23.10.2020 - Обявена е първата версия на преносимото мултимедийно устройство iPod на Apple (2001 г.)

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
VIKING

Re: 23.10.2020 - Обявена е първата версия на преносимото мултимедийно устройство iPod на Apple (2001 г.)

Post by VIKING »

DonBasilio wrote: 23 Oct 2020 08:55 Мед. сестра от Пирогов ми каза да се пие през ден по 1 аспирин 100 мг и да си барате оная работа.
Каза, че паданала смъртноста в Пирогов от началото на Covid-a Image
Попот да каже така ли е?
за аспирина
Аспирина е антикоагулант -т.е против образуване на съсиреци и тромби в кръвоносната система и белите дробове . Едно от средствата по протокол което се прилага при леки форми на Ковид ,заедно с дексаметазон на хапчета ,азитромицин антибиотик и вит.Д ....Ако пиеш аспирин ще си сигурен ,че корона вируса като те налази в белите дробове и кръвоносните съдове няма да ти образува тромб ...това е ...Всеки да си избира сам...смъртността намалява при всяка широховихреща се пандемия с въздушно капков вирус ...нормални природни процеси ...увеличават се заразените и намалят смъртните случай ...не знам дали с този ковид ще е така :roll: :roll: :roll:
боклуци ...лапачи ...на шишо ортаци
VIKING

Re: 23.10.2020 - Обявена е първата версия на преносимото мултимедийно устройство iPod на Apple (2001 г.)

Post by VIKING »

scorpion wrote: 23 Oct 2020 09:18 От новата заповед на министъро излиза, че всеки един момент, може институцията да блокира работа в някоя, ако ли не всички области. Всичките ми колеги подчинени работят практически на по-малко от 2 метра разстояние, по 9 часа са на ден в офиса...ако един е заразен с Корона, да пусна всички 10 дена ?!?! И после какво...

Тея са се оплели като патета в калчища. Никаква координация, никакви умни и работещи неща. И сега на пожар пускат мерки без ефект.
И накрая Мангъро ше ликува, защото пак ще се случи неговото накрая...

Та: вчера се чух с мой приятел. Юли изкарал Короната. Тръгнали за Гурция и тестовете показали на него и дъшеря му положителен тест. Жена му НЕ...стояли 10 дена вкъши и на 11 направили пак тест, включително и жена му. Всички отрицателни, с антитела, включително и съпругата му. Съпругата му явно го е карала без да усети. Той и дъщеря му без никакви признаци за заболяване. А те обикалят и ходят на много места и се срещат с много хора.
И какво правим ?
ако дъщеря му е пълнолетна , може да ме запознаеш да ми прехвърли некое антитяло :headbang: :headbang: :oops:
VIKING

Post by VIKING »

Дедо Ильо wrote: 23 Oct 2020 09:25 Скорпи, ЦСКА играха добре, имаха положения, притежаваха топката повече от 60%. Пресираха съперникаа. Мамалигата играеха определено за равен. Но както казваше баща ми футбола е на голове, не на положения и добра игра. Типично за БГ отбоори пуснахме гол уж от невинно статично положение. После дойде и спорната дузпа. Та така. Аз лично харесах играта и мача на нашите. Но резултата надявам се ви е зарадвал. Ние играем в ЛЕ, вие с Партизан. Но не оня. :)
дузпата не беше спорна :idea:
DonBasilio

Post by DonBasilio »

scorpion wrote: 23 Oct 2020 09:20
RONALDINHO GAUCHO wrote: 23 Oct 2020 09:15
Добро утро !
Няма анализ, обсъждане, дори критика, разочарование....
.. тишина 8-)
Скорпи, едвам смогнах да прочета пространния ти анализ за Реал - Шахтьор :gacho:
Бях много кратък: не гледах мача.
Иначе съм разочарован от резултата, който научавах по нета....
Четох Зидан е поел вината върху себе си, но загубата си е факт и то от Шахтер, Донецк.
Несериозно...
Друго нямам какво да добавя !
Шахтьор излязаоха с 6-7 футболисти на под 22 г. Вратарят е на 19.
Няколко от титулярите са контузени и имат 4-5 други с Covid.
Реал мислеха, че ще вземат мача ходом, но украинците ги хванаха в крачка.
ImageImage
DonBasilio

Post by DonBasilio »

VIKING wrote: 23 Oct 2020 09:35
scorpion wrote: 23 Oct 2020 09:18 От новата заповед на министъро излиза, че всеки един момент, може институцията да блокира работа в някоя, ако ли не всички области. Всичките ми колеги подчинени работят практически на по-малко от 2 метра разстояние, по 9 часа са на ден в офиса...ако един е заразен с Корона, да пусна всички 10 дена ?!?! И после какво...

Тея са се оплели като патета в калчища. Никаква координация, никакви умни и работещи неща. И сега на пожар пускат мерки без ефект.
И накрая Мангъро ше ликува, защото пак ще се случи неговото накрая...

Та: вчера се чух с мой приятел. Юли изкарал Короната. Тръгнали за Гурция и тестовете показали на него и дъшеря му положителен тест. Жена му НЕ...стояли 10 дена вкъши и на 11 направили пак тест, включително и жена му. Всички отрицателни, с антитела, включително и съпругата му. Съпругата му явно го е карала без да усети. Той и дъщеря му без никакви признаци за заболяване. А те обикалят и ходят на много места и се срещат с много хора.
И какво правим ?
ако дъщеря му е пълнолетна , може да ме запознаеш да ми прехвърли некое антитяло :headbang: :headbang: :oops:
:gacho:
Image
ImageImage
Паниковски

Post by Паниковски »

доне, това което ти го пратих, бе по заръка на г-н Норм :gacho:
Отбори извън тройката не коментирам
Паниковски

Post by Паниковски »

а за мача снощи - добър мач, но както винаги ялов завършващ удар, което ни се връща тъпкано :? :(
дузпата според мен си беше спорна, но мамалигата си изигра добре ситуацията :roll:
говедата сигур са щастливи, че вече няма само тях да базикат за Антверп :gacho:
Отбори извън тройката не коментирам
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

VIKING wrote: 23 Oct 2020 09:37
Дедо Ильо wrote: 23 Oct 2020 09:25 Скорпи, ЦСКА играха добре, имаха положения, притежаваха топката повече от 60%. Пресираха съперникаа. Мамалигата играеха определено за равен. Но както казваше баща ми футбола е на голове, не на положения и добра игра. Типично за БГ отбоори пуснахме гол уж от невинно статично положение. После дойде и спорната дузпа. Та така. Аз лично харесах играта и мача на нашите. Но резултата надявам се ви е зарадвал. Ние играем в ЛЕ, вие с Партизан. Но не оня. :)
дузпата не беше спорна :idea:
Пейсе на пейсе. Можеше да се даде, можеше и да не се даде.
Така е решил съдията, така е свирил. Но мача вече беше отекъл.
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!
norm

Post by norm »

Паниковски wrote: 23 Oct 2020 09:47 доне, това което ти го пратих, бе по заръка на г-н Норм :gacho:
:nargile:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

Я рогатите да кажат за кого навиваха снощи. За кренвишите или за любимия им белгийски отбор? :)
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести!
Post Reply