020 11:53 Колкото и да ги плюяеха Детройт, те си бяха много добър отбор вкрая на 80те г. 2ма от най-добрите гардове в лигата Айзея Томас и Джо Дюмарс, Денис Родман и онзи "противяга" Ламбиър. Имаха и добър треньор Чък Дейли.
много малко съм ги гледал когато бяха в силата си, по разбираеми причини - сега има много техни мачове в тубата и може да се гледат. определено здрав отбор са били, да вземат две поредни титли не е майтап, особено едната срещу Лейкърс с Карийм, Меджик и Уорти. както и 4-те поредни отстранявания на Чикаго на Майкъл в ПО на Изток.
Денис в годините му в Пистънс си е класа, въпреки че е бил още млад. а Айзея си е легенда, спор няма, въпреки някои негови мръсни елементи в играта му.
Айзея и Дюмарс съм ги гледал в края на кариерите им и наистина бяха големи играчи. Ламбиер и Глиста по-скоро смешни. :twisted: Имше и един Макхейл - много куц играч - ама ги помним, нали? :gacho:
Иначе спомените ми от онова време са Глен Райс и Рони Сайкли от Маями, Патрик Юинг, Хакийм, Доминик Уилкинс, Меджик, Джордан, Дрекслър, Бърд...
Големи играчи. :levitation:
Баркли, Пипън, Стоктън § Малоун … въобще имаше голямо съзвездие играчи през 90-те :rockon:
Кевин Макхейл си е по-скоро фигура от 80-те … с Лари Бърд бяха направили тандем в Бостън.
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2019-20

Post by Dinko »

Suomi wrote: 01 Oct 2020 18:40
DonBasilio wrote: 30 Sep 2020 09:26
Suomi wrote: 29 Sep 2020 19:03

Тука държа да уточня, че не съм бил сигурен в победата на Маями. Просто винаги съм за изтока. Единствено Индиана и Детройт не ги харесвам.
Индиана и Детройт пък защо?
Едно време Реджи Милър много ме радваше
Точно Реджи беше егати рядкото л@йно. :gacho: Иначе ставаха яки серии с тях тогава, но Индиана винаги са се славели като твърд и мръсен отбор. Детройт са същите. Забравих и Никс - пародия на отбор. :gacho: :ugly004:
Никс през 90-те ми приличаха точно като на съперниците на Майкъл в Space jam :rockon: - бати здравеняците бяха събрани - Пат Юинг, Чарлз Оукли, Лари Джонсън и още от тоя сорт, даже и пойнт гарда им скачаше като петле на бой - Джон Старкс :rockon:
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

:( :(
За съжаление без Драгич и Бам и нещата са ясни какво следва. Дано да успеем да ги върнем, че да вземем поне някоя победа. Леонар и Нън не са решенията. :oops:
User avatar
DonBasilio
Posts: 8682
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: НБА 2019-20

Post by DonBasilio »

Dinko wrote: 02 Oct 2020 08:04
Suomi wrote: 01 Oct 2020 18:46
Dinko wrote: 30 Sep 2020 15:46

много малко съм ги гледал когато бяха в силата си, по разбираеми причини - сега има много техни мачове в тубата и може да се гледат. определено здрав отбор са били, да вземат две поредни титли не е майтап, особено едната срещу Лейкърс с Карийм, Меджик и Уорти. както и 4-те поредни отстранявания на Чикаго на Майкъл в ПО на Изток.
Денис в годините му в Пистънс си е класа, въпреки че е бил още млад. а Айзея си е легенда, спор няма, въпреки някои негови мръсни елементи в играта му.
Айзея и Дюмарс съм ги гледал в края на кариерите им и наистина бяха големи играчи. Ламбиер и Глиста по-скоро смешни. :twisted: Имше и един Макхейл - много куц играч - ама ги помним, нали? :gacho:
Иначе спомените ми от онова време са Глен Райс и Рони Сайкли от Маями, Патрик Юинг, Хакийм, Доминик Уилкинс, Меджик, Джордан, Дрекслър, Бърд...
Големи играчи. :levitation:
Баркли, Пипън, Стоктън § Малоун … въобще имаше голямо съзвездие играчи през 90-те :rockon:
Кевин Макхейл си е по-скоро фигура от 80-те … с Лари Бърд бяха направили тандем в Бостън.
Едно от най-доминиращото трио в НБА
Image
Image Image
User avatar
DonBasilio
Posts: 8682
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: НБА 2019-20

Post by DonBasilio »

това момче преди 15 години на летен камп "Леброн Джеймс"
:gacho:
Image
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2019-20

Post by Dinko »

DonBasilio wrote: 07 Oct 2020 15:37
Dinko wrote: 02 Oct 2020 08:04
Suomi wrote: 01 Oct 2020 18:46
Айзея и Дюмарс съм ги гледал в края на кариерите им и наистина бяха големи играчи. Ламбиер и Глиста по-скоро смешни. :twisted: Имше и един Макхейл - много куц играч - ама ги помним, нали? :gacho:
Иначе спомените ми от онова време са Глен Райс и Рони Сайкли от Маями, Патрик Юинг, Хакийм, Доминик Уилкинс, Меджик, Джордан, Дрекслър, Бърд...
Големи играчи. :levitation:
Баркли, Пипън, Стоктън § Малоун … въобще имаше голямо съзвездие играчи през 90-те :rockon:
Кевин Макхейл си е по-скоро фигура от 80-те … с Лари Бърд бяха направили тандем в Бостън.
Едно от най-доминиращото трио в НБА
Image
Вожда :levitation: :levitation: :levitation:
взе и един пръстен с Булс на изпроводяк от НБА. не ми се търси сега по сайтовете, ама май Вожда държеше рекорда за най-много мачове в лигата.

иначе най-доминиращото трио естествено е Джордан - Пипън - Родман :levitation:
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Бам се завърна, но все пак :( :( :( 8-)
Драгич май може да се върне следващия, но май вече най-много един за интригата да вземем.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

И нашето трио не беше зле - Леброн-Уейд-Бош за 4 години - 4 финала. Просто в сегашно време е трудно да задържиш един отбор дълго време, след като веднага друг отбор освобождава за голяма заплата. Едно време беше друго и затова имаше и легендарни дуота-триота.
Сега глори хънтъри. :gacho:
User avatar
zilot
Posts: 2795
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2019-20

Post by zilot »

Suomi wrote: 07 Oct 2020 19:18 И нашето трио не беше зле - Леброн-Уейд-Бош за 4 години - 4 финала. Просто в сегашно време е трудно да задържиш един отбор дълго време, след като веднага друг отбор освобождава за голяма заплата. Едно време беше друго и затова имаше и легендарни дуота-триота.
Сега глори хънтъри. :gacho:
сплаш брадърс ще си останат легенти, че и Дръмонко покрай тях :mrgreen: може да добавим и Дюрант, макар и по-краткия му престой :idea:
Иначе за финала жалко, че явно приключва, но пък показва огромната разлика между Изтока и Запада :roll: лично, аз в сегашната ситуация бих направил Иги стартер :roll:
Image
Post Reply