НБА 2020-21 - сезон без публика

Dinko
Posts: 7395
Joined: 01 Dec 2015 11:40

НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Dinko »

еми да направим тема поне :)
Image Image
Dinko
Posts: 7395
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Dinko »

Тежкото крило на Чикаго Булс Лаури Марканен няма да играе между две и четири седмици заради травма в дясното рамо, обявиха от клуба
на Лаури договора му изтича в края на сезона и май не е искал да подпише нов договор :roll:
Image Image
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by zilot »

То Верно до ся нямаше тема
Image
Dinko
Posts: 7395
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Dinko »

Фина нещо зачезна напоследък, дано всичко да е наред при него!
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Suomi »

Тоя ковид такова макята на спорта...
Браво за темата де, изобщо не забелязах, че няма... :oops:
Ние току се завърне един от контузия и друг зачезне... :facepalm:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Suomi »

Dinko wrote: 10 Feb 2021 13:03 Фина нещо зачезна напоследък, дано всичко да е наред при него!
Привет Динко, мерси всичко е наред при нас - просто нямам много желание и време за форума. Но навъртаме се.
Dinko
Posts: 7395
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Dinko »

Suomi wrote: 11 Feb 2021 18:56 Тоя ковид такова макята на спорта...
Браво за темата де, изобщо не забелязах, че няма... :oops:
Ние току се завърне един от контузия и друг зачезне... :facepalm:
Маями верно с колеблив старт за финалист от предния сезон :roll:

иначе за ковида и спорта - почва да ми е безинтересно да гледам мачове без публика, няма тръпка … уж гледаш дерби, а атмосферата като за предсезонен мач от подготовката. направо да заспиш докато гледаш :?
Image Image
Dinko
Posts: 7395
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Dinko »

Suomi wrote: 11 Feb 2021 18:58
Dinko wrote: 10 Feb 2021 13:03 Фина нещо зачезна напоследък, дано всичко да е наред при него!
Привет Динко, мерси всичко е наред при нас - просто нямам много желание и време за форума. Но навъртаме се.
важното е че всичко е наред, другото са подробности ;)
Image Image
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by zilot »

в събота гледах нашите срещу Фили, определено не сме отбора от миналата година, Крис Пол е невероятен лидер, даже ще кажа хубави думи за Букър /ясно, е че не съм му голям фен/ това момче най-после заигра като истински ОлСтар, а не като ревлюто който само искаше да е ОлСтар :idea: много по-добре си подбира стелбите, няма ги излишно натегнатите такива, не държи толкова много топката, бе с две думи много полезен. Голяма роля има ветерана Крис Пол, много го слушат всички, може да е позагубил от бързината и блясъка си, но опита му е безценен. Голямо включване и за Шарич след дълго време извън игра, малко натежал и тромав и лесно се измори, но имаше моменти в които направи със защитата си направи Ембийт смешен, а това е най-добрия център в момента, но след като се измори в последната четвърт Ембийт си показа рогата и Монти прати Айтън да го пази, това определено му растрои играта. Много добра включване и за Муур, но за мен това не е изненада и той понатрупа опит. Издишаха Бриджис и Камински, но няма как толкова много хора да са с 10+, за Камински не съм особено изненадан, а за Бриджис, ми има право на един слаб мач, особено, ако бием :D Кам Джонсън не е стабилен от пейката :roll: дано Монти му намери пак точното място, определено ми от любимите играчи :roll: И всичко това срещу най-силния отбор на Изток :shock: :bottom: :o
И като стана дума за Монти, тоя явно чете фенските групи, това според мен е нож с две остриета, ама... доста го бяха емнали преди 2-3 седмици за тия прекалено много стрелби за три точки, особено на Кроудър, и веднага ги коригира. Малко преди това искаха да играе с двама високи и това направи, бе засега му се получават нещата, дано да продължава все така :dancing: :banana26:
Веднага последва и мач тая нощ срещу осъкатените Орландо и го вземаме леко, Кроудър си пострелял за три, Бриджис се е коригирал, а Камински хваща доста борби за веремето си в игра, логично Шарич с малко минути, ще му трябва време да влезе в ритъм и форма
Image
Dinko
Posts: 7395
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Dinko »

моите хора тази година приличат на отбор, даже от време на време попадаме и в местата за ПО ;)
Image Image
Post Reply